دکور مغازه شکلات فروشی

دکور مغازه بستنی فروشی

“نمونه هایی از دکور مغازه بستنی فروشی”

در طراحی دکور مغازه بستنی فروشی از الگوهای صورتی رنگ چوبی استفاده شده است.

 مغازه بستنی فروشی

یک شرکت طراحی دکوراسیون مغازه با همکاری یک کمپانی در کلمبیا دکور مغازه بستنی فروشی را ایجاد کرده اند که طراحی رنگارنگ و روشن آن دارای نمای سنگ بافت ساخته شده از چوب است و یک تعداد از تکه های آن که صورتی رنگ شده که با الگوی آن همخوانی داشته باشد، درحالی که باقیمانده فروشگاه سفید است و فقط کمی از رنگ صورتی در آن استفاده شده است.

دکور مغازه بستنی فروشی

نمای ملایم با کمی برآمدگی از چوب جدا می ایستد در حالیکه نورهای مخفی به هایلایت کردن نام تجاری کمک میکند و باعث میشود حالت ایستاده پیدا کند.

مبلمانی که رو به روی فروشگاه قرار داده شده دارای همان المنت های صورتی رنگ ،چوبی و سفید است که با طراحی نمای داخلی پیوند میخورد.

“طراحی دکور مغازه بستنی فروشی ا دیوارهایی که از آن شکلات می چکد”

دکور مغازه شکلات فروشی

به خاطر فضای کوچک کافی شاپ ، صندوق فروشگاه ، آشپزخانه ، توالت ها و انبار ابزار ها و وسیله ها همگی در یک “شکلات مربع شکل” جاگذاری شده اند. این در حالی است که طبقه ی بالا فضای بیشتری را برای نشستن ایجاد کرده است .

مغازه بستنی و شکلات

در پشت این فضا پله های سفید رنگ شما را به سمت طبقه بالاتر راهنمایی میکنند ،نرده این پله ها در داخل دیواری با آجرهای سفید رنگ تعبیه شده و در داخل این نرده ها نور مخفی جاگذاری شده است .

بالای پله ها سطح بالاتر قرار دارد که با نرده های شیشه ای محصور گردیده است ، به طوری که نورمی تواند به راحتی از میان آن عبور کرده و همچنین به راحتی به سمت دیوارهای شکلاتی دید داشت .

مغازه بستنی و شکلات

در اینجا یک نگاه نزدیک تر به آشپزخانه می اندازیم که دقیقا زیر طبقه بالا قرار گرفته است .نوار های ساده لامپ ها را نیز میتوان دید که در داخل سقف تعبیه شده اند و ارتفاع کم آنه متناسب با این فضای کوچک میباشد .

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *