سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی

سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی

در چند سال گذشته، سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی به طور فزاینده ای محبوب شده است و به راحتی قابل مشاهده است . این نگاهی بر ترکیب بهترین جنبه های فضاهای قدیمی به همراه ترکیب شیک و مدرن است . در اصل، این یک سازش کامل است . با این حال، یک تصور اشتباه بزرگ وجود دارد که این سبک را از تبدیل شدن به یک سبک از خانواده اصلی باز داشته است .
ما اینجا هستیم تا به شما بگویم که نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد . اجازه دهید ما به شما ثابت کنیم که هر اتاق می تواند دوزی از سبک صنعتی را بهره مند شود . ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید که چرا این اثر کار می کند و چگونه می توانید آن را به داخل طراحی داخلی منزل تان  راه دهید قبل از این که بدانید،

سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی

با یک پالت رنگ خنثی شروع کنید .
یکی از اولین چیزهایی که شما در مورد سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی متوجه خواهید شد ، این است که هیچ کدام از رنگهای پررنگ و جیغ در طراحی آن وجود ندارد . در عوض، این سبک متکی بر استفاده از ترکیبی از سایه های خنثی برای ایجاد یک ظاهر تمیز است . هنگامی که پالت رنگ خود را انتخاب می کنید حتما این موضوع را در نظر بگیرید .
همانطور که گفته شد همه رنگ های خنثی برابر نیستند . برخلاف فرسودگی و یکنواختی فضاهای مدرن، محیط های صنعتی تمایل به داشتن احساس گرم و جذابتری برای طراحی فضا دارند . این به این دلیل است که به جای اینکه از رنگهای سیاه و سفید استفاده شود و در نهایت یک کنتراست خشن ایجاد کنید، انواع مختلف رنگهای قهوه ای و کرم مورد استفاده قرار می گیرد . از این سایه ها به عنوان رنگ های غالب خود به همراه سایر رنگ های خنثی استفاده کنید .
فراموش نکنید که مواد طبیعی نیز به عنوان عنصر با رنگ خنثی شمرده می شوند . اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که در خانه ای با دیوارهای آجری زندگی میکنید ، پس باید نمایتان به طور کامل در مرکز قرار گیرد . شما همچنین می توانید ترکیب انواع چوب، سنگ و فلز را در طراحی خود در نظر بگیرید .

سبک صنعتی در معماری داخلی

یک طرح باز را ایجاد کنید .
از آنجایی که ما معمولا به فضای آپارتمان های شهری به عنوان ایده آل های صنعتی فکر می کنیم ، مهم است که تلاش کنید و دوباره حسی را صرف نظر از محیط اطرافتان بسازید .
به جای پر کردن اتاق با اغراق زیاد، اطمینان حاصل کنید که بر عملکرد آن تمرکز کرده اید . تا میتوانید هر مسیری را که در اطراف اتاق است را عریض نگه دارید و سعی کنید خرید هر گونه قطعاتی که هزینه استفاده را دو برابر افزایش می دهند کم کنید .

سبک معماری صنعتی

مخلوط چوب و مبلمان فلزی
سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی در مورد مخلوط کردن عناصر قدیمی و جدید است . یکی از ساده ترین راه های ایجاد چنین فضایی در خانه ایجاد کنتراست از طریق ترکیب چوب های مختلف و استفاده از فلز در تمام طول طراحی است . بسیار شبیه به تصویر بالا .
هنگام خرید قطعات چوبی ، ک نگاه مشخص و دقیقق وجود دارد . به جای جستجو برای یک خرید جدید ، اقلام کامل به پایان رسیده ، تمرکز بر پیدا کردن مبلمانی است که به نظر می رسد تاریخی داشته باشند . این نگاه آرام به شیوه های گوناگون به دست می آید .
در مورد فلز، شما انتخاب می کنید . انتخاب شما در پایان محوری در زیبایی شناسی کلی خواهد شد . اگر می خواهید اتاق بیشتر دارای ظاهر منحصر به فرد باشد، برس زدن یا روغن کاری را انتخاب کنید . به هر حال ، اگر میخواهید در روند طراحی فضا حسی فوق العاده ایجاد کنید ، کروم پولیش شده راهی است که باید انتخاب کنید . علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که فلز فقط برای وسایل نیست . در این مورد ، می توان از آن در هر چیزی از کابینت بندی و قفسه ها گرفته تا پیشخوان آشپزخانه ، استفاده کرد .

سبک صنعتی در اتاق خواب

به لوازم صنعتی، تجهیزات جانبی اضافه کنید .
شاید کمی عجیب باشد اما کلید ایجاد یک طراحی معماری داخلی صنعتی برای شما ، پیدا کردن راه های است که احساس کنید در واقع در یک کارخانه متعلق به قرن بیست و یکم قرار دارید . از آنجایی که تعداد کمی از ما در واقع می توانستیم در یکی از این ساختمان هایی که پس از تبدیل ساخته شده اند زندگی کنیم، باید سلیطقه خودمان را در این طراحی ها اضافه کنیم . لوازم جانبی یک راه عالی برای انجام این کار هستند .
با لوازم جانبی، وسایل روشنایی که دارای لامپ هستند ، قطعات ماشین آلات کارخانه ، آیتم های چرمی و … همه بخش ها را با هم متناسب میکند . گفتنی است، ما پیشنهاد می کنیم جستجو آنلاین را برای یافتن الهام از طراحی که متناسب با ترجیحات شخصی شما باشد امتحان کنید . هر کاری که به نظر می رسد در آن دوره زمانی لازم به انجام است .
مثل همیشه ، شما می خواهید مطمئن شوید که این حس را در شیوه های مختلف در سراسر اتاق ترکیب کرده اید . در مورد ترکیب آنها با منسوجات خود ، نقاسی های دیواری و قلام دوری ، فکر کنید .

سبک صنعتی در طراحی داخلی

جای سوال ندارد که چرا بسیاری از مردم عاشق سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی شده اند ، این نوع طراحی به ما این اجازه را می دهد که زیبای های منحصر به فردی داشته باشیم در حالی که در کنار آن از امکانات و راحتی طراحی مدرن هم لذت می بریم . به هر حال ، مهم این است که به یاد داشته باشید که این نگاه صرفا برای ساکنین شهر نیست .
از این نکات به عنوان یک راهنمایی استفاده کنید اینگونه قادر خواهید بود این سبک از زیبایی شناختی را بدون توجه به جایی که زندگی می کنید در محیط خود ایجاد کنید.

سبک صنعتی در دکوراسیون داخلی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *