تابلوها و انواع شمعدان در دکوراسیون داخلی

تابلوها و شمعدان‌ها دو عنصر قابل توجه در دکوراسیون داخلی به شمار می‌آیند.
تابلوها در دکوراسیون داخلی
-اگر می‌خواهید چند دیوارکوب را روی یک قسمت از دیوار نصب کنید، تابلوهایی را که دارای زمینه روشن‌تری هستند در قسمت بالاتر و تابلوهایی که دارای زمینه تیره‌تری هستند در قسمت پایین‌تر قرار دهید.
-تابلوهای بزرگ را بر دیوارهای اصلی نصب کنید و در نظر داشته باشید تابلوهایی را که بر روی یک دیوار نصب می‌کنید دارای موضوعات و سبک‌های هماهنگ و متقارن باشند.
-برای انتخاب قاب تابلوها، به رنگ مبلمان‌ها و اکسسوری‌ها دقت کنید و سعی کنید رنگ‌ها را در یک طیف رنگی انتخاب کنید.


-نور و نورپردازی بر تابلوها بسیار تاثیرگذار است و جلوه دوچندان به آن می‌بخشند.
-اگر دیوارهای محیط زندگی شما کوتاه است، برای بلندتر نشان دادن دیوارها می‌توانید از تابلوهایی با قاب عمودی استفاده کنید و در نصب تابلوها، تقارن و تناسب را در نظر بگیرید. سعی کنید تابلوها را پشت کاناپه‌ها نصب کنید و اندازه آنها را نیز متناسب با اندازه کاناپه‌ها در نظر بگیرید.
انواع شمعدان‌ها:
شمع‌ها عناصری با انرژی مثبت هستند. شمع انرژی منفی را خارج کرده و انرژی مثبت را جایگزین می‌کنند، علاوه بر آن شمع‌ها محیط را از فضایی سرد و بی‌روح و خشک، به فضایی، عاشقانه، شاعرانه و رومانتیک تبدیل می‌کنند.
انواع شمعدان‌ها عبارتند از:
شمعدان‌های فلزی: این نوع شمعدان‌ها در دکوراسیون داخلی بسیار شکیل، گیرا و اغواکننده هستند و نگاه را به شدت به خود جذب می‌کنند. این نوع شمعدان‌ها پسند اشراف و مشکل‌پسندان است.
شمعدان‌های آویزی: شمعدان‌های آویزی، شمعدان‌هایی هستند که در طراحی داخلی  به جای لوسترها و دیوارکوب‌ها در نظر گرفته می‌شوند. این شمعدان‌ها با نگین‌ها، کریستال‌ها و مهره‌های زیبای رنگارنگ تزیین می‌شوند. این نوع شمعدانی فضایی گرم و صمیمی خلق می‌کنند.
شمعدان‌های ستونی: این نوع شمعدان‌ها، جایی برای شمع‌های گرد و بزرگ است. این نوع شمعدان‌ها حال و هوایی لوکس به فضا می‌بخشند و محیط را شیک و مجلل به نظر می‌رسانند.
شمعدان‌های شیشه‌ای: این شمعدان‌ها در انواع متنوع یافت می‌شوند. این نوع شمعدان‌ها با هر نوع سلیقه‌ای و پسندی هم‌سو هستند و هر کس بنا بر نوع علاقه و سلیقه‌اش می‌تواند نوعی از آن را انتخاب کند و فضایی رویایی و عاشقانه خلق کند.

شمعدان در دکوراسیون.jpg2

    شمعدان در دکوراسیون.jpg4

شمعدان در دکوراسیون.jpg6

شمعدان در دکوراسیون.jpg7

 شمعدان در دکوراسیون.jpg8

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *