معجزه سنگ در دکوراسیون داخلی

منحصر به فردترین چیزی که در مورد سنگ‌ها وجود دارد این است که این مواد طبیعی اعجاب انگیز را می توان برای تکمیل کردن هر نوع دکوراسیون داخلی ، چه مدرن، چه روستایی یا حتی هنری مورد  استفاده قرار داد. دلایل زیادی وجود دارد که طراحان داخلی این قدر تحت تاثیر سنگها هستند. ظاهر و نمای این مصالح، خاکی هستند، نگهداری از آن ها آسان است، میتوان در موارد کاربرد آن‌ها انعطاف زیادی می‌توان به خرج داد، از لحاظ اقتصادی به صرفه است، در برابر صدا به عنوان عایق عمل می کند و این ها همه باعث می شوند که این متریال به جزء لاینفک طراحی دکوراسیون داخلی قرن بیست و یکم تبدیل شود.
در این ویلای زیبا که توسط معماران Steven Harris طراحی شده است، به‌ منظور ایجاد یک طراحی داخلی سرشار از شگفتی، تمامی ویژگی های خاص معماری سنگی با هم ترکیب شده است. نمای خارجی آن یادآور قلعه‌ای قرار گرفته بر فراز یک تپه است اما طراحی داخلی آن بیانگر یک ویلای پیشرفته با اثاثیه، نور و رنگ‌های مدرن است.


قسمت باز و بزرگ نشیمن بسیار روشن، ملایم و راحت است. این فضا با پنجره‌های متعدد و چشم‌اندازهای دیدنی‌ای که دارد درواقع بهترین مکان برای لمیدن و خوشی کردن با دوستان است. در این فضا هم می توان در روزهای گرم بهره برد و هم در روزهای سرد. در روزهای تابستان، پنجره‌ها هوای خنک را وارد محیط می کنند و در ماه‌های سرد سال، شومینه‌ی سنگی، محیط را گرم می‌نماید.
پیچ و تاب‌ها و چرخش‌های جالب و سرگرم کننده در دیزاین داخلی این مکان جذاب بسیار به چشم می خورد.  پله‌ها به مکان دنجی منتهی می‌شوند که نشیمن راحت و تاکیدات ملایمی دارد. این فضای عجیب و جالب با متریال‌های دیگری چون فلز و شیشه که شکل بی عیب و نقصی تکمیل کننده‌ی سنگ کف، دیوارها و سقف است، همراه می باشد. طیف رنگی که در اثر هنری روی دیوار و صندلی‌ها گردان دیده می شود بعد دیگری به معماری داخلی این محیط می‌دهد.

یک اتاق خواب ساده را می‌توان با انفجار یک سری چشم‌نواز به روی دیوار به همراه نمایی تماشایی از دنیای بیرون به یک اتاق چشمگیر تبدیل نمود. هیچ چیز به اندازه‌ی طبیعت ساده طبع این اتاق تنها با اشاراتی از افراطی‌گری، نمی‌تواند بیانگر این فضا باشد. حمامی که برای این اتاق تعبیه شده است حس ظرافت و لطافت بیش‌تری را به این محیط می‌بخشد. محیطی که می‌توانست این‌قدر دلپذیر نباشد.

محیط اتاق نشیمن دارای یک حس ساختار شکنانه است. طرح‌های رنگی متنوع و نامتعارف از طریق مبلمان کاملا سفید، نقاط تاکیدی و متریال‌های مختلفی چون چرم و سنگ مرمر یکدیگر را کامل می‌کنند.

stone-tower-house-11arianparax  stone-tower-house-13arianparax   stone-tower-house-3arianparax  stone-tower-house-6arianparax

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *