شومینه جزیره ای

شومینه مدرن با تکنولوژی جدید

“نوعی شومینه مدرن با تکنولوژی جدید دیوار خنک”

همانطور که میدانیم دیوارهای اطراف یک شومینه مدرن می توانند بیش از اندازه گرم شوند که در اکثر موارد شما را در طراحی محدود می کنند و مانع از این می شوند که شما به شکل دلخواه آن را دکور کنید .

شومینه های مدرن

در تلاش برای حل این مشکل ، یک کمپانی ، تکنولوژی دیوار خنک را طراحی کرده است که جلوی گرم شدن بیش از حد دیوارها و اطراف شومینه را میگیرد .

شومینه مدرن جدید

طرز کار: فرم این شومینه به طوری طراحی شده که هوای سرد بتواند به راحتی بین شومینه و دیوارهای اطراف آن به گردش در بیاید ، این گردش آزاد باعث جلوگیری از ایجاد گرما در دیواره ها شده و آنها را خنک میکند . دیوار این شومینه نسبت به سایر شومینه ها خنک تر است و همچنین هیچ مانعی برای پخش شدن گرما در محیط ایجاد نمیکند . این تکنولوژی به راحتی هم دیوارها را خنک نگه می دارد و هم مقدار زیادی گرما در سرتاسر خانه پخش میکند .

شومینه

فواید آن چیست؟
فایده اصلی این تکنولوژی این است که دنیای جدیدی از قابلیت ها در معماری داخلی را به روی شما باز می کند و شما دیگر تنها به چند نوع از مصالح و دیوارها محدود نخواهید بود ، در عوض می توانید هر مصالح دیگری که بخواهید مانند چوب ، آجر و حتی پارچه استفاده کنید .

عملا این اختیار را دارید که هرچیزی که دلتان می خواهد را بالای شومینه نصب کنید و همینطور می توانید در اطراف آن دکور و مبلمان بچینید در صورتیکه در حالت معمول به دلیل حرارت بالا این کار غیر ممکن بود به این معنی که میتوان نقاشی و کارها هنری ، تلویزیون ، وسیله های الکتریکی و… را در بالای شومینه بدون هیچ نگرانی وصل کرد .

شومینه دیواری

یک سیستم تهویه هم جزو این شومینه های مدرن می باشد که اگزوز را به صورت افقی و به سمت پایین به حرکت در می آورد این سیستم تهویه به همراه تکنولوژی دیوار خنک ، به شما آزادی این را می دهد که شومینه خود را در هر قسمت از خانه که خواستید قرار دهید .

شومینه مدرن جزیره ای
گزینه های تمام نشدنی برای طراحی این شومینه مدرن وجود دارند همچنین در تزیین آن می توان از سنگ ،چوب ، کریستال یا ترکیب اینها را کار کرد .

شومینه مدرن با تکنولوژی جدید
به دلیل وجود تکنولوژی دیوار خنک به همراه سیستم تهویه ، گزینه های طراحی خارجی بسیار زیاد می گردد از جمله پنل های بلند شیشه ای و شومینه های مستقل به سبک جزیره .

شومینه جزیره ای

با وجود بالای ۹۰ مدل شومینه مانند شومینه های صاف ، گوشه دار ،تونل شکل ، فضاساز، ایستاده و مستقل ، سنتی، جزیره ،منحنی و … این تکنولوژی دارای بزرگ ترین مرجع انتخاب سبک های شومینه مدرن در جهان می باشد ، شما هر طرحی را که در رویای خود در سر دارید با این تکنولوژی می توانید عملی کنید .

شومینه دیواری

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *