شرکت خدمات رادیولوژی

طراحی شرکت خدمات رادیولوژی

“طراحی شرکت خدمات رادیولوژی در آلمان”

طراحی شرکت خدمات رادیولوژی مدنو در برلین آلمان به عهده شرکت طراحی داخلی بوکا بوده. مدنو شرکتی تازه تاسیس و خلاق با چندین شعبه در برلین است که در زمینه خدمات رسانی رادیولوژی تخصص دارد، نوعی جدید از رادیولوژی برای بیماران بستری شده و بستری نشده. تحت این سبک، مدنو تجارتی سخت افزارانه و سنتی را به تجارتی خدماتی تبدیل کرد. شرکت به درخواست مشتری تصویربرداری های تشخیصی ارائه می دهد. به جای دستگاه، تصاویر بالینی ارائه می کند. یک ایده شگفت انگیز که باعث موفقیت این شرکت شده. شعبه مرکزی این شرکت در برلین که در ماه می ۲۰۱۶ تاسیس شد فضاهای بزرگ، مناظر شیشه ای و پانارومیک مشرف بر شهر، و جوی بدون نقص برای تحریک بازدهی و مشکل یابی خلاقانه دارد.
در ۲ طبقه فوقانی ساختمان بنا شده و المان هایی صنعتی برای پشتیبانی از طراحی داخلی کاربردی دارد که آن را شبیه به سوئیت زیر شیروانی کرده.

شرکت خدمات رادیولوژی
این شرکت در سراسر آلمان ۱۵۰ کارمند دارد و ۵۰ نفر آن ها در این شعبه مشغول هستند. آشپزخانه بدون در با دستگاه قهوه ساز درجه یک و پنجره های شیب دار سقفی محل استراحت و دور هم جمع شدن این ۵۰ کارمند است.

طراحی شرکت خدمات رادیولوژی

پس زمینه اصلی از رنگ های طوسی و سفید تشکیل شده و همراه با آبی اداری، دکوراسیون داخلی را ناگذرا و مرتب نشان می دهد. فضاهای لابی وسیع مدرن و راحت با اتاق های تلفن همراه در کنار خود، برای مواقع نیاز محیطی خلوت و ساکت ارائه می کنند.

این اداره همچنین با وجود میزهای نشیمنی، تخته ماژیکی های هم ارتفاع با دیوار که در محیط های ملاقات متعدد پشت دیوارهای شیشه ای نصب شده اجازه ورود نور طبیعی و کار گروهی می دهد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *