طراحی دکوراسیون منزل با چوب

طراحی دکوراسیون منزل با چوب

“طراحی دکوراسیون منزل با چوب”

در طراحی دکوراسیون منزل با چوب به شکلی است که دید گسترده ای به محله ها اطراف دارد . بنا به درخواست کارفرما برای ساخت این آپارتمان زیبا ، خانه دارای یک پذیرایی و محل غذاخوری ، همچنین یک دیوار پوشیده شده از پنل های سنگی و سقف کاذب چوبی است که دور تا دور دیوار مخالف آن کشیده شده است .

طراحی دکوراسیون منزل با چوب

انتهای هال و پذیرایی یک پیشخوان بار با صندلی ها و یخچال مخصوص نوشیدنی قرار دارد .

 

در کنار بار چهار پنل بزرگ چوبی قرار دارد که اتاق نشیمن و غذا خوری را جدا میکند .

دکوراسیون منزل با چوب

نهار خوری و اتاق نشیمن  با سقف چوبی که در سر تا سر اتاق است مشترک است .

خانه های چوبی

در آشپزخانه ، یک پنجره بزرگ قرار دارد که باعث می گردد نور طبیعی بیرون سرتاسر فضا را روشن کند . برای ایجاد تضاد بین کابینت های سفید رنگ ، در یک دیوار کابینت به رنگ چوب استفاده است .

طراحی کابینت

  در طراحی اتاق خواب اصلی ، یک قفسه چوبی که با شیشه محصور شده ، قرار دارد که یک محل عالی برای نمایش وسایل دکوری است ، در حالی که یک پنجره بزرگ از کف تا سقف تعبیه شده  که به پنجره های کوچکتر تقسیم شده و باز میشود .

در اتاق خواب اصلی ، یک پیشخوان شناور ، فضایی ایده آل برای انجام میک آپ و درست کردن مو و… است . در کنار پیشخوان آرایشی یک دوش ،که دیوار سنگی دور تا دور آن و صفحه های شیشه ای که دیوار را به سقف میرسند ، قرار دارد . در جهت مخالف دیوار دو عدد سینک روشویی و همچنین حمام بخار قرار دارد . و در کنار حمام بخار پله هایی است که به شما برای بالا رفتن کمک میکند .

نگاهی به یک دستشویی دیگر می اندازیم ، این بار رنگ خاکستری تیره و چوب ، با یک حوض ساده سفید رنگ مستقل و یک توالت هماهنگ شده است .

“طراحی دکوراسیون منزل با چوب در آپارتمانی در کشور برزیل”

این آپارتمان برای خانواده ای طراحی شده است که علاقه به طراحی دکوراسیون منزل با چوب دارند این خانه  دارای یک نشیمن بزرگ به همراه دو کاناپه ی چرمی است و سقف آن به شکل باکس های چوبی طراحی گردیده است .

طرح دکور چوبی اتاق
درفضای بیرونی اتاق نشیمن یک فضای باز وجود دارد که صندلی های قرمز رنگ در آن چیده شده و همینطور در انتهای آن ، چسبیده به دیوار ، یک نیمکت قرار دارد که پشت نیمکت با گیاهان و سرخس ها پوشیده شده است .

طرح دکور چوبی منزل
فضای بیرون به دو بخش تقسیم گردیده است که پنل های چوبی رو به روی آن قرار داده شده ، این پنل ها باز و بسته می شوند و میتوان در مواقع نیاز آن را ببندید و یک حریم خصوصی برای خود داشته باشید . صندلی های چوبی معلق در بیرون فضای اتاق خواب قرار دارند.

طرح دکوراسیون چوبی
به داخل که برگردیم ، در طول دیوار یک کابینت بندی سفید میبینیم که به عنوان محل قرار گیری وسایل سرگرمی و تزیینی استفاده میشود .

طرح دکور دکوراسیون
پشت نشیمن اتاق غذاخوری قرار دارد . یک لوستر ساده بالای میز سفیدرنگ غذاخوری تعبیه شده و صندلی هایی به رنگ طبیعی دورتا دور میز چیده شده اند .

پذیرایی با چوب

در آشپزخانه ترکیبی از سنگ مرمر ،چراغ آویزهایی به رنگ روشن و میز چوبی غذاخوری مشاهده می شود . روی یکی از دیوارها کابینت های به رنگ آبی روشن و روی دیوار دیگری کاشی های سفید رنگی که از کف تا سقف امتداد یافته دیده میشود .


در اینجا یک کاناپه راحت قرار گرفته که متمرکز به سمت تلوزیون است . در کنار تلوزیون میز و قفسه های چوبی قرار داده شده است .

طراحی دکوراسیون منزل با چوب
در اتاق خواب اصلی ، یک دیوار چوبی قرار دارد که با فرم چوبی در شیشه ای هماهنگی دارد . این در به سمت فضای بیرون باز میشود ،جایی که صندلی چوبی معلق در آن قرار دارد.


در اتاق خواب اصلی ، دو عدد سینک روشویی روی پیشخوان قرار دارد و بالای آن دو آینه با نور مخفی تعبیه شده است . در سمت دیگر این فضا یک کمد دیواری به رنگ آبی اقیانوسی از کف تا سقف قرار گرفته است .

دکوراسیون منزل با چوب
در این اتاق خواب یک نقشه جهان روی دیوار بالای تخت قرار دارد و در جهت مخالف روی دیوار دیگری میز و کمدهای قفسه بندی شده قرار گرفته است .

طراحی دکوراسیون خانه با چوب
در اتاق کودک، یک تخت با فرم چوبی وقفسه های کتاب سفید رنگ تعبیه شده است و روی دیوار جهت مخالف آن رنگ آبی دیوار به عنوان پس زمینه برای یک نیمکت کوچک و میز به کار میرود .

این خانه دارای چندین حمام است ، مانند این یکی که دارای دیواری سفید رنگ میباشد و ترکیبی از رنگ های نرم ، نورها و چوب در آن استفاده شده است .

در این حمام ، چندین آینه با اندازه های مختلف و فرم های قرمز رنگ مانند یک تزیین هنری عمل می کند . در حالی که پیشخوان چوبی و ساقه پالم حس و حال طبیعی به فضا داده اند .


کاشی های خاکستری و پیشخوان خاکستری رنگ با سینک عمق دار ظاهر این حمام را تشکیل میدهند . و استفاده از یک رنگ زرد باعث ایجاد تضاد در فضا شده است .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *