بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون

بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون با هزینه مناسب

بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون با هزینه مناسبReviewed by آرین پاراکس on Feb 27Rating:

“۵ ایده نو در بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی منزل”

اگر در بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود به مشکلی برخوردید که راه حل آن را نمی توانید پیدا کنید، به سراغ جدیدترین راهکارهای طراحی بروید. از مدل های جدیدی که جذب آن ها می شوید می توانید الهام بگیرید و آن را منحصر به فرد اجرا کنید. این ۵ راهکار اخیرا بسیار محبوب شناخته شده اند، ما به شما نشان می دهیم چطور می توانند مشکلات معمول و مشترک طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه خود را حل کنند.
۱-دیوار مشکی. مشکل : تلویزیون شما باید در معرض دید باشد و مخفی کردن آن پشت قفسه راه حل مناسبی نیست. راه حل : اکثر طراحان داخلی از این شکایت می کنند که تلویزیون مثل حفره سیاهی در دیوار می ماند. اما اگر دیوار پشت آن هم سیاه باشد، دیگر چنین مشکلی وجود ندارد. پس از مدت ها استفاده از دیوارهای تماما سفید، امروزه بیشتر و بیشتر دیوارهای تیره و حتی اتاق های کاملا سیاه می بینیم. اگر به دنبال راهی شیک و کاربردی می گردید تا رنگ سیاه را امتحان کنید و نتیجه آن را ارزیابی کنید، دیوار پشت تلویزیون را مشکی کنید. رنگ مشکی جلال و جبروت خاصی به فضا می دهد، به خصوص اگر در راهروی ورودی خانه از مشکی براق یا لاک الکل استفاده کنید. این رنگ ها باید فقط روی دیوارهای کاملا صاف و یکدست زده شوند چون هرگونه ناصافی در رفلکس رنگ به شدت نمایان می شود.

بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون

۲-میز غذاخوری بسیار در آشپزخانه. مشکل : دوست دارید در آشپزخانه میزی برای صرف غذا داشته باشید اما از میزهای طویل ثابت روی زمین خوشتان نمی آید. راه حل : این راهکار قدیمی اما مفید است. درست است که در دهه های اخیر میزهای طویل ثابت و پایه دار در زمین، این میزهای قدیمی و سیار را از دور خارج کرده اند، اما هنوز صاحبان خانه هایی هستند که این میزهای کوچک و سیار را به میزهای نصب شده در زمین ترجیح می دهند. این انتخاب کاملا بستگی به علاقه شما نسبت به محل صرف غذا و نحوه کار در آشپزخانه دارد. اگرچه میزهای غذاخوری سیار سنتی هستند، اما این گزینه محدود به فضاهای سنتی نیست. این میزها از هر اتاقی با هر سبک طراحی سر در می آورند، از روستایی گرفته تا معاصر. یک میز چوبی سنتی می تواند به یک آشپزخانه سبک معاصر، حس راحتی و آرامش بدهد.

 تغییر دکوراسیون
۳-دیواری از چوب های نواری. مشکل : دوست دارید دیوار را چند بُعدی کنید اما از ظاهر روستایی چوب بازیافت شده خوشتان نمی آید. راه حل : دیوارهای زیادی دیده شده که از چوب بازیافت شده ساخته شده اند و طرح و عمق زیبایی به اتاق می دهند. اما اگر به دنبال سبک مدرن تر و ساده تر می گردید، دیوار چوب های نواری برای شما مناسب است. در تصویر زیر می بینید که خطوط بین چوب ها تیز و دقیق هستند اما خود چوب ها به این اتاق کودک سبک مدرن گرمای خاصی می دهند. از چوب های نواری در نمای ساختمان هم می توان استفاده کرد.

بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون

۴-کاشی های مربعی. مشکل : از کاشی های مترو خسته شدید اما به دنبال جنسی ساده، سفید و کلاسیک هستید. راه حل : آیا تصور می کردید کاشی های مربعی که در تصویر زیر در یک طرح منظم قرار گرفته اند، دوباره مورد استفاده قرار بگیرند؟ روزی روزگاری تاریخ گذشته شدند و در هر گوشه ای یافت می شدند، اما امروزه جایگزین زیبایی برای کاشی های مترویی هستند. اگر کاشی های سفید با کیفیت دست ساز با دوغابی تیره تر استفاده شوند، طراحی را مدرن جلوه می دهند، به همین شکل که در این حمام زیبای سوئدی می بینید. این کاشی ها می توانند به طور شبکه ای هم نصب شوند. تضاد بین طرح، رنگ و مقیاس کاشی های مربعی و دیوار چوبی و کاشی های ۶ ضلعی کف، این حمام را زیبا کرده. کاشی های مربعی که می بینید ۸×۸ سانتیمتر هستند. مدل های قدیمی آن ها که چند دهه پیش استفاده می شده ۱۰×۱۰ سانتیمتر بوده اند.

بازسازی حمام

۵-در و پنجره آلومینیومی. مشکل : به حمامی محصور در اتاقک نیاز دارید اما طراحی های معمول روز با سلیقه شما جور نیست. راه حل : این راهکار مدرن و صنعتی در اتاقک حمام و دستشویی، معماری داخلی را جذاب تر جلوه می دهد. این تصویر بیش از ۶۷ هزار بار دانلود شده، به این معنی است که این سبک طرفداران زیادی دارد. دیواره حمامی که می بینید برای امنیت بیشتر با شیشه حرارت دیده پوشیده شده.

همچنین می توانید از در و پنجره های تقسیم بندی شده برای جدا کردن اتاق های مختلف استفاده کنید. این جداکننده بزرگ اجازه داده تا یک آشپزخانه با میز غذاخوری و یک اتاق نشیمن، نور و منظره محیط را با هم شریک شوند. اما در عین حال این ۲ اتاق را از هم جدا کرده و فضاهای ساکت و خلوتی برای گپ و گفت ایجاد می کند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *