طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن

طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن

“ایده های طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن”

مهم نیست خانه بزرگ باشد یا کوچک، وجود یک اتاق نشیمن در فضا ضروری است . در این نوشته ما شما را با هفده ایده طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن با دید از بالا آشنا می کنیم تا برای طراحی خانه هایتان الهام بگیرید .
بخش اختصاصی سالن که به عنوان نشیمن استفاده می شود فضایی آرام و مفرح به شما می دهد که نه آشپزخانه است نه اتاق خواب .
۱. طراحی با کانسپت باز ، آشپزخانه ،غذاخوری و اتاق نشیمن را به هم وصل میکند ، در حالی که شومینه ، فضای بین غذاخوری و نشیمن را کمی از هم جدا می کند .

طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن
۲. به دلیل زاویه دار بودن شکل مبلمان ، اتاق نشیمن حالت سخت و صنعتی به خود گرفته اما با افزودن عناصر طبیعی و گیاهان در اطراف اتاق فضا نرم تر شده و حس گرم تری به نشیمن اضافه گردیده است .

طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن

۳. کف چوبی و تیره رنگ اتاق نشیمن ، فضای اتاق را تاریک میکند اما ، پنجره های بلند و فرش بزرگ با رنگ روشن از تیرگی فضا کم کرده و کمک به روشنی نشیمن میکند .

دیزاین اتاق نشیمن به سبک مدرن
۴. تناژهای متفاوت از رنگ قهوه ای در این اتاق نشیمن، حس طبیعی تری به فضا می دهد که با گیاهان و عناصر چوبی در فضا کامل تر هم می گردد.

اتاق نشیمن به سبک مدرن

۵. تناژ های گرم به این نیم طبقه صنعتی حس دنج تری را می دهد و در همین حال پنجره اتاق باعث میشود فضا روشن و آزاد شود .

طراحی اتاق پذیرایی به سبک مدرن

۶. شکل منحنی و نرم فرش ، میز قهوه خوری ، صندلی و کاناپه حس آرامش بخش به فضا اضافه کرده است و خطوط پله و قفسه ساخته شده داخل آن ا تعریف می کند .

طراحی اتاق نشیمن
۷. کوسن های رنگارنگ کمی سرزندگی به این فضای تمیز و یکدست و سفید رنگ اضافه کرده اند ، همچنین کف این اتاق را با چوب های تیره کف سازی کرده اند.


۸. آشپزخانه و دکوراسیون اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک به لطف طراحی کانسپت باز به هم راه پیدا کرده و به هم متصل می شوند که در عین حال هم میتوان آشپزی کرد و هم سرگرم شد .

۹. در طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن ، مبلمانی که به صورت دایره وار به دور میز قهوه خوری چیده شده اند ، باعث میگردند تا همه به راحتی با هم و رو در رو به مکالمه بپردازند .

۱۰. میز های مربع شکل با سایز های کوچک و بزرگ با هم ترکیب شده اند و یک میز قهوه خوری مدولار را ساخته اند که میتواند در سر تا سر اتاق نشیمن پخش شود .

۱۱. کاناپه خاکستری رنگ ، به شکل بخش بخش ، در این اتاق نشیمن مدرن و روشن جای نشستن زیادی را بدون شلوغ کردن خانه با اسباب و اثاثیه زیاد فراهم می سازد .

۱۲. رنگ این اتاق نشیمن به فضا حسی خنثی می دهد ، اما پنجره های بزرگ داخل آن ، فضا را دعوت کننده و روشن میسازد .

طراحی داخلی اتاق نشیمن

۱۳. این فضا بیشتر شامل عناصر طبیعی می باشد . مانند چراغ پایه دار ، میز قهوه خوری چوبی ، گل های روی میز و همچنین پنجره بزرگی که بتوان از منظره بیرون لذت برد .


۱۴. کاناپه های سفید ، صندلی چرم ، یک فرش مشکی بزرگ که همگی این ها فضا را روشن و باز می کنند و حسی دنج و گرم به نشیمن می دهند .


۱۵. آشپزخانه و نهار خوری به هیچ وجه به نشیمن راه ندارند ، اما کاناپه جادار ، پنجره های عریض و سقف بلند باعث ایجاد یک فضای باز و آزاد می گردد .


۱۶. میز شیشه ای ، کاناپه کوچک، و پنجره های بزرگ همگی باعث می شوند که فضای این اتاق نشیمن بزرگ تر از آنچه که هست به نظر بیاید .

۱۷. کاشی های سنگی در امتداد دیوار پشتی این اتاق نشیمن با دیوار چوبی و کاشی های سنگی ترکیب شده و به این فضا یک حس صنعتی و در عین حال گرم می دهد .

دکوراسیون نشیمن و پذیرایی به سبک مدرن

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *