کفپوش (10)

کفپوش لمینیت در دکوراسیون داخلی منزل

کفپوش چوبی لمینیت در مقایسه با همتایش یعنی چوب جنگلی، انتخاب کم هزینه تری است ولی این بدان معنا نیست که برای خانه ها مناسب و شیک نباشد، بلکه همواره در بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی ، به عنوان یک گزینه ی عالی مطرح می شود. در این قسمت چند نمونه از کفپوش لمینیت را در ترکیب دکوراسیون داخلی منزل ، نشان می دهم تا الگویی الهام بخش باشد.

۱. یک ورودی شیک:

کفپوش (1)

این ورودی با لمینیت ضخیم کفپوش شده که احساس آسودگی را القا می کند. این کفپوش کاملا متناسب با فضای مدرن و سنی است.

۲. دفتری در خانه ای روستایی:

کفپوش (2)

این کفپوش را بیشتر در ساختمان های روستایی استفاده می کنند. اگر دفتر کارتان در خانه است، شما می توانید، تم هایی از بافت ها و طرح های مورد علاقه ی خود را با این کفپوش ترکیب کنید.

۳. آشپزخانه ی خنثی:

کفپوش (3)

دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه ، بسیار آرام به نظر می رسد وبه گونه ای خنثی است. تم رنگی این آشپزخانه از کف، با لمینیت های قهوه ای شروع شده و به سمت کابینت های کرم دیواری به اتمام رسیده.

۴. اتاق نشیمن مناسب جوانان:

کفپوش (4)

جوانان بیشتر به دنبال چیزهای منحصر به فرد هستند، طبق تحقیقات ، کفپوش خاکستری برای اتاق یک جوان ، مرسوم و به روز محسوب می شود.

۵. حال و هوای تازه اتاق غذاخوری:

کفپوش (5)

اکفپوشی با این رنگ، حال و هوایی روح بخش و تازه به فضا می بخشد و حسی سنتی القا می کند.

۶. حمام:

کفپوش (6)

در این حمام از مدل های جدید موجود در بازار استفاده شده و یک کفپوش لمینیت ، گوشه ی جذابی در دکوراسیون منزل ایجاد کرده است.

۷. آشپزخانه آرام:

کفپوش (7)

با نگاه کردن به این آشپزخانه، نوعی آرامش احساس می شود، انتخاب مکان آشپزخانه با توجه به نورگیرها و انعکاس نور روی کفپوش، باعث بزرگتر جلوه کردن آشپزخانه شده است.

۸. اتاق نشیمن ساحلی:

کفپوش (8)

این اتاق نشیمن بسیار رویایی جلوه می کند، نورپردازی باعث آزاد شدن سقف از کف شده و فضای اتاق را آرام بخش می کند.

۹. اتاق بزرگ در ویلا :

کفپوش (9)

اندازه های لمینیت کف، از اندازه استاندارد بزرگتر است، این کف پوش ها و استفاده از متریال های چوبی در اتاق، حس روستایی به ویلا داده است.

۱۰. اتاق های التقاطی:

کفپوش (10)

اگر شما از چندین طرح متفاوت از لمینیت به صورت التقاطی  در کفپوش دکوراسیون منزل خود استفاده کنید، می توانید یک فضای متنوع و زیبایی بیافرینید.

۱۱. اتاق نشیمن نشاط آور:

کفپوش (11)

این اتاق روشن و شادمان، لبخند را به چهره هر کسی هدیه می دهد.

۱۲. اتاق ناهار خوری مدن با کفپوش کلاسیک:

کفپوش (12)

ترکیب سیاه و سفید باعث بی انتها شدن مکان می شود. اینکه چطور این دو رنگ را با هم ترکیب کنید، تصمیم شماست. اما آن چیزی که آنرا شیک تر جلوه می دهد، لمینیت خاکستری است که رنگی مابین سیاه و سفید است.

۱۳. اتاق نشیمن مدرن:

کفپوش (13)

این لمینیت از بلوط سفید تهیه شده که به حق جذابیت و زیبایی خاصی به اتاق بخشیده و متناسب با سبک مدرنِ وسایل منزل، ترکیب شده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *