کافی شاپ مدرن

بهترین کافی شاپ های دنیا

“بهترین کافی شاپ های دنیا از نیوزلند تا استرالیا”

در این نوشته ۹ نمونه از بهترین کافی شاپ های دنیا و کافه های منحصر به فردی که در نیوزلند و استرالیا وجود دارند را معرفی خواهیم کرد .

۱. یک کافی شاپ کوچک در ملبورن همراه با دکوراسیون داخلی هندسی روی دیواها و سقف ،که با ایجاد تضاد در میان طرح ها، باعث شده آنها برجسته تر دیده شوند . طراحی این دیوار ها ترکیبی از پنل های چوبی و همچنین پنل های آبی رنگ و خطوط مشکی که باعث برجسته دیده شدن پنل ها می گردد ، می باشد .

عکس کافی شاپ های مدرن

۲. یکی از بهترین کافی شاپ های دنیا در شمال ملبورن که در ابتدا یک کارگاه مکانیکی بوده است .

پیشخوان بار در قسمت مرکزی مغازه طراحی شده تا بتوان شکل های مختلفی از چیدمان مبل ها و صندلی ها ، از یک گوشه ساکت و در انزوا، گرفته تا بخش های باز و جمعی و دوستانه داشت.

بهترین کافی شاپ های دنیا

۳. کافی شاپی در نیوزلند که ترجیح آن به طراحی ظاهری طبیعی تر و ساده تر است که بازتاب برند آنها است . توجه اصلی این برند بر روی تجارت منصفانه و همراه با اخلاقیات می باشد .

دیزاین کافی شاپ

۴. یک کافی شاپ در ملبورن که در ابتدا یک دفتر پست قدیمی بوده است ، با طراحی روشن ،استفاده از رنگ های شاد و دیزاین ساده خود به مهمانان حس بودن در خانه را می دهد .

عکس کافی شاپ های خاص

 

۵. یک کافه چند سطحی با طبقات مختلف در ملبورن ،با کنج های کوچک و نیمکت هایی برای نشستن مردم در فضای بیرون وجود دارد ، در حالی که از داخل بارهایی کنار پنجره قرار دارند که ویوی آنها به سمت خیابان می باشد .

 

۶. با الهام از استایل کلاسیک و ظریفی که غالبا دوشزهای کمبریج داشته اند ، طراحان داخلی سعی بر طراحی یک فضای معاصر برای این کافی شاپ داشته اند .

۷. این کافی شاپ با یک ظاهر صنعتی از ، سازه های بتنی جلا داده شده ، آجرها ، جنس های برنج قدیمی و عناصر چوبی ساخته شده است .

طرح کافی شاپ چوبی

۸. کافه رستورانی در ملبورن که در آن عناصر مشکی مانند فرم پنجره ها ،کاشی ها و عناصر فلزی با اثاث سفید و چوب های روشن و کف بتنی ترکیب شده است .

طراحی کافی شاپ

۹. یک کافی شاپ با دیزاین ساده و طبیعی که در ساختمانی که قبلا زندان بوده است واقع شده .

سقف ، دیوار و جلوی بار با الگوهای جالب چوبی پوشیده شده است در حالی که روی دیوار پشتی ، نام کافه که توسط نور مخفی به نمایش در آمده ، به چشم می آید .

دیزاین کافی شاپ های مدرن

 

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *