طرح دکوراسیون داخلی منزل

“لذت ریسک کردن در طرح دکوراسیون داخلی منزل”

بِژ پایه، بژ کسل کننده، بژ سازنده. رنگ های خنثی با وجود محبوبیت، برای بسیاری از افراد نماینده انتخابی مطمئن و غیرالهام گرفته اند که با همه چیز هماهنگی دارند اما هیجانی ندارند. منطق محبوب دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کند لوازم بزرگ مثل مبل و کاناپه و کابینت ها را با رنگ خنثی انتخاب کنید اما بعضی اوقات ایرادی ندارد ریسک پذیر باشید. شاید انتخاب های رنگ روشن با طرح های سنگین در طرح دکوراسیون داخلی منزل شما به مذاق همه خوش نیاید، اما شاید نباید هم خوش بیاید. در این مطلب ۱۴ دیزاین خانه را به شما معرفی می کنیم که گویای دکوراسیون داخلی بدون ترس هستند.
۱-صادق باشید. چه تعداد افراد می شناسید که به کنار هم گذاشتن ۲ کاغذ دیواری مختلف، ۴ پارچه مختلف، ۱ قالی زرافه ای و کشوهایی با طرح پرچم فرانسه حتی فکر کنند؟ در چیدمان های مونوکروماتیک، ترکیب تناژهای مختلف از ۱ رنگ حرکتی محبوب به شمار می رود اما وقتی ۲ آبی خیلی متفاوت و ۲ قرمز خیلی متفاوت را با تزئینی از رنگ های خنثی از خاکستری-قهوه ای گرفته تا سیاه-سفید ترکیب کنید، بسیار شجاعانه و اصیل به نظر می آید.

طرح دکوراسیون خانه

۲- به نظر منطقی است که یک مبل با رنگ خنثی زمینه ای عالی برای دایره گسترده ای از کوسن، پرده و کرکره و رنگ های مختلف دیوار محسوب می شود و در واقع طرح دکوراسیون داخلی منزل نیاز مکرر یک نفر برای تازگی و هیجان را پاسخ می دهد، اما اگر همیشه طرفدار نارنجی بوده اید، ۱ کاناپه چرمی با رنگ کدوتنبل برای شما ریسک کمتری به حساب می آید.

کاناپه نارنجی

۳- این صاحبخانه استرالیایی عاشق هنر به وضوح طرفدار رنگ های روشن و شفاف است و از ترکیب آن ها و ایجاد دکوراسیون نشیمن منحصر به فرد ترسی ندارد. با اینکه شجاعانه است اما همه چیز هماهنگی دارد. رنگ مبل و کاناپه به خوبی در صندلی و قالی محصور شده، اما هیچکس به خود جرات نمی دهد این فضا را سِت شده بخواند. با این حال دیوارهای سفید، پنجره های ساده و آثار هنری با اشکال و پس زمینه های ساده، تمرکز را به سوی شکوه خلاقانه نیمه پایینی اتاق معطوف می کند.

۴- معمولا در پله ها ریسک های طراحی داخلی منزل انجام نمی شود. دقیقا مثل حمام و توالت هایی که تبدیل به آزمایشگاه های کوچک ما برای آزمایشاتی مثل کاغذ دیواری تجربی شده اند، راه پله ها هم فضاهایی کوچک و فشرده و عاری از مبلمان هستند که شاید برای یک کفپوش یا تزئین دیواری غیرمنتظره رقابت کنند.

۵- همان هدف و روش در تصویر زیر هم به کار برده شده اما این بار با یک اثر هنری بزرگ که انتخابی بی باک است ترکیب شده.

۶- برخی از حقه های طراحی داخلی در این اتاق اجرا شده که روی مبل لیمویی تاکید کرده، تاثیر آن توسط حاشیه کاری متضاد اطراف کوسن ها و خود مبل بیشتر مشخص شده. میز عسلی شفاف از بار تصویری کم کرده و تمرکز را روی مبلی که فضا را در دست گرفته نگه می دارد، در عین حال رنگ دیوار غنی و خنثی شجاعت این ترکیب را حمایت و ثابت می کند. اگر طراح این مجموعه می ترسید و تمرکز را روی پرده ها می گذاشت، این اتاق شکوه خود را از دست می داد اما این طرح های هندسی نامحسوس بدون دزدیدن حواس از جزء اصلی هیجانی به فضا اضافه می کنند و طرح دکوراسیون داخلی منزل را جذاب نموده اند.

طرح دکوراسیون داخلی منزل
۷- اگر یک استراتژی پیروز می خواهید تخته گاز بروید، یک رنگ دیوار پرمعنی پیدا کنید، سپس پارچه ای خیره کننده پیدا کنید که ضربان قلبتان را کمی بالا ببرد و آن را در تمام اتاق پخش کنید. برای شاخص کردن ۱ اتاق نیازی به طرح های متعدد ندارید. بعضی اوقات ترکیب ۱ رنگ تاثیرگذار و یک طرح خاص کافی است. اگر پارچه ای که انتخاب کردید به عنوان رومبلی بیش از حد خاص است اما همچنان می خواهید ۱ صندلی تک داشته باشید، می توانید فقط بخشی از مبل یا صندلی را با آن پارچه بپوشانید، مثلا پشت یا حاشیه یا کوسن ها.

دکوراسیون سرمه ای

۸- بعضی اوقات نمی توان در مقابل احساس امنیت مبل خنثی مقاومت کرد، که ایرادی هم ندارد. شاید شما هم یک فضای شخصی و منحصر به فرد می خواهید اما دلیلی برای خداحافظی با یک مبل یا صندلی خیلی خوب بژ پیدا نمی کنید. با کوسن های شاد و متنوع که آشنایی داریم، اما کمی تزئین و آرایش می تواند شجاعت کار را بیشتر هم بکند چون دست بردن به خود مبل محسوب می شود. با قالی طرح حیوان و دیوارهای قرمز تند ادامه می دهید و اتاق خود را از بهشتی مطمئن به ویترین طراحی داخلی تبدیل کنید.

 

طرح دکوراسیون داخلی منزل

۹- درست است که کابینت هزینه ای بسیار دارد و یکی از با ارزش ترین اقلام در بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود اما رنگ، فقط رنگ است. با هزینه ای کم و به راحتی عوض می شود. به اتاق هایی که مملو از کاشی های دست دوم و رنگ های فروشگاهی هستند، هویت مورد نیاز را ارائه می کند.

۱۰- هیچ چیز رادیکالی در دکوراسیون نشیمن این کلبه دریاچه ای وجود ندارد، هیچ مورد آوانگاردی به چشم نمی خورد، اما در عین حال شبیه هیچ یک از خانه های خالی از هیجانی که تا به حال دیده ایم هم نیست. باتوجه به کفپوش بتنی مشکی رنگ پولیش شده و ترکیب ریزبینانه اقلام و اجناس، به خوبی مشخص است که طراحی دکوراسیون داخلی این خانه برای افرادی انجام شده که اهل سازش نیستند.

دکوراسیون داخلی با چوب

۱۱- حمام جایی است که فرصت ایجاد تزئینات سفارشی با استفاده از اجناس خارق العاده مثل این کاشی های encaustic را ارائه می کند و محلی منطقی برای ریسک پذیری دز طرح دکوراسیون داخلی منزل شما است. این حمام با آشوبی از رنگ ها به حواس حمله نمی کند، بلکه قطعات بزرگ سفید اجازه می دهد هر کاشی به تنهایی چشمگیر باشد.

 

۱۲- برای یافتن سعادت خود در این حمام اقیانوسی باید عاشق رنگ سبز-آبی گرمسیری باشید، اگر عاشق آن باشید هم گزینه ای بهتر از این کاشی برای شما وجود ندارد. ایجاد حصاری تک رنگ برای ۱ اتاق، حس یکدستی و سادگی ای را منتقل می کند که آن رنگ هرچه باشد، حس دلپذیری است. افکت این حمام دنیای زیر آب است.

۱۳- رنگ آمیزی تاکتیکی محبوب برای آرایش کفپوش چوبی ای است که روزهای جوانی خود را پشت سر گذاشته. به خصوص در راهروهای خالی که کفپوش آن تاثیر زیادی دارد، بهتر است طراحی داخلی حرفه ای ۱ متخصص اعمال شود که ۱ راه پله ای که زمانی کاملا کاربردی بوده را به موضوعی قابل بحث و خلاقانه تبدیل کند. اگر دوست دارید براق بودن کفپوش رنگ شده خود را حفظ کنید باید زمان بیشتری برای نگهداری آن صرف کنید. اما اگر طرفدار شکوه تار و مات هستید شانس آورده اید. در مدت زمان کمی این چوب، پتینه شکسته و رنگ و رو رفته ای به شما می دهد که همیشه می خواستید.

۱۴- بدون صرف هزینه زیاد برای وسایل گران قیمت هم می توانید ظاهری گلچین شده و اصیل داشته باشید. درب ها و مبلمان چوبی خود را رنگ بزنید، هروقت خسته شدید رنگ آن ها را عوض کنید. یا روی دیوار آثار هنری رنگارنگی آویزان کنید تا به حدی سطح دیوار را اشغال کنند که حس دیوار نقاشی به شما دست بدهد. وقتی پای اثر هنری در طرح دکوراسیون داخلی منزل وسط باشد احتمال کمتری وجود دارد که از یک انتخاب غیرعادی که قلب شما را می تپاند پشیمان شوید، تا یک سازش حساب شده.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *