انتخاب کاشی حمام و سرویس

انتخاب کاشی حمام و سرویس بهداشتی

“چند ایده در انتخاب کاشی حمام و سرویس بهداشتی”

کاشی ها فواید زیادی در حمام دارند ، آنها رنگ ها را به ارمغان می آورند ،انعطاف پذیر هستند، راحت تمیز می شوند و یک ظاهر پیچیده به فضای شما می دهند . یکی از راه های متمایز در انتخاب کاشی حمام و سرویس نسبت به با سایر روش های کاشی زدن ، این است که از کاشی های یکسان برای کف و دیوارها استفاده می کنند . این کار یک ظاهر منسجم به کار داده و با استفاده از رنگ های روشن ظاهری جسورانه و برجسته به دست می دهد. در اینجا چندین مثال از استفاده کاشی های یکسان برای دیوار و کف موجود است .

در انتخاب کاشی حمام و سرویس نه تنها از کاشی های سبز رنگ الگودار به صورت یک شکل در کف و دیوارها استفاده شده بلکه در سقف نیز از همین کاشی ها استفاده گردیده است .

انتخاب کاشی حمام و سرویس
کاشی های آبی و سفیدی که روی کف و دیوار را پوشانده اند، به محیط سرزندگی و رنگ اضافه می کنند .

کاشی های کوچک ، مربعی و آبی پررنگ زمین و دیوارهای حمام یک خانه که برای یک خانواده است را می پوشاند .

طرح کاشی حمام و سرویس
کاشی های کوچک مربعی به رنگ سیاه و سفید که به شکل تصادفی کنار هم قرار گرفت اند ظاهری نقطه نقطه شکل دارند که دیوارها و کف را پوشانده است .

انتخاب کاشی حمام و سرویس به رنگ سفید و بنفش کوچک بر روی زمین و دیوارهای این حمام روشن باعت گردیده  و یک افکت پیکسلی ایجاد کرده اند .


کاشی های خاکستری که در کف و دیوارهای این حمام استفاده شده یک فضای آرام و خنثی به دست می دهد.


کاشی های مربعی با رنگ خنثی روی دیوارها و کف حمام فضا را آرامش بخش میکند و باعث میگردد به راحتی هر زمان که خواستید یک عنصر جدید را به دکوراسیون سرویس و حمام خود اضافه کنید .


کاشی های مربعی و مستطیلی سفید رنگ ، کف و بخشی از دیواره های این حمام را پوشش می دهند و به آن ظاهری مدرن و تمیز می دهند .

کاشی های سفید که در کف و دیوارها استفاده شده اند دور همگی آنها با دوغاب مشکی پوشانده شده تا با شیرها و دوش مشکی رنگ هماهنگ گردند .

کاشی هایی که روی دیوارها و کف قرار داند ظاهر چوبی به حمام داده اند که محیط را دلچسب و گرم می کند .

سنگ مرمرهای مشکی رنگ روی کف ، دیوارها و سقف ، بدنه سیاه و سخت این فضا همگی ظاهری مجلل به آن می دهند .

 

کاشی های کوچک آبی رنگ که کف حمام و دیوارها را پوشانده است ظاهری با بافت مشبک به حمام داده است و جایگزین رنگ و نقاشی دیوار گردیده .

کاشی حمام و سرویس سرمه ای
این کاشی های کوچک با رنگ آبی روشن روی کف و یکی از دیوارا را پوشانده است .

کاشی حمام و سرویس رنگ آبی

کاشی های قرمز روشن مربعی شکل که روی زمین و دیوارها را پوشانده ، یک ظاهر قوی و محکم به فضا داده است که هنگام راه رفتن داخل آن متوجه این موضوع می شوید .

کاشی حمام و سرویس رنگ قرمز

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *