طراحی داخلی شرکت نرم افزاری

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری

“طراحی داخلی شرکت نرم افزاری Slack در کانادا”

شرکت مهندسی Leckie Studio  طراحی داخلی شرکت نرم افزاری Slack واقع در ونکوور را انجام داده است . این شرکت که بر پایه ارتباطات بنا شده و چندین جایزه برده، به تازگی شعبه جدید و چند طبقه خود را افتتاح کرده. هر شعبه این شرکت فضای صنعتی با جزئیات ظریف و مدرن را به تصویر می کشد. این شعبه خاص هویت تاریخی ساختمان را با نمایش آجرها، ستون های چوبی اصیل و زیربنای مکانیکی حفظ کرده. فلزهایی که دیوارها را از هم جدا کرده با لاک الکل مفرغ مات پوشیده شده.

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری
پنجره های بزرگ شاهنشین هر ۲ طبقه، حجم زیادی نور طبیعی وارد این ساختمان صنعتی می کنند. قاب این پنجره ها مشکی است که تندی نور را گرفته و شکوه خاصی به فضا می دهد. اتاق جلسه در طبقه دوم که در مجاورت پنجره های شاهنشین طبقه دوم قرار دارد شفاف هستند تا از هر نقطه دفتر بتوان خیابان را دید. نور طبیعی بیشتری به طور نامحسوس از پنجره های سقفی اتاق های کار، کافه، پذیرش و دهلیز وارد می شود.

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری

طراحی دفتر کار مقیاسی و فضاهای مشترک بدون منظور که در طبقه دوم قرار دارند، انعطاف استفاده از فضا را تشویق می کنند. اتاق های تلفن در هر گوشه شرکت یافت شده و برای تشویق استراحت گروهی، بازی یا داشتن حریم شخصی ایجاد شده اند. در باقی نقاط شرکت اتاقک های نیمه شخصی دیگری مثل اتاقک تلفن قدیمی با درهای کشویی وجود دارند که برای تماس تلفنی یا اسکایپ مناسب هستند. محل نشیمن دهلیز و راه پله که با یک لابی کوچک به هم متصل هستند، به چشم انداز خیابان Hamilton مشرف است.

مضمون “طبیعت داخلی” با دیوار خزه گرفته ای که در مرکز شعب قرار دارد، معنی می گیرد. بالای این قسمت چراغ های آویز مجسمه ای قرار گرفته. اشکال ارگانیک معلق در ارتفاع بین طبقات اول و دوم، شبیه ابرهای معلق یا درخت قارچ می ماند و فضاهای کاری و اجتماعی را به هم مرتبط می کند.

“طراحی داخلی شرکت نرم افزاری در رومانی”

شرکتی که می بینید، NTT data، که قبلا EBS نام داشته یکی از پیشروهای خدمات نرم افزاری در رومانی است. این شرکت تصمیم گرفت به عنوان بخشی از استراتژی سازمانی جدیدش، به ساختمان دیگری نقل مکان کند تا راهکارهای کاری، ارزش ها و فرهنگ سازمانی خود را به نحو بهتری منعکس کند.

شرکت طراحی داخلی مورفوزا به عنوان مسئول ساخت محیط کار در جهت استفاده بهینه برای همکاری و گنجایش کامل استخدام شد، و دکوراسیون داخلی آن را تا ریزترین جزئیات از مفهوم داخلی گرفته تا نصب سیستم ها انجام داد. طراحان داخلی این شرکت می دانستند که مشتری این پروژه روی ارائه خلاقیت به نفع آینده تمرکز می کند و همین مساله ایده ای برای طراحی داخلی در ذهن آن ها کاشت، در آینده. آن ها محیط کاری منحصر به فرد برای شرکت رومانیایی NTT ساختند که از وقایع روزمره هر کارمند فراتر رفته.

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری
برای هر طبقه تم جداگانه ای تدارک دیدند که از موضوع زیردریایی الهام گرفته اما با کمی تغییر. دفاتر کاری بدون در، اتاق های آموزشی، اتاق های جلسه رسمی و غیررسمی، اتاق های مصاحبه، یک کتابخانه یا کافی تریا و یک طبقه کامل اختصاصی برای استراحت که از طریق اصول ارتباطی به هم متصل شده اند همگی ارزش های نام این شرکت را افزایش می دهند : کار گروهی، حق تقدم مشتری، خلاقیت، ارتباطات، نوآوری، تعهد.

طراحی داخلی شرکت نرم افزاری


طراحی دفتر کار این شرکت به ارزش های این مجموعه اهمیت داده و محیط های کاری متنوع تضمین می کند که کارمندها هرگز انگیزه خود را از دست نمی دهند. فضای جداگانه ای برای کارمندان خلاق و پرانرژی وجود دارد که می توانند هر روز به آنجا رفته و انگیزه و انرژی کافی برای پیشبرد تکنولوژی را کسب کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *