طراحی داخلی استودیوی نوآوری و تکنولوژی

طراحی داخلی استودیوی نوآوری و تکنولوژی

 ظاهر، فضا و تجربه این محیط سنت ها را به چالش کشیده و مشتری را به درگیر شدن دعوت می کند. این استودیو، یک آزمایشگاه نوآوری را به ایجاد روش های جدید تفکر درباره زندگی و پول اختصاص داده. این پروژه گروه CYBG است که شرکت طراحی داخلی و معماری Four-by-Two را برای آفرینش آن راه اندازی کرده. این شرکت با استفاده از حس انسانی کردن تکنولوژی و از طریق سفرهای بدون توقف، مشتری و برندها را به هم وصل می کند. تیم معماری، طراحان داخلی، طراحان گرافیک، طراحان گرافیک جنبشی، متخصصان تکنولوژی نوآور، فیلمسازان و نقشه کش های پروژه ای شرکت Four-by-Two، با همکاری صمیمانه و تعامل سازنده خود با شرکت CYBG این پروژه مجزا را به اتمام رساندند.
طراحی داخلی استودیوی نوآوری و تکنولوژی
گروه Four-by-Two در این پروژه فضایی تعبیه کرده که اولین آجرهای شکل گیری دوباره رابطه انسان با پول را بنا می گذارد. به راستی از روشی چند کانالی استفاده کرده که تجربیات فضاهای فیزیکی و دیجیتال را به هم متصل می کند. مارک بیور، مدیر استراتژی نوآوری این گروه می گوید : “اغلب بانک ها یک آزمایشگاه نوآوری در HQ دارند. تغییری که این گروه ایجاد کرده این است که مشتری را در قلب این پروسه اکتشافی و پیچیده قرار می دهد”. نتیجه این تحول، اعمال سریع تر ایده هایی است که به نفع همه ما خواهد بود. نحوه زندگی و مدیریت مالی ما هرگز دستخوش چنین تحول جالب و هیجان برانگیزی نبوده. طراحی داخلی این فضا از مشتری می خواهد از تمام توانش برای این تغییر مایه بگذارد. این شرکت با ایجاد تجربه ای مشتری مدار و منحصر به فرد، صنعتی در میان بانکداری خرده راه اندازی کرده. استودیویی متمرکز بر گوش دادن به حرف مشتری و دخالت دادن مشتری در توسعه روش جدید بانکداری، روشی که به زودی نتیجه خواهد داد. این موضوع رویای آیندگان نیست.

دکوراسیون داخلی استودیوی نوآوری و تکنولوژی


این آزمایشگاه برای اطلاع رسانی ایده های پیشروی صنعتی که عموم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند، به چالش بکشند، نظر بدهند و به اشتراک بگذارند از پروسه ای شفاف و روشن استفاده می کند. در این فضا با روایت داستان تعاملی و قابل لمس، نحوه کار استودیو فاش می شود، یک سری گردهمایی و رویدادها هم در آن برگزار می شود. همچنین یک شعبه کاملا دیجیتال دارد تا مشتری هایی که می خواهند با پیشنهادات منحصر به فرد و خدمات مجانی آن به روشی کاملا جدید ارتباط برقرار کنند، در آن حضور یابند.


آدام استوری یکی دیگر از مدیران این شرکت دکوراسیون داخلی است که می گوید : “این استودیو تمام ویژگی های مترادف با با بانکداری را تشریح می کند و از خواسته افراد از پول و بانکشان سخن می گوید. در این استودیو به مشتری کمک می کنیم با چالش و فرصت های مالی خود روبرو شوند. تمام هدف این مجموعه به کارگیری پول در راه پشتیبانی از سبک زندگی شما و قدرت دادن به افراد برای رفاه در کنترل مسائل مالی می باشد”.

طراحی داخلی فروشگاه موبایل فروشی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *