طراحی دیوار اتاق خواب با چوب

طراحی دیوار اتاق خواب با چوب

چوب یک ماده فوق العاده است که هر محیطی را گرم و صمیمی می کند، همیشه محبوب است و هرگز از مُد نمی افتد. به همین خاطر است که هرگز از طراحی دیوار اتاق خواب با چوب پشیمان نمی شوید. اگر آماده ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون خانه تان هستید و برای این کار چوب را انتخاب کردید، بهترین گزینه برای شما دیوار پوشیده از چوب است. ما تعدادی اتاق خواب که دیوار پوشیده از چوب دارند را برای معرفی به شما انتخاب کردیم.


اتاق خوابی که سرتاسر چوب باشد، به کلبه های ییلاقی تعلق دارد و برای خانه های معمولی توصیه نمی شود. یک دیوار پوشیده از تخته چوب، تار و پود مورد نیاز اتاق را تامین می کند. وقتی وارد اتاق خواب می شوید، اولین دیواری که به چشمتان می آید دیوار پشت تخت است. پس معمولا همین دیوار برای این کار انتخاب می شود. انواع مختلف این اتاق خواب ها را ببینید و مدل مورد نظرتان را از بین آن ها پیدا کنید.
دیوارهایی از چوب با رنگ روشن
طراحی دیوار اتاق خواب با چوب که به رنگ سفید است در فضاهای بی رنگ و خنثی کاربرد دارد. بافت خوبی به فضا می دهد اما خنثی بودن آن را حفظ می کند. به علاوه رنگ های روشن باعث می شوند اتاق بزرگ تر به نظر بیاید. چوب های بازیافتی را با چند رنگ روشن مختلف رنگ کنید تا جذابیت کار بیشتر شود.
دکوراسیون و تزئین این اتاق خواب روستایی و دنج، حال و هوای زمستانی دارد. دیواری که از چوب سفید پوشیده شده، و یک سبد پر از میوه کاج و شاخه های درخت همیشه بهار، خبر رسیدن زمستان را می دهد.

طراحی دیوار اتاق خواب با چوب
اتاق خواب بعدی ما هم یک دیوار پوشیده از چوب سفید دارد، به همراه دو تخت تک نفره که با روتختی کنف هندی پوشیده شده اند.


دیوار چوبی اتاق خواب بعدی، چند رنگ است، اما چند رنگ روشن. به همین دلیل فضای اتاق خیلی روشن و دلباز به نظر میرسد.

طراحی دیوار اتاق خواب با چوب
دیوارهایی پوشیده از چوب رنگ نخورده
اگر به دنبال اتاقی هستید که بافت بیشتری داشته باشد و دنج تر باشد، چوبی انتخاب کنید که رنگ طبیعی خودش را دارد. می تواند چوب ماله کشی شده، بازیافتی یا لکه دار باشد. چوبی که رنگ آن را دوست دارید انتخاب کنید و دیوار پشت تخت را با آن بپوشانید. اگر می خواهید دیوار چشمگیری بسازید، در انتخاب چوب دقت کنید. حتی چوب طوسی هم می توانید استفاده کنید، البته اگر با بقیه وسایل با دکوراسیون اتاق خواب با چوب همخوانی داشته باشد.
ترکیب نارنجی تند و دیواری که از چوب بازیافتی با رنگ طبیعی ساخته شده، به این اتاق طراوت و نشاط بخشیده.


چوبی که روی دیوار اتاق بعدی به کار رفته، بازیافتی و از نوع لکه دار است. همچنین چمدان های قدیمی را می بینیم که به عنوان قفسه دیواری استفاده شده اند.

طراحی دیوار اتاق خواب با چوب
حسی که از دیدن این اتاق خواب مدرن به انسان دست میدهد، احساس آرامش و راحتی است. آن هم به دلیل چوبی بودن دیوار پشت تخت و سنگریزه هایی است که در کف اتاق ریخته شده.


عناصر بافت داری که در اتاق بعدی می بینیم عبارت هستند از یک دیوار چوبی زیبا، یک قالی پوست و تختی که با روتختی مناسب پوشیده شده.


پنجره های بزرگ این اتاق، چشم انداز بی نظیری به وجود آورده اند. پنجره اضافه ای که در وسط دیوار چوبی زیبا تعبیه شده، برای روشنایی بیشتر در نظر گرفته شده.


میزهایی که کنار تخت اتاق بعدی می بینید، از همان چوبی ساخته شده اند که دیوار پشت تخت را پوشانده.


در عکس بعدی، یک اتاق خواب به سبک روستایی می بینید که با چوب اسکی، شاخ گوزن و یک دیوار چوبی طوسی رنگ دکور شده و فضایی دنج به خود گرفته.


اتاق خواب بعدی، سبک مدرن دارد. یکی از دیوارهای آن با چوب بازیافتی پوشیده شده و زیر تخت، یک صفحه چوبی معلق قرار گرفته.


اتاق خواب بعدی ما هم سبک مدرن دارد، دیوار پشت تخت از چوب ساخته شده، روتختی از جنس چرم و قالی کف اتاق از جنس بید است.


در این اتاق مدرن، دیواری از چوب بازیافتی، تزئینات نئون و مبلمان مدرن دیده می شود.


عناصری که صمیمیت و گرمای این اتاق خواب مدرن را بیشتر کرده اند عبارت هستند از دیواری از چوب بازیافتی، مبلمان چوبی و کفپوش سفید.


چوب روشنی که برای دیوار و کفپوش اتاق بعدی استفاده شده، مدرن بودن طراحی آن را تکمیل کرده.


مورد بعدی، یک اتاق خواب فوق مدرن است. تختخواب روی یک سکو قرار گرفته، یک قالی خز مصنوعی کف اتاق پهن شده. دیوار و کفپوش اتاق، هردو از یک چوب ساخته شده اند.


تمامی رنگ هایی که در دکوراسیون اتاق خواب بعدی استفاده شده، نوعی از قهوه ای هستند. دیوار پشت تخت، روکشی از چوب بازیافتی دارد.


اتاق خوابی که در زیر می بینید، به خاطر وجود یک دیوار پوشیده از چوب بازیافتی و کله مصنوعی حیوانات، حال و هوای روستایی به خود گرفته.


دیوار این اتاق خواب مدرن، از تخته های چوبی طوسی و مشکی ساخته شده که به شکل V افقی کنار هم چیده شده اند.


طراحی دیوار اتاق خواب با چوب تیره
چنین دیواری توجه همه را به خودش جلب می کند، به خصوص اگر در یک فضای رنگارنگ یا خنثی ساخته شود. می تواند پایه گذار یک دکوراسیون سنگین و جدی باشد. می تواند به یک فضای مدرن، حال و هوای روستایی بدهد و با مبلمان مدرن تضاد ایجاد کند. یک دیوار چوبی سیاه، یک ویژگی منحصر به فرد به حساب می آید. اگر در یک فضای خنثی استفاده شود، خیلی بیشتر به چشم می آید. برای روشنایی بیشتر چنین محیطی می توانید از شمع، چراغ یا حتی پنجره کمک بگیرید.
یک اتاق خواب کوچک و دنج، با دیواری از چوب رنگ شده. قفسه های بالای تخت هم از چوب دیوار ساخته شده اند.


در طراحی اتاق بعدی، از حال و هوای کلبه های ییلاقی استفاده شده. دیوار پشت تخت، از چوب رنگ شده ساخته شده. تختخواب، جنس چرمی دارد و یک قالی با طرح چوب های برش خورده روی زمین پهن شده.


استفاده از چوب بازیافتی تیره برای دیوار این اتاق خواب مدرن، انتخابی شجاعانه بوده.


در عکس بعدی یک اتاق خواب کلبه ای زیبا می بینید، با یک دیوار چوبی تیره که در طراحی دکوراسیون خنثی این اتاق به شدت چشمگیر است.

طراحی دیوار اتاق خواب با چوب
دیوار پشت تخت اتاق بعدی، از چوب تیره رنگ پوشیده شده. شمع هایی که روی قفسه بالای تخت قرار گرفتند، به این دیوار جلوه و نور می دهند.


دیوار اتاق بعدی، از چوب بازیافتی تیره رنگی پوشیده شده که باعث شده فضا خیلی سنگین و جدی شود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *