رنگ دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه با رنگ سفید

طراحی دکوراسیون مغازه با رنگ سفیدReviewed by آرین پاراکس on May 13Rating:

“دکوراسیون داخلی مغازه تماما سفید در پرتغال”

اجسام، ایده های شکل گرفته هستند. هرچی ارتباط داخلی ایده ها قوی تر باشد اجسام هم بهتر خواهند شد. بعضی اوقات کارایی به قدری اهمیت دارد که هنرورزی از یاد می رود. ما به ایده های خوب اهمیت و ارزش می دهیم. اگر ایده های سیندرلایی را بازگردانیم مردم ارزش هنری آن را درک می کنند. اجسام بالقوه زیادی را بررسی کردیم که در ساخت محیطی دلنشین به ما کمک کنند و سرانجام آن را پیدا کردیم : چوب لباسی. فضا را با بیش از ۱۰۰۰ چوب لباسی پر کردیم تا به کمک شکل هنری جذابش استفاده کننده را در محیطی منحصر به فرد قرار دهد. در دکوراسیون مغازه ، چوب لباسی مرتد محسوب شده و به خاطر کارایی خاص خود همیشه در پشت پرده باقی می ماند. همان ویژگی ای که آن را در سطح جهانی معروف کرد، آن را به ابتذال کشاند. قربانی موفقیت خودش شد. ما این چوب لباسی ها را با فواصل مساوی در سرتاسر فروشگاه آویزان کردیم.

اگر از بالا نگاه کنیم شبیه صفحه پیکسل داری است که ۴۰۰ نقطه روی سطح ۸۰ هزار مترمکعبی آن پخش شده. بعد از کار کردن با نخ ها متوجه شدیم می توانیم هر فضایی را از منفی بودن نجات بدهیم. به دنبال نمونه ای بودیم که با وابستگی فرهنگی خود بتواند به سرعت شناخته شده و مهم تر از همه به لباس و المان های اصلی ما ارزش بدهد. اشکال بی شماری را مطالعه کردیم و متوجه شدیم فضای رسمی سالن های اصلی کلیساهای بزرگ همان چیزی است که دنبالش بودیم. قدرت شناخته شدن دارد، از طرف دیگر از شرافت و ارزش سرچشمه می گیرد و به صورت خودکار بیننده را به فکر فرو می برد. وقتی فردی وارد شود توسط شبح سالن کلیسا محاصره شده، فشار نخ لباس ها، نیروی جاذبه را قابل لمس می سازد و چشم را به بالا می کشاند. لباس ها در فضا موج می زنند، المان آن هاست که به این رابطه دوام می دهد. بنیان کلیسای بزرگ هستند.

اتاق پرو
دکوراسیون مغازه سفید
اگر فضای خالی معرف الگوی اصلی سالن کلیسا باشد، باقی آن با نور پر می شود. یک سری از لامپ های پروژکتور که در فواصل مساوی قرار دارند فضا را به صورت عمودی روشن کرده و به محیط ریتم می دهد. نور در رنگ سفید نخ ها منعکس شده که به نور حسی فیزیکی می دهند. هدف ما از انتخاب این سبک دکوراسیون داخلی ساخت فضایی غیراشباع بود که روی رنگ لباس ها تاکید کرده و آن ها را پرچمداران مغازه معرفی کند. یک ویژگی دیگر این نوع طراحی دکوراسیون مغازه این است که مشتری می تواند یک لباس را هر جایی که بخواهد برای بررسی آویزان کند.

رنگ دکوراسیون مغازه

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *