room-decor

دکوراسیون اتاق نشیمن خود را دلپذیر کنید

room-decor

اتاق نشیمن مکانی منزل است که افراد روزانه، بیشترین زمان خود را در آن سپری می کنند. بنابراین باید یک فضای آرام ولذت بخش باشد به گونه ای که در آن احساس امنیت و اطمینان خاطر، داشته باشند. برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و دست یافتن به این احساس در اتاق نشیمن ، صرف هزینه های هنگفت مهم نیست بلکه تزئین و آرایش اتاق با اندیشیدن و طراحی از قبل، به بهترین شکل امکانپذیر است.

living room

یکی از راههایی که شما می توانید اتاق  نشیمن خود را لذت بخش تر کنید، به کارگیری رنگ سبز در دکوراسیون داخلی است. می توان علاوه بر رنگ آمیزی دیوار، با ست کردن کوسن ها و پرده با دیوار به نتیجه مطلوب برسید. به خصوص اگر شما تنوع طلب هستید، می توانید با این روش ست کردن، هر زمان آنها را تعویض کنید و نیز مبلمان خود را نیز می توانید با هماهنگی تم اتاق خریداری کنید.

green-living

دکوراسیون اتاق نشیمن در طراحی و معماری داخلی بسیار حائز اهمیت است زیرا این فضا جایی برای تجمع و حضور افراد کنار یکدیگر است ، جایی که نیاز به آرامش ، حس گرمی و نزدیکی دارد. برای داشتن چنین فضایی می توانید سبک دلخواه خود را با توجه به علایق و منطق معماری انتخاب کنید. انتخاب مبلمانی با دوام و با ظاهری مناسب و از جنسیت‌هایی که نگهداری آنها آسان باشد، می‌تواند آسایش و راحتی را به طراحی داخلی شما وارد کند. برای اکسسوری های دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن می توانید از پارچه‌های خوش ترکیب و خوش بافت و با دوام استفاده کنید. جنس جیر را می توان  با پارچه به راحتی تمیز کرد. موکت‌های پشمالوی ضد لک یا کف‌پوش‌های انعطاف‌پذیری که به واکس نیاز ندارند، کاشی معدنی، کف‌پوش چوبی با لایه محافظ پلی‌اورتان ، همه راه‌حل‌هایی بی‌دغدغه به شمار می آیند. برای دیوارها از کاغذ یا رنگ‌های قابل شست‌وشو یا پانل چوبی پرداخت شده استفاده کنید. حالا دیگر برای مبلمان پرداخت‌های مخصوصی وجود دارد که بابت خراب شدن یا زود مستعمل شدن آنها هیچ نگرانی وجود ندارد؛ همچنین چوب‌های کهنه‌ای که با خراش برداشتن دچار خوردگی تدریجی نشده باشند، گیرایی و جذابیت خاصی دارند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *