طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع

در این مطلب طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع را می بینید این خانه شامل یک کاناپه زرد تند، روکش های صندلی با طرح پوست حیوانات، یک لوستر قدیمی زیبا و یک شومینه عتیقه است. این خانه زیبا در لندن به سبک سنتی دکور شده. اما تاثیرات طراحی داخلی معاصر و اکلکتیک را در تک تک اتاق های آن می توان دید. بزرگ بودن این خانه به طراحان اجازه داده از رنگ های تند، کاغذ دیواری های شلوغ و آثار هنری چشمگیر استفاده کنند. بیایید نگاه دقیق تری به این خانه بیاندازیم.


داخل اتاق نشیمن یک کاناپه به رنگ زرد تند می بینیم، صندلی هایی که با پارچه طرح بدن زرافه روکش شده اند، شومینه دکوری، یک قالی طرح دار زیبا و تعدادی تابلوی هنری رنگی.
بخش دوم اتاق نشیمن، کمی متفاوت است. یک کاناپه آبی و یک میز عسلی دارد که با پارچه طرح دار روکش شده. یک فضای جذاب و رنگارنگ است، پر از جزئیات چشمگیر و جالب. هرچه در طراحی این خانه دقیق تر شوید، جزئیات بیشتری می بینید.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع

اجزای تشکیل دهنده اتاق غذاخوری عبارت هستند از یک شومینه دکوری، یک میز چوبی و صندلی های مرجانی. در این اتاق هم قالی های رنگی و چندین تابلوی هنری به چشم می خورد. این اتاق پرنور، بخشی از فضای بزرگ و یکسره خانه است.
در طراحی آشپزخانه از رنگ طوسی نوک مدادی، کاشی های مرجانی برای پشت اجاق گاز، جزیره مرمر و چراغ های آویز سقفی استفاده شده.
پارچه هایی که در اتاق خواب اصلی به کار رفته، همگی گلدار هستند. برای پرده و روتختی از یک پارچه استفاده شده. حتی روکش کشوی کنار تخت هم گلدار است. در سمت دیگر این اتاق خواب یک شومینه دکوری زیبا نصب شده. یک صندلی تاشوی راحتی کِرِم رنگ و کمدی که با پارچه گلدار روکش شده، از دیگر اجزای اتاق خواب اصلی هستند.
دیوارهای حمام اصلی خانه با طرح گلدار تزئین شده اند. اتاقک دوش و سینک حمام از سنگ مرمر ساخته شده و با لوازم برنجی تزئین شده اند. چیزی که در این حمام توجه بیننده را به خودش جلب می کند، وان آبی رنگ و زیبایی است که هیچ پایه و ستونی ندارد.
اتاق نشیمن، بخشی از طراحی بزرگ و یکسره این خانه است که آشپزخانه و غذاخوری را هم در بر می گیرد.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های متنوع

عکس بعدی، بخش دوم نشیمن است. با یک کاناپه آبی و میز عسلی روکش دار.

دیزاین خانه با رنگ های متنوع
همانطور که گفتیم، اتاق غذاخوری پر از آثار هنری و لوازم دکوری رنگارنگ است. عناصری که جذابیت این فضا را تامین می کنند شومینه عتیقه، میز غذاخوری با رنگ سرد و صندلی های مرجانی هستند.

طراحی خانه با رنگ های متنوع
در طراحی آشپزخانه از رنگ طوسی نوک مدادی، کاشی های صورتی طرح دار برای دیوارها و لوازم برنجی استفاده شده. در وسط آشپزخانه یک جزیره مرمر نصب شده. و دیوار شیشه ای انتهایی، رو به تراس خانه باز می شود.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع
تمامی پارچه های به کار رفته در اتاق خواب اصلی، طرح گلدار دارند. مثل روتختی، پرده، رومبلی و غیره.

طراحی اتاق خواب با رنگ های متنوع
یک صندلی تاشوی راحتی کِرِم رنگ و شومینه عتیقه، بخش دوم اتاق خواب اصلی را اشغال کرده اند.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع
یکی از روش های بزرگ نمایی اتاق، استفاده از درب های آینه دار است. روشی که در این اتاق استفاده شده.

طراحی دکوراسیون اتا خواب با رنگ های متنوع
از خصوصیات قابل توجه حمام اصلی می توان به دیوارهای آبی با طرح گل، اتاقک دوش و سینک مرمر، و وان قدیمی آن اشاره کرد.

طراحی حمام با رنگ های متنوع
در دکوراسیون اتاق خواب مهمان از رنگ صورتی و پارچه های گل دار استفاده شده. پارچه ای که برای روتختی و کرکره رومی به کار رفته، یکسان است.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ های متنوع

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *