اتاق خواب سیندرلا

۵ اتاق خواب افسانه ای و شگفت انگیز

۵ اتاق خواب افسانه ای و شگفت انگیز

وقتی که صحبت از کودکان در میان باشد برای طراحی داخلی باید تکنیک ها و راهکارهایی داشته باشیم. برای گرفتن ایده از کودکان باید به این فکر کنیم که او کاری که مدنظر ماست چگونه انجام خواهد داد. برای بچه ها همه چیز به مثابه یک بازی است. شما نباید این حقیقت مهم را فراموش کنید و برای کودکان همه چیز حتی مسائل جدی را به مانند یک بازی سرگرم کننده فرض کنید. اتاق خوابی که براساس یک افسانه طراحی شده باشد می تواند به کودک درس های زیادی بدهد و باعث ایجاد آسایش و راحتی برای او شود. اینکار همچنین باعث بالا رفتن اعتماد به نفس کودک نیز می شود. در زیر ایده های برای طراحی داخلی اتاق کودک بر اساس افسانه ها داده شده است:
۱.اتاق افسانه ای صورتی
صورتی رنگ زنده ای است و باعث می شود تا شما همه چیز را شیرین و زیبا ببینید. این رنگ مناسب دختران است چون آن ها حساس، شکننده و شیرین هستند. اگر در مورد طراحی اتاق دختر کوچک خود فکر می کنید پس صورتی برای او رنگ مناسبی خواهد بود. دختران را می توان با شاهزاده خانم ها، پریانو ملکه ها مرتبط دانست. اینشخصیت ها افسانه ای می توانند مکمل طراحی اتاق دختر شما باشند. شما باید تمام این مولفه ها را در هنگام دیزاین اتاق  در نظر بگیرید تا طراحی موفقیت آمیزی داشته باشید.

اتاق خواب صورتی
۲.جنگل سحرآمیز
افسانه ها داستان هایی هستند که کودکی ما را زیباتر می کنند.این افسانه زندگی ما را از جادو آکنده می کنند.آن ها به ما می آموزند که دنیاهای تخیلی و یا داستان های جادویی که در آن بدی همواره محکوم به شکست است و در انتها شاهزاده خانم شاهزاده جذاب خود را پیدا می کند، را باور کنیم.

طرح جنگل
جنگل سحرآمیز افسانه ای شگفت آور است که تمام مولفه های فوق را در خود دارد. دیزاین اتاق براساس این افسانه اتاق کودک شما را به محلی شاخص تبدیل می کند و باعث می شود تا کودک فکر کند که در آن محل زندگی می کند.
۳. اتاق خواب دریایی
پسربچه ها به جستجوگری، ماجراجویی و رمز و راز علاقه نشان می دهند. سفر روی دریا برایشان این جذابیت ها را فراهم می کند. بسیاری از پسربچه ها رویای کاپیتان، خلبان  پلیس ،فضانورد و یا آتشنشان شدن را دارند. این حرفه ها به معنی کشف مکان های جدید، تعلیق و هیجان است و نیازمند انجام کارهای جالب و هیجان انگیز است.
اتاق خوابی که دارای یک تختخواب شبیه قایق با ملحفه های آبی و تعدادی از مولفه های متعلق به دریا باشد می تواند برای پسربچه ها مکان هیجان انگیزی باشد. آن ها در این اتاق احساس راحتی و آرامش بیشتری خواهند کردو احساس غرور می کنند.

اتاق خواب دریایی
۴. اتاق خواب سیندرلا
اکثر مردم داستان شگفت انگیز ،کلاسیک و جادویی سیندرلا را می دانند. این داستان بخشی از کودکی ما را دوست داشتنی و زیباکرده است. چه کسی است که داستان شنل قرمزی کوچولو، دیو و دلبر، زیبای خفته در جنگل سحرآمیز و یا سیندرلا را فراموش کرده است؟ افسانه ها بهما میآموزند که دنیا می تواند جای بهتری برای زندگی باشد و سیندرلا داستانی است که در خخود ترکیبی از زیبایی و جادو دارد.
هر دختر کوچکی آرزو دارد که سیندرلا باشد و در انتها شاهزاده جذاب خود را ملاقات کند. اتاق خوابی که براساس این داستان زیبا طراحی شده باشد، برای یک دختر بچه بسیار جذاب خواهد بود مولفه مرکزی این اتاق یک کالسکه به شکل کدو تنبل است که نقش تختخواب را دارد. چه چیزی زیباتر از یک تختواب شگفت انگیز افسانه ای می تواند باشد؟

اتاق خواب سیندرلا
۵. اتاق خواب آکواریومی
بسیاری از کودکان به حیوانات، گیاهان و چیزهایی که هرروز شانس دیدن آن ها را ندارند، علاقه دارند.تمام مولفه های ذکر شده می تواند برای کودک جذاب بوده و باعث علاقمند شدن هرچه بیشتر او به طبیعت شود. دنیای اعماق آب می تواند این شانس را به کودک بدهد که بتواند هرروز با چیزهایی که به آن علاقمند است ارتباط داشته باشد. تصور کنید اتاقی با چنین ویژگی هایی طراحی شود. قطعا فضایی شگفت آور را برای کودکان به وجود خواهد آورد.
افسانه ها صورت دیگری از دنیا را به ما نشان می دهند.این داستان ها خوبی، سخاوت و مهربانی را به ما یاد می دهند و ایمان به خوبی را در ما به وجود می آورند. این داستان ها جادو عرضه می کنند که ما را شجاع تر، خوشحال تر و با اعتماد به نفس تر می کند.

اتاق خواب آکواریومی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *