طراحی ویلا ساحلی

طراحی ویلا ساحلی در مکزیک

این طراحی ویلا ساحلی در مکزیک قرار دارد، پشت بام آن کاملا سبز و پر از گیاه است و یک محوطه تفریحی بسیار پهناور در بیرون آن ساخته شده.

طراحی ویلا ساحلی

در طراحی ویلا یک دیوار سرسبز و چند آبنما، ورود شما را خوشامد می گویند. از پله ها که بالا بروید به درب ورودی چوبی می رسید.

طراحی نمای ویلا ساحلی

طراحان این خانه از سبک خانه های ساحلی کالیفرنیا الهام گرفته اند. رنگ و بافت های کتان داخل خانه، راحتی محیط را فراهم می کنند. مبلمان چوبی و لوازم دکوری قدیمی هم حال و هوای دهه ۵۰ میلادی را زنده می کنند.


خانه پر از اتاق های چندمنظوره است، مثل این غذاخوری بزرگ و سالن نشیمن. دور تا دور سالن را پنجره های شیشه ای محاصره کرده اند. در روزهای آفتابی می توان آن ها را باز کرد و مستقیما از منظره بیرون لذت برد.

طراحی ویلا ساحلی

چند فضای مختلف برای نشستن و استراحت در بیرون خانه ساخته شده. اگر هوا خیلی گرم شود، استخر پشت خانه مشکل را حل می کند.


پشت این لابی، یک بارِ نوشیدنی قرار دارد که با نورپردازی نامحسوسش، عضو طبیعی طراحی خانه را به نمایش می گذارد. یک دیوار سنگی طبیعی.


یک لابی دیگر هم در این خانه وجود دارد که گرد است، پایین تر از سطح زمین قرار دارد و در مرکز آن یک آتشدان به چشم می خورد. دور تا دور این لابی، مبل های توکار و صندلی های تاشوی چوبی قرار دارد.

یکی از اتاق خواب ها، در طبقه دوم قرار دارد. دیوارهای کشویی شیشه ای، این اتاق را به بالکن متصل می کنند. طراحی نورپردازی این فضا طوری انجام شده که عناصر طراحی خانه بیشتر به چشم بیایند.

طراحی ویلا کنار دریا
در طراحی ویلا ساحلی دومین اتاق خواب هم رو به محوطه بیرون خانه قرار دارد. دور تا دور اتاق سفید رنگ است اما دیوار سبزپوش جلوی ورودی، کل سطح بیرونی اتاق را پوشانده.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *