طرح راه پله گرد

طرح راه پله گرد

“۱۶ طرح راه پله گرد”

طرح راه پله گرد به دلیل اینکه فرم و زیبایی خاصی به خانه می دهند معمولا انتخاب محبوبی بین مردم هستند .این پله ها میتوانند بلند ، باریک و برای فضاهای کوچک یک انتخاب عالی باشند ، و یا همچنین می توانند پهن ، بزرگ و شکل دار باشند تا یک عنصر منحصر به فرد را به خانه اضافه کنند . حال به ۱۶ نمونه پله گرد می پردازیم که همگی یک عنصر خلاقانه به دکوراسیون داخلی منزل اضافه کرده اند .

۱. این طرح راه پله گرد چوبی ، نه تنها طبقات مختلف را در خانه به هم وصل میکند بلکه فضاها را تقسیم بندی کرده ، و همچنین به عنوان یک تزیین به کار رفته است .

طرح راه پله گرد

۲. این طرح راه پله گرد چوبی سفید رنگ ، به طور کامل در معرض دید طراحی خانه است و همچنین دسترسی به طبقه دوم را فراهم میکند .

پله های شیک و مدرن

۳. چوبی که با متال سفید رنگ ترکیب شده یک پله گرد مدرن ر ا ساخته که با رنگ هایی که در باقی فضا های خانه استفاده شده هماهنگ گردیده است .

پله های خاص

۴. این طرح راه پله گرد کوچک ، یک دسترسی آسان را به طبقه بالا ، بدون اشغال کردن فضای زیاد به دست می دهد .

پله گرد

۵. ظاهر صاف این پله گرد چوبی و سفید رنگ ، باعث می شود که این پله به صورت یک پیچ خوردگی ساده از سقف به سمت پایین دیده شود .

 

طرح پله گرد

 

۶. این پله گرد چوبی با رنگ روشن ، یک پیچ خوردگی مرکزی به سمت بالا دارد ، در حالی که نرده های سفید رنگ به پله ها کمک میکنند تا با طراحی فضای اطراف هماهنگ گردد .

دیزاین پله گرد

۷. این پله گرد و کوچک و مدرن ، از نرده متال پولیش شده و کف پله های چوبی که در اطرف آن پیچیده شده شکل گرفته است . پله از میان یک سوراخ در سقف راه را به سمت بالا باز میکند .

۸. کف پله های این پله گرد بزرگ توسط فرش های مشکی کاور شده است که با رنگ سفید نرده ها تضاد ایجاد کرده . این رنگ مشکی که از میان رنگ سفید عبور میکند باعث ایجاد یک فضای دراماتیک میگردد .

پله های مدرن

۹. کف پله های این پله گرد چوبی و متال ، ابتدا با کف های بزرگ شروع میشوند و در ادامه کوچک و کوچک تر می گردند .

پله چوبی

۱۰. این پله گرد بزرگ که از طبقه همکف به سمت طبقه اصلی خانه می رود ، دارای کف چوبی و نرده های محافظ شیشه ای است . این شیشه ها باعث می شوند که نور از میان آنها عبور کرده و روشنایی فضای خانه حفظ گردد .

پله های چوبی

۱۱. یک پله گرد ساده به رنگ مشکی مات با کف پله های رنده ای شکل به دو تا از فضا های اصلی این خانه مدرن متصل می شود و اجازه می دهد که نور به راحتی از میان آن عبور کند و به فضا حس روشن و آزاد می دهد .

پله فلزی گرد

۱۲. یک پله گرد بزرگ که با کف های چوبی معلق ساخته شده و بین دو نرده سفید رنگ قرار دارد که به سمت بالا می رود و به مهمانانی که به داخل خانه می آیند خوشامد میگوید .

۱۳. این پله گرد سفید با نرده سفید رنگ و کف پله های چوبی طراحی فضا را بهن شکلی تمیز و سفید حفظ می کند .

۱۴. این پله شکل دار و مدرن به رنگ سیاه متال بیشتر شبیه به قفس پرنده با میله هایی در اطراف آن است که به شکل مارپیچ خم می شوند .

پله آهنی

۱۵. این پله گرد چوبی هنری ، به عنوان یک بخش تزیینی اضافه شده است که می تواند از بسیاری از بخش های خانه های مدرن لذت بخش تر باشد .

۱۶. این پله گرد سفید و خاکستری که بیرون از خانه است ، همه راه طبقات خانه ر ا از طبقه همکف تا بالا ترین طبقه و تا سقف طی میکند .

2 پاسخ ها
 1. mahsa
  mahsa می گوید:

  این پله ها به صورت پیش ساخته هستند یا برای ابعاد دیگه ای میتونم سفارش بدم ؟ ضمنا ایا اجرای انها از لحاظ ایمنی قابل تضمین هست؟

  پاسخ
  • آرین پاراکس
   آرین پاراکس می گوید:

   بله این پله های برای سایزهای مختف قابل طراحی و اجرا هستند همچنین از نظر ایمنی نیز مشکل خاصی ندارند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *