دکوراسیون رستورن

طراحی داخلی رستوران ایتالیایی

“طراحی داخلی و دکوراسیون رستوران ایتالیایی”

رستوران ایتالیایی ماریو در شهر برست، در طبقه اول مجتمع تجاری دیاگونال واقع شده. هدف از ساخت این رستوران ایجاد یک کافه خانوادگی با کمک طراحی داخلی Andrey Polienko بود. مشتریان این کافه کارمندان شرکت و ساکنان محله اطراف مجتمع هستند.
پس ایده این شرکت طراحی داخلی برای دکوراسیون رستوران مذکور، ایجاد فضایی گرم و دنج مانند خانه بود. از همه مصالح محبوب خود مانند چوب، بتن، آجر و فلز استفاده کرده. چراغ های آویز سقفی از جنس روکش چوب بلوط هستند، لوازم جانبی آن از جنس بتن است. تابلوی نئون فضا را پر رونق کرده و مشتری را جلب می کند. در طول روز نور زیادی از راهروی میانی وارد سالن می شود، در تاریکی شب هم چراغانی مخصوصی، فضا را دوستانه می کند. جذاب ترین نکته این رستوران اجاق گاز سنگی است که با تنور مسی پوشیده شده و محلی بی نظیر برای پخت پیتزای ایتالیایی واقعی است. مساحت کل رستوران ۱۸۰ مترمربع است، قسمت های مختلفی برای نشستن و غذا خوردن دارد، این میز و صندلی ها براساس نوع جلسه چیده و طراحی شده اند، از جلسه کاری و تجاری گرفته تا خانوادگی و دوستانه. در این محیط آرام با یک غذای ایتالیایی آشنا شوید یا در آرامش نوشیدنی بنوشید.

دکوراسیون رستورن

دکوراسیون رستوران ایتالیایی

 

“طراحی داخلی رستوران ایتالیایی در هنگ کنگ”

مفتخریم اعلام کنیم که یک رستوران ایتالیایی منحصر به فرد با نام SI Restaurant در هنگ کنگ افتتاح شده. ایده آن از چند ایتالیایی الاصل مقیم هنگ کنگ آمده. فلسفه آن “سادگی ایتالیایی” است، استفاده از مواد اولیه درجه یک برای پخت غذاهای اصیل ایتالیایی با قیمت های معقول برای سطح متوسط. این رستوران که آشپزخانه ای باز و بخش مخصوص نوشیدنی دارد، غذاهای اصلی مثل پاستا و اسپاگتی و انواع دسر ارائه می کند.

نمای رستوران ایتالیایی
طراحی داخلی رستوران ایتالیایی باید طوری انجام می شد که نمایانگر ارزش های اصلی برند آن یعنی صداقت، روراستی، مهمان نوازی و شادی باشد. شرکت دکوراسیون داخلی ۵ Star Plus Retail نه تنها مسئول دکوراسیون رستوران، بلکه مسئول توسعه هویت بصری برند آن نیز بوده. “ما به کمک مقدار زیادی چوب طبیعی، رنگ های روشن و طرح هایی که نمایانگر سنت های ایتالیایی است، محیطی دلباز و پرنور ایجاد کردیم” از ویژگی های شاخص آن می توان به آشپزخانه باز و بخش نوشیدنی در طرف دیگر سالن اشاره کرد. غذای مشتری به صورت تازه و در حضور او آماده می شود. مشتری می تواند داخل یا خارج بخش بار بنشیند.

طراحی داخلی رستوران ایتالیایی
در دکوراسیون داخلی این رستوران از المان های شاد و رنگ های متنوع بهره گرفته تا با روحیه مشتریان مختلف، از جمله خانواده ها همخوانی داشته باشد. اما ایده تزئینات دیواری و پارتیشن های چوبی آن از خطوط انتزاعی یک غذای عادی ایتالیایی گرفته شده، اسپاگتی. کاشی های طرح دار که از معماری جنوب ایتالیا الهام گرفته، برای پوشش دیوارها استفاده شده. ما درباره مهم ترین بُعد طراحی رستوران از یکی از صاحبان آن سوال کردیم.

طراحی داخلی رستوران ایتالیایی

رستوران ایتالیایی

“می خواهیم هرکسی که وارد این رستوران می شود چه برای یک ناهار عجله ای، برای یک قرار کاری، برای شامی رمانتیک یا یک وعده غذای خانوادگی، احساس کند که قدم در خانه خود گذاشته. بخش نوشیدنی برای استراحت بعد از کار جای مناسبی است، در آنجا قهوه و دسرهای درجه یک ایتالیایی سرو می شود. به علاوه، بهداشت در رستوران ما بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر است که دیواری جلوی آشپزخانه وجود ندارد. همه غذاها جلوی چشم مشتری حاضر می شوند”.

دکوراسیون رستوران ایتالیایی

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *