طراحی داخلی مشاورین املاک

“طراحی داخلی مشاورین املاک در آمستردام، هلند”

شرکت طراحی داخلی DZAP به تازگی پروژه طراحی داخلی مشاورین املاک شرکت توسعه دهنده املاک و مستغلات MPO در آمستردام را به پایان رسانده. ساختمان جدید ترکیبی از آپارتمان های اجاره ای و مالک دار با فضایی تبلیغاتی است که دارای رستوران، استودیوی آشپزی، کافی شاپ و دفاتر اداری مدرن است. این شرکت به دنبال ترکیبی از اتاق های کار پرنشاط و راحت همراه با محیط های جلسه حرفه ای با کیفیت بالا بود. در نتیجه درخواست آن ها کافی شاپ تبدیل به مرکز ملاقات و جلسه در کنار دفاتر اداری باز و بسته شد. اطراف آن نشیمن گاه راحت و خانگی همراه با شومینه قرار داده شد. درهای فرانسوی رو به تراس های آفتابگیر سقف دار باز می شوند که همزمان نور طبیعی روز را به داخل شرکت عبور می دهند.


طراحی داخلی مشاورین املاک
دیوارهای داخلی از شیشه با پروفیل های فلزی که به راحتی باز و بسته می شوند ساخته شده تا نور روز را به خوبی در محیط داخل به گردش درآورد. بخش های متعدد و مختلف و پارتیشن بندی حساب شده بخش اداری، حس کلوپ را منتقل می کند. این جو کلوپ مانند با استفاده از مصالح مرغوب مثل زمین های ساخته شده از چوب بلوط پوشیده شده با فرش های لوکس، قفسه ها و آشپزخانه ای از چوب گردو، سیستم دیواری شیشه ای سفارشی با پروفیل های فلزی مشکی و درهای کشویی، میز، صندلی و کاناپه های راحتی به دست آمده.

232-3-arianparax

در سیستم نورپردازی ریل های مشکی استفاده شده که با نقطه های سیاه بخش های مختلف را مشخص می کند. برخلاف مصالح مصرفی این بخش، سقف های ساختمانی دست نخورده و با لایه ای بتنی طوسی رنگ و صداگیر آکوستیک پوشیده شده. این شرکت کلوپ مانند، ترکیبی عالی از محیط های جلسه راحت و اتاق های کاری و اداری معروف آمستردام را عرضه می کند.

طراحی داخلی املاک

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *