طراحی منزل با وسایل ساده

طراحی منزل با وسایل ساده

“طراحی منزل با وسایل ساده و بدون استفاده از یک میخ یا یک قطره رنگ”

اگر اجاره نامه ای را امضا کردید که شما را از زدن یک میخ به دیوار یا کثیف کردن دیوارها منع می کند، ناامید نشوید. بدون دست گرفتن چکش یا قلم مو هم می توانید سلیقه خود را اعمال کنید. با این راهکارها و کم هزینه طراحی منزل با وسایل ساده کنید و از خشم و غضب صاحبخانه هم در امان باشید!
۱-دور تا دور خانه استیکر های دکوراتیو بزنید. استیکر ابزار مناسبی برای تزئین دیوارهای خانه است، نحوه چیدمان و چسباندن آن ها هم به سلیقه شما بستگی دارد. با اشکالی مختلف طرح منظم ایجاد کنید، با شکل خال خالی متالیک خطوط پیچ و تابی ایجاد کنید. این ها فقط نمونه ای از کارهایی است که می توانید انجام بدهید. بهترین مزیت عکس برگردان این است که در صورت اسباب کشی می توانید آن ها را با خود بکنید، یا در صورت نیاز روی دیوار جابجا کنید. توصیه : اگر نگران هستید که عکس ها را نتوانید صاف بچسبانید، طرح هایی را انتخاب کنید که بالا و پایین مشخصی نداشته باشد مثل دایره و نقطه و گل.

طراحی منزل با وسایل ساده

۲-تزئینات دیواری را تکیه دهید. هرگونه آثار هنری یا آینه را به دیوار تکیه بدهید و به قانون ضد میخ احترام بگذارید. اگر لوازم تزئینی شما به قدر کافی بزرگ هستند که روی زمین قرار بگیرند، پس بی هیچ زحمتی یک دکوراسیون شیک و زیبا خواهید داشت. اگر بزرگ نیستند آن ها را روی میز کار، میز آرایش، طاق شومینه یا میز کنار دیوار بگذارید. نوارهای چسب حلقه ای و قلاب مانندی وجود دارند که قابل جدا شدن هستند و کمک می کنند وسایل با ارزش شما سر جای خود باقی بمانند، بدون استفاده از چکش.
۳-قدرت جادویی چسب های washi را کشف کنید. این چسب ها قابل جدا شدن و استفاده مجدد هستند، برای دیزاین خانه عالی هستند و رنگ و طرح های متنوعی دارند. کارت پستال، عکس و پوسترهای محبوبتان را با این چسب ها نمایش دهید. اگر مایل به ساختن کاردستی هستید، با این چسب ها می توانید قاب عکس های مصنوعی و عکس برگردان درست کنید. این چسب ها فقط مخصوص دیوار نیست، با این معجزه تزئین و دکوراسیون خانه، پریزهای برق و در یخچال را تزئین کنید.

۴-از کاغذدیواری استفاده کنید. کاغذ دیواری برای مستاجرها وسیله ای متحول کننده است. کاغذ دیواری را می توانید روی هر سطح عمودی بچسبانید، یک رول را به صورت نوارهای جدا بچسبانید یا یک دیوار مخصوص ایجاد کنید. اگر نیاز به اسباب کشی دارید یا از رنگ آن خسته شدید، می توانید به راحتی آن ها را کنده و دور بیاندازید.
۵-از جا آویزی های چسب دار استفاده کنید. آثار هنری برای تزئین و دکوراسیون منزل اجاره ای عالی است، اگر ساخته دست خودتان باشند کم هزینه هم خواهند بود. این لوازم تزئینی را با جاآویزهای چسبی قابل کندن از دیوار آویزان کنید، جایگزین مناسبی برای میخ هستند. فقط مطمئن شوید جاآویزی که می خرید تحمل وزن وسایل شما را داشته باشد. برخی تولیدکنندگان قدرت تحمل بار را چاپ می کنند پس فراموش نکنید که برچسب را نگاه کنید. توصیه : بعضی از کارخانه های فروشنده این جاآویزی ها، نوار های چسبی تعویض هم می فروشند، با این کار پول و دیوارهای خود را از صدمه نجات دهید.
۷-قفسه ها را تزئین کنید. اگر نمی توانید روی دیوارها کاغذدیواری بزنید، قفسه های کتابخانه خود را کاغذدیواری کنید. با کاغذدیواری سنتی می توانید طرح و رنگ های مختلفی به قفسه های خود بدهید، بدون اینکه نگران کندن آن ها باشید. کاغذ کادو و کاغذهای دفاتر اوراق هم قابل استفاده هستند. توصیه : اگر منزل اجاره ای شما دارای قفسه های متصل به دیوار است است، کاغذدیواری موقت هم گزینه مناسبی است.

طراحی منزل با وسایل ساده

۸-با یک تخته همه چیز را متحول کنید. برای خودنمایی یک تخته یا صفحه تزئینی پشت تختخواب، میز کار یا کاناپه خود قرار دهید. با اینکه هزینه آن به اندازه دیوار تک و مخصوص دکوری نیست، اما باز هم نقطه کانونی جالبی می شود. این صفحه را به دیوار تکیه دهید یا با پیچ و اتصالات چسبی قابل کندن به دیوار وصل کنید. با طراحی تاشوی راحتی که دارد می توانید در صورت اسباب کشی آن را با خود حمل کنید. توصیه : اگر تخته ای کهنه و از کار افتاده با قیمت مناسب پیدا کردید، آن را با کاغذدیواری یا پارچه بپوشانید.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *