طراحی فضای بازی برای کودکان

یک مرکز طراحی فضای بازی برای کودکان در سیدنی باز شده است ، طراحی این مرکز با هدف رشد و خلاقیت کودکان و تاکید بر روانشناسی محیط شده است

طراحی فضای بازی برای کودکان که محلی برای شادی و هیجان است و داخل آن اتاقهای متنوعی هر یک با ظاهر و طراحی منحصر به فرد برای تحرک تخیل بچه ها ایجاد شده است .اتاق اصلی همانطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید محلی برای والدین کودکان دارد که بتوانند بنشینند و کودکان خود را هنگام بازی در تونل های بازی وبخش های دیگر مشاهده کنند.

طراحی فضای بازی برای کودکان

در  یک محل بازی کوچکتر یک پالت رنگ ساده چوبی به رنگ سفید و آبی و استفاده های کمی از رنگ خاکستری این محیط شاد را تزیین میکند که شامل یک اسلاید است که به یک گودال توپ منتهی میشود ، پله ها و گوشه های کوچک آنها محل بسیار مناسب و امنی برای بازی بچه ها ایجاد می کند .

دکوراسیون فضای بازی برای کودکان

 همچنین اتاق های بازی دیگری برای فعالیت های هنری تعبیه شده است . یک دیوار آبی روشن نرم شبیه به آسمان است ،در حالی که یک دیوار و کابینت ها ی دیگری برای صنایع دستی نیز وجود دارد.

طراحی سالن بازی برای کودکان

در یک اتاق بازی دیگر ،یک میز بلند چرخ دار برای کارهای گروهی بچه ها وجود دارد ، و چوب های منحنی در امتداد دیوار ها موجب تخیل کودکان میشود و به آنها اجازه ی این را میدهد که باور کنند ساختمان ها ،کوه ها یا هر چیز دیگری را که در ذهنشان وجود دارد میتوانند بسازند .

همچنین یک اتاق ساکت با کتاب خانه هایی پر از کتاب وجود دارد ،جایی که کودکان میتوانند بنشینند و خودشان به تنهایی یا همراه با والدینشان مطالعه کنند .صندلی های زاویه دار و چرخیده به همراه بالشت های براق و نورهای مخفی یک مکان ایده آل برای تعریف کردن داستان ایجاد میکند .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *