دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب های لوکس

“۵ رنگ رمانتیک در طراحی دکوراسیون اتاق خواب”

بد نیست سری به رنگ هایی بزنیم که می توانند طراحی دکوراسیون اتاق خواب خانه را رویایی و رمانتیک جلوه دهند . این مساله سال قبل هم مورد استقبال قرار گرفت اما بعضی از رنگ ها مورد قبول بیننده ها نبود. با توجه به انتقادات و نظرات خواننده ها، رنگ های رمانتیک جدیدی را به شما معرفی می کنیم.
۱-نارنجی درخشان. بسیاری از خواننده ها با رنگ کاراملی به عنوان رنگی رمانتیک در طراحی دکوراسیون اتاق خواب مخالف بودند. این رنگ براساس مطالعه ای در انگلستان انتخاب شده بود. این مطالعه نشان داده بود رنگ کاراملی بیشتری تاثیر احساسی را در دکوراسیون اتاق خواب دارد. اما افرادی که از سایه های قهوه ای کاراملی راضی نبودند شاید با نارنجی موافق باشند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

بسیاری از شما نظر دادید که هنگام تصمیم گیری برای دادن انرژی احساسی به اتاق خواب بلافاصله یاد نارنجی گرم می افتید. اولین اتاق خوابی که در این صفحه می بینید را رنگ نارنجی متمایل به زرد نقاشی شده، اما دیوار اتاق خواب دوم به قرمز نزدیک است. اما هر ۲ گرم هستند و جایگزینی مناسب برای کاراملی.

دکوراسیون اتاق خواب

۲- بنفش و آلویی زیبا. رنگ بعدی ای که از نظر خواننده ها حس رمانتیکی دارد بنفش و آلویی می باشد. این رنگ ها آرامش بخش هستند. اگر رنگی تیره تر مثل نمونه ای که در سمت چپ تصویر زیر می بینید انتخاب می کنید، کمی رنگ روشن متضاد و اجسام براق هم به کار ببرید تا دکوراسیون اتاق خواب شما از رمانتیک به گرفته و سرد تبدیل نشود.

دیزاین اتاق خواب

۳- آبی سیر. با اینکه بسیاری از خوانندگان برای طراحی اتاق خواب رمانتیک و دنج به سراغ رنگ های گرم می روند، اما برخی از شما هم به رنگ های آبی علاقه نشان دادید. رنگ آبی اشباع شده ای که در طرف چپ تصویر زیر می بینید شاید برای مناطقی که آب و هوای سرد دارند کمی یخ کننده باشد اما اگر هوای منطقه زندگی شما گرم و معتدل است می توانید از چنین رنگ هایی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان استفاده کنید.

اتاق خواب

۴- سبز_آبی تیره. از دیدن تمایل بعضی ها به رنگ آبی تیره مایل به سبز خوشحال شدم. از این رنگ خوشم می اید چون بدون اضاف کردن انرژی زیادی، کمی هیجان به اتاق خواب می دهد. برای استفاده روی هر ۴ دیوار کمی زیادی است پس سعی کنید مثل نمونه ای که در تصویر زیر می بینید فقط در وسایل تزئینی استفاده کنید یا فقط به دیوار تخته بالای تختخواب اختصاص بدهید. در فضاهای خنثی بهترین رنگ است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با چوب

۵- قهوه ای خاکی و زمینی. یکی دیگر از رنگ هایی که به تکرار اشاره شده سایه های غنی و گرم قهوه ای می باشد. این رنگ خنثی است پس برای استفاده پس زمینه در ترکیب با رنگ های تند تر عالی است. مثل وسایل تزئینی نارنجی که در تصویر زیر می بینید، یا صندلی کنار تختی که در تصویر بعدی خواهید دید. این رنگ هم مثل بنفش و آلویی باید با اجسام و رنگ های سفید یا با عناصر نزدیک به سفید ترکیب شود تا طرح کلی اتاق سنگین نباشد.

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب
البته می توانید با به کار بردن عناصر چوبی، کمی قهوه ای تیره و سنگین هم به محیط اتاق خواب خود اضافه کنید. دیوارها و سقف این اتاق خواب از تخته های چوبی ساخته شده که حس رمانتیک و دنج بودن فضا را چندبرابر می کند.

“طراحی دکوراسیون اتاق خواب با چوبی و نورهای مخفی”

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 

در اتاق دیواری با تناژهای خنثی که در طراحی آن از سایه روشن های مختلف از رنگ های چوب استفاده شده دیده می شود . اشکال مستطیل شکل ، ضخامت های متفاوتشان و نور مخفی های منحصر به فرد و … این اتاق را به یک اتاق مدرن مبدل کرده است .

 

دکوراسیون اتاق خواب با چوب

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *