طراحی دفتر کار با چوب

“طراحی دفتر کار با چوب و پروفیل های مشکی”

یک شرکت معماری اخیرا طراحی دفتر کار با چوب را در یکی از شهرهای هلند برای یک کمپانی مربوط به تکنولوژی تکمیل کرده است. طراحی دفتر کار از لوگوی آن الهام گرفته شده است که سر تا سر فضا به پیچ های رنگی و مهتابی ها منتهی میشود.

سر تا سر دفتر مانند محیط پذیرش،آیکون های نواری مشابه که شبیه به نوار وضعیت است جاگذاری شده که به مردم امکان شناسایی راعملکرد هر فضا را میدهد .

طراحی دفتر کار

فقط بیرون فضای پذیرش یک راهرو هست که دارای مناطق مشخص شده است،
اسلایدها و کف پوشهای چوب با یک فرم مشکی دور تا دور از سقف به کف چوبی پیجیده شده است .

طراحی دفتر کار با چوب

در راهرو هر دو فضای نشستن با چند صفحه شیشه ای محصور شده که فضا را به یک اتاق جلسه کوچک تبدیل میکند.این اتاق های کوچک به مردم اجازه میدهد تا جلسه خصوصی بدون محاصره ی فضای اطرافشان را داشته باشند.

طراحی اداری

این شیشه ها علاوه بر اینکه اتاق ها را محاصره میکنند همچنین اجازه این را میدهند که عکس ها و کارهای هنری و کمدی ضمیمه این شیشه ها شوند،همینطور کف پوش ها و دیگر مناطق نشیمن و راهرو .

در راهروهای دیگری ، محل نشستن بیشتری وجود دارد گرچه این بار این مکان ها دارای بارهای چوبی با صندلی های زرد و مشکی میباشد .

دکوراسیون زرد مشکی

در اتاق استراحت کارمندان ، فضا به دو بخش تقسیم میشود اولی فضای آشپزخانه دیگری فضای غذاخوری ،خطوط موربی اطراف چوب استفاده شده اند تا به وضوح فضا را مشخص کنند در حالی که اسلایدهای چوبی و دیوارهای چوبی یک کنتراست زرد و مشکی برای آشپزخانه ساخته است .

طراحی دفتر کار با چوب

و فضای دوم از محل استراحت یک سالن است که در آن مهتابی ها به صورت زیگ زاگ در سقف قرار دارند . و عناصر زرد رنگ مبلمان در لوگو به پیچ مهتابی ها ارتباط داده میشود .

در منطقه برنامه کاری باز ، لامپ های مهتابی زرد رنگ در فرم زیگ زاگ مرتب شده اند که به پیچ های مهتابی منتهی میشوند که در لوگوی کمپانی هم مشاهده میشود .

آرم پیچ های لامپ های مهتابی که از عناصر الهام گرفته شده بیشتر در اتاق جلسات پیدا میشوند همینطور معمولا بالای سر و پنجره ای که در درب تعبیه شده است موجود هستند.

چیز مفید دیگری که در طراحی دفتر کار با چوب شده است اتاق چرت زدن میباشد،جایی که کارمندان میتوانند یک استراحت سریع و کوتاه در یکی از تخت ها و یا حمام داشته باشند. همچنین تعدادی صندلی کیسه ای برای استراحت و داشتن زمانی آرام در این مکان وجود دارد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *