نمونه هایی از دکوراسیون داخلی

در این فیلم نمونه هایی از دکوراسیون های برتر معماری را برایتان فراهم آوردیم که در آن ها به نکات کوچکی اشاره شده که تاثیر بسزایی در زیبایی و نمود فضاها دارد ، با این نکات آشنا شوید و از دیدن دکوراسیون های متفاوت لذت ببرید.

دکوراسیون داخلی ویلای ساحلی مدرن

دکوراسیون داخلی ویلای ساحلی مدرن

این آپارتمان دارای دکوراسیون داخلی ویلای ساحلی مدرن سه طبقه دقیقا لب دریا قرار دارد و با همکاری دو شرکت معماری ساخته شده. دکوراسیون این خانه نمونه ای بی نظیر از یک ترکیب بندی معاصر پرنور و هنری است.

دکوراسیون داخلی ویلای ساحلی مدرن
ادامه مطلب …

طراحی آپارتمان با رنگ های تیره

این خانه چندمنظوره که طراحی آپارتمان با رنگ های تیره دارد از محیطی شاداب و جوان برخوردار است در شهر تایپه واقع شده و متعلق به یک زوج جوان می باشد.

طراحی آپارتمان با رنگ های تیره
ادامه مطلب …

طراحی void ویلا

طراحی void ویلا

وجود نیم طبقه یا همان طبقه میانی به نظر کمی گنگ و مبهم می آید. چون نه یک طبقه جدا محسوب می شود نه جزئی از یک طبقه مستقل است. فضایی است بین این دو، و از لحاظ ابعاد و موقعیت هم تعریف دقیق و مشخصی ندارد. پس نیم طبقه چیست؟ یک طبقه کم ارتفاع که بین دو طبقه اصلی ساختمان قرار می گیرد و برخلاف سوءتفاهم های معمول، این دو طبقه همیشه همکف و اول نیستند. فضای اشکوب، گزینه و فرصت های بیشماری در اختیار طراح قرار میدهد مانند طراحی void ویلا که ما تعدادی از آن ها را برایتان گردآوری کردیم.

ادامه مطلب …

دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید

دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید

در دنیایی که زندگی مدرن با جستجوی خلوص و پاکی عرفانی تداخل دارد، ایجاد یک فضای دلباز و دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید و پر از آرامش چالش کمی نیست. پس رسیدن به این توازن هماهنگ و متعادل جای افتخار هم دارد.

دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید
ادامه مطلب …

دکوراسیون خانه ویلایی مدرن

دکوراسیون خانه ویلایی مدرن

این خانه معاصر از خصوصیاتی بسیار شاخص و غیرعادی برخوردار می باشد. طراحان سعی کردند دکوراسیون خانه ویلایی مدرن تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد چون رابطه بسیار محکمی با محیط و طبیعت اطرافش دارد. ساختمانی ساده و خطی دارد که از مواد ارگانیک مثل چوب، سنگ، گرانیت و بتن خام ساخته شده. معماران پروژه تلاش بسیاری برای حفظ طبیعت و محوطه اطراف خانه کردند و موفق شدند درخت های قدیمی و دشت های سرسبز و پرشکوفه را دست نخورده و در حالت طبیعی خود نگه دارند.

ادامه مطلب …

طراحی هتل های لوکس

این ویدیو نمایش از یکی از بی نظیر ترین و مدرن ترین هتل هایی است که با ایده های عالی از طراحی معماری و همچنین سرویس دهی خاص جایگاه قابل تقدیری برای خود برگزیده است . فضاهای لوکس و طراحی های هوشمندانه و کارا در کنار فراهم نمودن همه امکانات مورد نیاز اقامت کنندگان در برترین سطح ممکن نقطه تمایز برتری این هتل با سایر هتل ها می باشد ، با فضاهای ان آشنا شوید و از دیدن انها لذت ببرید.

طراحی سقف کاذب منزل

طراحی سقف کاذب منزل ، معمولا آخرین نقطه ای است که افراد به آن توجه می کنند اما مدل و سبکِ آن، تاثیر به سزایی در طراحی داخلی فضا دارد. سقف انواع و اقسام داشته و برای تزئین اتاق یا مدل دادن به آن استفاده می شود. بعضی طراحان آن را دیوار پنجم می نامند. صاحبخانه ها جدیدا ترجیح می دهند پرداخت های مهم و جسورانه مثل رنگ های تند یا پوشش دیوارها را روی این سطح بالای سر هم اعمال کنند، به همین خاطر سقف روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند.

ادامه مطلب …

طراحی داخلی دفتر وکالت

ساختمانی که امروز با طراحی داخلی آن آشنا می شوید، طراحی داخلی دفتر وکالت بین المللی است. این شرکت مدت ۲۰ سال است که در این ساختمان فعالیت می کند، ۱۵ سال از آخرین نوسازی آن می گذرد و در طی این سال ها چندین پروژه توسعه سازی روی آن انجام شده. مدیران شرکت به قصد نوسازی دوباره، تراز و به روزرسانی برخی از عناصر این ساختمان اداری ۴ طبقه، دست به بازسازی آن زدند.

ادامه مطلب …

طراحی معماری داخلی خانه بازی

این ساختمان، متعلق به یک اسباب بازی فروشی و محل بازی بزرگ برای کودکان است که در ماه آگوست ۲۰۱۷ تاسیس شده. تیم طراحی استراتژی، مسئول معرفی برند و مدیریت خلاقیت بوده و در زمینه طراحی معماری داخلی خانه بازی با یک شرکت دیگر همکاری کرده. مساحت ساختمان برابر با ۳۴۲۰ مترمربع بوده و از بخش های مختلف و جذابی مانند تجهیزات و وسایل بازی، فروشگاه های متنوع و زمین بازی تشکیل شده. در همه این بخش ها شاهد ۶ فعالیت حیاتی برای رشد و نمو کودکان هستیم: بازی با وسایل، بازی های دسته جمعی، بازی های خلاقانه، بازی های تظاهری، بازی های حرکتی و بدنی، و بازی اکتشافی و مفهومی. هریک از این بخش ها، از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و کودکان را به انتخاب و امتحان کردن تشویق می کند. همه این خصوصیات باعث شده این مرکز تفریح و بازی، از بقیه مجموعه های مشابه متمایز شود.

طراحی داخلی خانه کودک
ادامه مطلب …