طراحی دیوار خانه با آجر

طراحی دیوار خانه با آجر

در بین ما کسی هست که با دیدن یک دیوار آجری یکدست و زیبا حسرت نخورده باشد؟ حتی با اینکه نمی دانیم این ظاهر اصیل و زمختش از کجا می آید. می تواند ریشه در کلیساهای نئو گوتیک داشته باشد؟ یا در معماری جذاب و مرموز دوران ویکتوریا؟ دورانی که حتی کارخانه ها هم از این دیوارهای قرمز یا قهوه ای که هیچوقت کهنه نمی شوند استفاده می کردند. اما همه ما در ساختمان های آجری زندگی نمی کنیم. پس به کمک تکنولوژی روز می توانیم به راحتی طراحی دیوار خانه با آجر و پارتیشن آجری بسازیم یا به یکی از دیوارهای خانه، ظاهر کهنه آجری بدهیم.

ادامه مطلب …

طراحی داخلی مهد کودک

طراحی داخلی مهد کودک

مجتمع تفریحی کودکان DoDo به مساحت ۵۵۰۰ مترمربع که در شهر شانگهای قرار دارد، شامل یک کتابخانه کتاب های مصور و یک مرکز آموزشی کودکان می شود. در ابتدا این مرکز چند آنالیز انجام داد، نیاز و اقدامات تیم مدیریتی را ادغام کرد، برندهای محلی و بین المللی مشابه را به خوبی بررسی کرد، و چند استراتژی برای طراحی داخلی مهد کودک و طراحی خلاقانه و موثر و کارآمد ایجاد کرد.

طراحی داخلی مهد کودک

طراحی داخلی مهد کودک

ادامه مطلب …

طراحی خانه ویلایی کنار ساحل

طراحی خانه ویلایی کنار ساحل

این خانه برزیلی، یک نمونه بارز و شفاف از طراحی خانه ویلایی کنار ساحل و سبک زندگی مدرن و امروزی است. معماران این خانه با درهم تنیدن چوب و سنگ طبیعی و مرمر، یک خانه یک طبقه با چهارچوبی ساده بنا کردند که طرح ریزی افقی دارد. نقشه این ساختمان از دسترسی آسان، فضای دلباز و بزرگ، و حجم زیادی نور طبیعی در بخش های مختلف خانه برخوردار است.

طراحی خانه ویلایی کنار ساحل

ادامه مطلب …

طراحی داخلی خانه با رنگ مشکی

طراحی داخلی خانه با رنگ مشکی

مشکی کردن یکی از دیوارهای خانه به عنوان تزئین و دکور، کار هوشمندانه ای است چون این رنگ بسیار منعطف و سازگار است. رنگ مشکی می تواند ایرادات را بپوشاند و به ویژگی های خاص جلوه بیشتری بدهد. ذات ظریف این رنگ می تواند یک فضای بسیار ساده یا بسیار تجملاتی به وجود بیاورد، که بستگی به اهداف شما در طراحی داخلی دارد. ما هشت راهکار برای طراحی داخلی خانه با رنگ مشکی و استفاده صحیح از چنین دیواری را به شما معرفی می کنیم.

ادامه مطلب …

طرح های جدیدی برای اتاق نشیمن

طرح های جدیدی برای اتاق نشیمن

اگر شما هم دنبال این هستید که بفهمید در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ طرح های جدیدی برای اتاق نشیمن چیست؟ با ما سری به طراحی هایی که در نمایشگاه سالانه این محصولات معرفی شد بزنید. یکی از ویژگی های بارز و متفاوت نمایشگاه امسال، انفجار رنگ بود. رنگ های پرانرژی، هیجان انگیز و خیره کننده. پس از این مطمئن می شویم که دکوراسیون داخلی امسال کسل کننده نخواهد بود.

رنگ و مواد
رنگ هایی که در نمایشگاه معرفی شدند واقعا ارزش دیدن را داشتند. صندلی، مبل، کاناپه، لوازم دکوری، میز و حتی چراغ ها تنوع رنگی بسیار گسترده ای داشتند. رنگ های مدرن قدیمی تر هم تحت تاثیر رنگ های جدید قرار گرفته و کمی به روز شده اند. همین موضوع، یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات دنیای طراحی داخلی در سال ۲۰۱۸ محسوب می شود پس بیایید از این دنیای جدید لذت ببریم. ادامه مطلب …

چگونه منزل خود را نورپردازی کنیم

چگونه منزل خود را نورپردازی کنیم

شاید این حرف به نظر کلیشه ای بیاید، اما در طراحی هر فضایی نورپردازی حرف اول را می زند. این نورپردازی است که حال و هوای محیط را عوض می کند. اگر این یک مورد را درست انجام بدهید، فضای داخل خانه تان زمین تا آسمان عوض می شود. با رعایت این ده توصیه، یاد می گیریم چگونه منزل خود را نورپردازی کنیم

ادامه مطلب …

پوشاندن ستون در خانه

پوشاندن ستون در خانه

همانطور که در تصویر می بینید، یک ستون بی تناسب و بدجا در وسط این خانه قرار دارد. یک طراح روش مخصوصی برای پوشاندن ستون در خانه و استفاده بهینه از این ستون ابداع کرده، به طوری که بی قوارگی آن کاملا از بین برود. این روش ابداعی، ساخت یک باغچه توکار در اطراف ستون بود.

ادامه مطلب …

ایجاد پله در قسمت نشیمن

ایجاد پله در قسمت نشیمن

طراحی این آپارتمان که مخصوص گذراندن تعطیلات می باشد، به عهده یک شرکت طراحی داخلی چینی بوده. این آپارتمان که در طبقه چهارم یک ساختمان قرار دارد، دارای نقشه یکسره می باشد. سیستم نورپردازی آن نامحسوس و غیرقابل رویت است و نقاط کوچکی مثل ایجاد پله در قسمت نشیمن و محل تلاقی سقف و دیوارها را روشن کرده.

ایجاد پله در قسمت نشیمن

ایجاد پله در قسمت نشیمن

ادامه مطلب …

طراحی دکوراسیون با رنگ بنفش

طراحی دکوراسیون با رنگ بنفش

موسسه پنتون هرساله یک رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می کند که در سرتاسر جهان مُد شده و در شروع فصل استفاده می شود. این موسسه از اهمیت رنگ به عنوان یک سرمایه استراتژیکی آگاه بوده و در موضوعات مرتبط با طراحی و رنگ حرف اول و آخر را میزند. در سال های گذشته با رنگ های سبز و قرمز آشنا شدیم و حالا سال ۲۰۱۸ را با رنگ ماورای بنفش آغاز می کنیم. این رنگ از هویت مرموز و تقریبا عرفانی برخوردار است. نماد اصالت، تفکر خارج از عرف، خلاقیت و ابتکار می باشد. ما بی صبرانه منتظریم ببینیم چطور می توان طراحی دکوراسیون با رنگ بنفش همراه شود .

ادامه مطلب …

طراحی دکوراسیون منزل با آجر سفید

طراحی دکوراسیون منزل با آجر سفید

برای استفاده از زیبایی خارق العاده آجر سفید راهکارهای زیادی برای طراحی دکوراسیون منزل با آجر سفید پیش روی شماست. از جمله آجر عیب پوشی شده، آجر رنگ شده، آجر مصنوعی، آجرهای سفید آماده، کاغذ دیواری با طرح آجر سفید و غیره. در این مقاله تک تک نتایج شگفت انگیزی که می توانید از یک دیوار آجری سفید بگیرید را به شما نشان می دهیم. از سبک بوهمیا گرفته تا اسکاندیناویایی، بی نهایت گزینه و افکت در اختیار شماست. وجود یک دیوار سفید آجری می تواند هر فضایی را بزرگ و دلباز نشان بدهد، یا اینکه تضاد جالبی بین روشن و تیره ایجاد کند. بیایید نگاه دقیق تری به این گزینه ها بیاندازیم!

ادامه مطلب …