طراحی داخلی فروشگاه پوشاک

“نمونه هایی از طراحی داخلی فروشگاه پوشاک”

در طراحی داخلی فروشگاه پوشاک از چوب ، دیوارهای بژ روشن ، سبز و سفید متال استفاده شده است در واقع محیطی که تاکید بر کیفیت بالا و نوآوری در طراحی است ، در طراحی داخلی این فروشگاه توجه زیادی به مسائل زیست محیطی و معماری پایدار شده است

دکور مغازه لباس فروشی

طرح مغازه لباس فروشی

این روند از در ورودی شروع می شود که مبلمان چوب خاکستری رنگ به وضوح موضوع طبیعت را نشان می دهد. به دنبال آن یک قفسه بلند با ارتفاع ۱۷ متری، که توسط گرافیک جنگل ها و طبیعت برجسته شده است ، قرار دارد . همراه با کم شدن  مبلمان مانند آینه در بلوک چوب، مشتری به بخش خانه در منطقه پشتی وارد می شود . در اینجا، یک تخت بزرگ و همچنین یک لوله حمام که بر روی کاشی های زینتی نصب می شود، برای جزایر تجاری خاصی ایجاد می شود . اتاق اتصالات برای مشتریان الهام بخش  است . آنها به خاطر پانل های چوبی  وضوح و گرما از خود ساتع می کنند و  ، پرده های بژ و آینه هایی که نور مخفی دارند  نور نرم را تابش می دهند .

تنها یک شعار نیست برای این فروشگاه طبیعت چیزی فراتر از یک کلمه است . مفاهیم جدید فروشگاه با معماری پایدار هر یک از الیاف به پایداری زیست محیطی می انجامد . مواد ، مطابق دستورالعمل های قوی شرکت است . پلاستیک یک تابو است . در عوض، تمام مواد از کشت پایدار و منطقه ای حاصل می شوند و می توانند بازیافت شوند . این الزامی است که نام تجاری را به طور صحیح تنظیم کنند. به خصوص برای چنین برندی که در جهان معروف است . قلب فروشگاه با یک پانل سفارشی سفید رنگ و معلق در زیر سقف به رنگ تیره قرار دارد . پیشخوان صندوق داری : یک مکعب ساخته شده از خاک رس که منشا لایه های  آن از مناطق مختلف می گویند .

با توجه به اصل گهواره به گهواره به سادگی می توان آن را به خاک بازگرداند . اجزای در سالن نیز داستان خود را دارند ،  آنها از وسایلی مانند روزنامه ها جمع آوری  شده بودند . بدین ترتیب مبلمان به تعداد حداکثر است که این فروشگاه را شکل می دهد . تمام مراحل تولید باید شفاف و قابل فهم باشند .

 ترتیب لاملس چوبی باعث می شود اطلاعات و داستان های برند و محصولات آن ملموس باشد . در کنار آن آویز مجازی قرار دارد : یک نقشه بزرگ جهان که در آن طی مراحل تولید فردی روی مانیتور نشان داده می شود .  از کجا پنبه برای شرکت آمده است ؟ شرایط تولید در خارج از کشور چگونه است ؟ در اینجا ، مشتریان بیشتر می آموزند .همانطور که در ترمینال لمسی (البته با یک صفحه کلید چوبی یکپارچه) و ایستگاه قرص که در آن محصولات را می توان در کاتالوگ تعاملی جستجو کرد و سپس به خانه دستور داد . به علاوه ، یک برنامه گوشی هوشمند اجازه می دهد تا در آینده به طور مستقیم با کالا از طریق واقعیت افزوده ارتباط برقرار کند – تا در مورد محصولات و اجزای آنها اطلاعات بیشتری کسب کند . این گونه است که مشتریان از طریق تمام کانال ها آدرس می گیرند و این که چگونه دنیای این شرکت قابل فهم و ملموس گردیده است . روشی که به ضرب میرسد .

“طراحی داخلی فروشگاه پوشاک در فرانسه”

این فروشگاه متعلق به برند Modehaus Reichle است. مساحت آن تقریبا ۱۶۰ مترمربع می باشد که کمتر از نصف کل ساختمان است. طراحی داخلی این فروشگاه به صورت ارگانیک انجام شده و مغازه را به بخش های مختلف با تراکم محصولات مختلف تقسیم کرده. این رویکرد استراتژیک تقریبا به نحوی شیطنت آمیز با طراحی داخلی فروشگاه پوشاک ادغام شده. عنصری مجسمه وار در مرکز قرار دارد که بخش های مختلف فروشگاه از آن سرچشمه گرفته و تا دیوارها پیش رفته اند. تراکم محصولات قلب فروشگاه از همه نقاط کمتر است. در بخش مرکزی متوسط است، و همینطور تا اقصی نقاط ادامه دارد. منطقه بندی مغازه برای راهنمایی مشتری ها طراحی شده، اما همزمان سناریوهای مختلفی در مرکز فروشگاه را هم به چشم می آورد، یعنی همان درخت انتزاعی. این درخت همانند درخت بلوط عظیم در قسمت ورودی ساختمان طراحی شده.

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک

شاخه های درخت روی سقف دوانده شده اند. این طراحی نمادی از افزایش تراکم محصولات با دور شدن از قلب فروشگاه است. استفاده از مصالح مرغوب و درجه یک در نصب این مجسمه اهمیت به سزایی داشته. بدنه آن، شاخه ها و نوارهای روی سقف همگی از بلوط مرغوب ساخته شده اند. روی چهارچوب و ستون ها را هم لایه ای از پودر مس پوشانده. چهارچوب ها و مبلمان مرکز فروشگاه، لایه چهارگوش ستون موقتی از جنس چوب جنگلی دارند.


طراحی داخلی فروشگاه پوشاک

“طراحی داخلی فروشگاه پوشاک در آلمان “

یک مزون رایج مردانه یا زنانه طراحی شده در سال ۲۰۱۷
۷۰ م.م محیط با حذف یک دیوار دلباز تر شده است .
همچنین چهره قدیمی مزون را تغییر داده است
دو پنجره متقارن طراحی شده دز دیوار نصب شده است
ویک طراحی مدرن در قسمت دیوار پشت فروشگاه در قسمت پنجره ها
یک ارایه و نمای هدفمند به سمت سالن

یک اتاق پرو برای اقایان و بانوان روبروی مکان فروش در طبقه اول طراحی شده
یک پله مرکزی باز چوب و فولاد باد به طور یکنواخت در اطراف یک قفسه باز
یک اتاق بزرگ در دو طبقه که مشتریان را به بالا میبرد
در طراحی از رنگ های خنثی استفاده شده
مکان بانوان از رنگ های کرم استفاده شده و مکان مردانه با مشکی و خاکستری
اساس به خوبی چیده شده اند

دکور لباس فروشی

تجهیزات فروشگاه و چینش انها نمای خوبی در اتاقی با ارتفاع ۴ متر دارد
مکعب های ساده و جا لباسی ها و قفسه های عالی یاد اور یک کالا خاص و یک گالری برجسته است
معماری و طراحی داخلی باعث بهتر دیده شدن کالا ها میشود
فروشگته ساختار یافته و مدرن است
ساختار داخلی و طراحی ان متحیر کننده است
لوگو ها و تصاویر و … از محصولات فاصله گرفته اند

“طراحی داخلی فروشگاه پوشاک در لندن “

وجود عناصر تجسمی ارگانیک در دکوراسیون فروشگاه Marni لندن، باعث ایجاد حس منحصر به فردی از پیوستگی تصویری شده که چشم را در کل فضای دو طبقه این ساختمان می چرخاند. رزین سفید و براق طبقه همکف، به صورت یکپارچه تا طبقه اول کشیده شده و این دو طبقه را متصل به هم نشان می دهد. پله ها از فلز ضدزنگ ساخته شده اند، موج شیب دار آن طبقات را به هم وصل کرده و حس موج دار حرکت را بیشتر می کند. نرده های فلزی ضدزنگ پولیش خورده که محصولات را نمایش می دهند، مثل دست و پای حشره ای غیرواقعی در سرتاسر فضا به چشم می خورند.

فروشگاه لباس
این نرده های متقارن به شکل موج دار از بین سه بخش اصلی خرید فروشگاه گذشته، و بدون نیاز به ابزار زمینی، یک خط ممتد و روان ایجاد کرده. در دکوراسیون داخلی این فضا، رنگ نقش به سزایی دارد. سقف قرمز آتشین آن با چراغ های سفارشی و بزرگ بیضی شکل پوشیده شده.

خود لباس ها، نور سفید غیر متمرکزی را جذب می کنند که باعث چشمگیر شدن طرح و بافت آن ها می شود. در هر بخش خرید فروشگاه، جای نشستن مخصوصی تعبیه و فرش شده. در قسمت VIP اتاق های پرو خصوصی ساخته شده و جای نشستن در آنجا بیضی شکل و پوشیده از چرم سفید است.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *