طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس کودک

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس کودک

“طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس بچه در کره جنوبی”

فروشگاه Marie’s Baby Circle مرکز فروش جدید برند محصولات نوزاد در بازار خرده فروشی کره جنوبی است که محلی تازه برای مرکزیت والدین می باشد، تمام چیزهایی که برای دوران بارداری و آماده سازی پس از بچه دار شدن لازم دارند را تامین می کند. این فروشگاه در اواخر سال گذشته در جدیدترین و بزرگ ترین مرکز تجاری کره به نام تاسیس شد. اولین هدف این فروشگاه بسیار فراتر از یک مغازه است. این پروژه از طریق طراحی داخلی و ارتباطات، استراتژی و تاسیس برند را گسترده کرد. از خانه ای به خانه دیگر به به صورت آرمانی عبور کرده، جامعه ای حمایت گر که درباره هر مساله ای در رابطه با نوزاد با والدین مشورت می کند. به جای حس به هم ریخته فروشگاه های کودک استاندارد، طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس Marie’s Baby Circle مبلمان مدرن محلی در اختیار مشتری ها گذاشته و تجهیزات شیر دادن و تعویض پوشک لوکس ارائه می کند.

فروشگاه لباس کودک

در مرکز فروشگاه جایی برای نشستن و استراحت بانوان باردار تعبیه شده که بتوانند از تجربه خرید شخصی لذت ببرند و محصولات را برای دیدن به پیش آن ها بیاورند. این برند از طراحی “توسط مادران، برای مادران” استفاده کرده و با وبلگ نویسان و افراد خارج از برند کار می کنند تا محصولات پیشنهادی مادران را در ارائه های آینده بیشتر نمایش بدهند. این مضمون نیازهای فرهنگی و محتوایی متقاضیان کره جنوبی را شناسایی می کند. این کشور یکی از پایین ترین آمارهای زاد و ولد در دنیا را دارد، پس اکثریت جمعیت مدرن آن برای اولین بار مادر می شوند و به دنبال دانش و تضامین آن هستند. به عنوان برندی پشتیبان و مخصوص به این نیاز پاسخ می دهد و دست والدین جدید را می گیرد. در همین حال بازاریابی اینترنتی و دیجیتال کره جنوبی و ارسال سریع السیر محصولات سفارشی، چالش بزرگی برای خریدهای فیزیکی در فروشگاه محسوب می شود. راه حل آن عناصر تعاملی و پشتیبان است که تجربه فروشگاهی را غنی کرده و والدین را تشویق می کند با این جامعه جدید و متخصصان این زمینه بیشتر زمان بگذرانند. در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس نوزاد با شیطنتی نامحسوس لحظات قابل اشتراک گذاری و تعاملی را در سرتاسر مغازه به نمایش گذاشته تا لذت داشتن خانواده جدید را در معرض دید عموم بگذارد. خانواده ای از عروسک هایی از خرس های گنده پشمالو و خواب آلود در طرح های مختلف، فضایی قابل لمس ایجاد می کند که کودکان می توانند به آن شتابیده و قصه بشنوند. در سوی دیگر این دکوراسیون فروشگاه اسباب بازی بزرگی در حال پرش و شتاب به فضا است که نقش واحدی خلاقانه برای نمایش لباس کودک هم دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس کودک

 

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس کودک

صدای جیرجیرک و جغد در طول این فضا پخش می شود، مثل شبی زیر آسمان صاف. یکی از نقاط کانونی مهم طراحی دکوراسیون داخلی این فضا دیوار تصویری دیجیتال چوبی تعاملی است که برای والدین و کودکان ساخته شده. این دیوار که از تصویر و جوهر رسانا ساخته شده درمقابل لمس، انیمیشن و صداهایی را پخش می کند که شامل شخصیت های انیمیشنی سفارشی هم می باشد. با زندگی در دنیای جالب و مخصوص به خود، هر شخصیت به بخش جداگانه ای از رشد کودک اختصاص داده شده. سوزان بستنی نماد بخش شیردهی و پادشاه پیتر نماد خواب کودک است. این شخصیت های سفارشی در ارتباطات و دیگر ابعاد فروشگاه ویژگی خاصی محسوب خواهند شد، و وارد دنیای به شدت محبوب emoji و فرهنگ شخصیت های مجازی که در کره جنوبی مورد استفاده است خواهد شد. این دیوار متناسب با هر قدی در کودکان و بزرگسالان ساخته شده. نیمه پایین آن طراحی پر بنیه صدا برای خردسالان دارد با رنگ های ساده و اشکال هندسی. اما در نیمه بالا انیمیشن ها خلاقانه تر می شوند، رنگارنگ و شلوغ تر.

طراحی داخلی فروشگاه لباس کودک

منطقه بندی فروشگاه براساس اهداف مختلف خرید انجام شده. درب ورودی آن دلباز و دوستانه است، بخش اول کلکسیونی از اسباب بازی و مد دارد که برای بانوان باردار یا افرادی که برای تهیه هدیه به این مغازه آمده اند مناسب تر است. مشتری ها در این نقطه با وسایل نمایشی سرگرم می شوند، برای هدایای سیسمونی فرم پر می کنند و الهاماتی برای خرید می گیرند. قسمت انتهای فروشگاه به خرید لوازم ضروری اختصاص داده شده که درکل به ۳ قسمت تقسیم شده : شیر دادن، حمام/تعویض پوشک، خواب. ارتباطات کلامی موثر روی تقسیم بندی مرحله خسته کننده دریافت اطلاعات خرید با پیامی دوستانه و ضروری برای بزرگسالان تمرکز می کند : این روش اصلاح شده با خستگی خرید مبارزه می کند، فقط محصولات مرغوب و قابل اعتماد را به نمایش می گذارد. دکوراسیون فروشگاه Marie’s Baby Circle با نسلی جدید از والدین آرمانی در ذهن انجام شده، هدف آن همسو و یکی بودن با مراقبت، اعتماد و جشن گرفتن بارداری بوده.

دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس سیسمونی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *