دفتر کار در منزل

طراحی داخلی اتاق کار در منزل

طراحی داخلی اتاق کار در منزل میتواند کار سختی باشد خصوصا وقتی یک دفتر کار برای دو نفر باشد .برای الهام گرفتن در طراحی ما ۱۵ نمونه از خانه های همراه با فضای محل کار را  گرد آورده کرده و با شما به اشتراک گذاشته ایم .

۱. کمد هایی با رنگ روشن ، قفسه ها ،و میزی برای دو نفر در این دفتر کار مدرن داخل دیوار ساخته و تعبیه شده است . و با این فرم های بزرگ مشکی رنگ دور پنجره که  رو به طبیعت قرار دارد.

۲. این دفتر خانگی سفید ،روشن و کوچک دارای سقف و کف چوبی میباشد در حالیکه میز شناور فضای کافی برای دو نفر دارد .

طراحی داخلی دفتر کار در منزل

۳. روشن و پر از هوای تازه ، این دفتر کاری دسترسی بسیار آسانی به بیرون توسط در پاسیو دارد همچنین دارای فضای کافی در اتاق برای کار دو نفر میباشد ، چوب های روشن در دیگر طرف اتاق برای قفسه های باز، فضای ذخیره سازی و کارکردی ایجاد کرده است .

۴. عناصر سفید و مشکی ، این دفتر کاری دارای دسته بندی پنجره های بزرگ سرتاسری در اطراف اتاق میباشد که به نور طبیعی اجازه ورود به اتاق در تمام طول روز را میدهد .
طراحی داخلی دفتر کار در منزل

۵. طراحی داخلی اتاق کار در منزل در قسمت بالای پله ها ،  درون قفسه ها و کابینت ها ساخته شده که یک ذخیره سازی عالی برای فضا ارایه داده است .

طراحی داخلی اتاق کار در منزل

۶. تقریبا به طور کامل سفید ، این دفتر کار دو نفره دارای یک قفسه کتاب از کف به سقف است و مجموعه ای از په هاا وجود دارند که شما را به سمت اتاق دیگری راهنمایی میکنند . میز چوبی زیر پنجره با  فرم سفید رنگ ،کف اتاق و پله ها را با هم هماهنگ می کند .

طراحی داخلی
۷. یک میز مشکی زیر قفسه سفید رنگ ،این محیط کوچک را به یک دفتر کار خانگی عملکردی برای دو نفر تبدیل می کند .

طراحی داخلی دفتر کار در منزل
۸. یک پنجره باریک بالای میز بزرگ کنار دیوار ، تنها با صندلی های زرد و سایر عناصر ، این خانه را برای یک محیط کاری دو نفره روشن می سازد .

طراحی داخلی دفتر کار
۹. این میز بزرگ کورنردار زیر دسته بندی بزرگ پنجره های سرتاسری در این خانه کوچک برای یک محیط کاری دو نفره ساخته شده است . رنگ سفید و خاکستری استفاده شده در این اتاق ،دکوراسیون خانه را با سرتاسر خانه هماهنگ میکند .

۱۰. در طراحی دفتر کار خانگی که برای دو نفر ساخته شده است ، قفسه های چوبی و میز های بلند در یک طرف هستند ، در حالی که  قفسه های سفید  برای کتاب و دکوراسیون در جهت مخالف دیوار نمایش داده می شود .

طراحی داخلی دفتر کار در خانه

۱۱. پشت در اتاق نشیمن قرار دارد ، که  گویا یک ایستگاه دفتر کاری یا کار خانگی به اشتراک گذاشته شده است .برای نور بیشتر ،میز چوبی ساخته شده دارای لامپ هایی است که در  سقف بالای هر کدام از محیط های کار هر نفر تعبیه شده است .


۱۲. قفسه های ساخته شده فضای ذخیره سازی زیادی را برای دو نفر در کنار میز در این دفتر خانگی فراهم میکند . نور روشن و نرم از بالا یک محیط کاری عالی در ای فضا به وجود می آورد .

۱۳. میز چوبی موجود در این دفتر کار خانگی مشترک در زیر تخته سیاهی که دارای فرم چوبی است تعبیه شده است و یک پنجره مات که نور اضافه را هنگام کار کردن فراهم می آورد .

۱۴. با اتاق کافی برای دو نفر ، این میز بزرگ زیر یک قفسه شناور کوچک همراه با نورهای مخفی قرار داده شده است در حالیکه راهروی سفید رنگ طولانی یک فضای عالی برای خارج شدن از دفتر کار را فراهم می آورد .

دکوراسیون داخلی دفتر کار در منزل

۱۵. داخل یک اتاق که تقریبا به طور کامل سفید است ، این میز مشترک که به طور خلاقانه با زیر خط سقف درگیر شده است یک فضای قابل استفاده را برای دفتر کار خانگی ایجاد کرده است .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *