عکس

ایده های برای رنگ آمیزی و دکوراسیون اتاق خواب

در فصل بهار برای دکوراسیون داخلی منزل و یا بازسازی منزل می توانید با تمیز کردن یا تغییر رنگ روح تازه ای به فضای خود ببخشید. حال با این رنگ هایی که معرفی می کنیم ، قادرید هیجان و سرزندگی را به فضای خود ببخشید. در ذیل رنگ هایی پیشنهاد می شود که باعث دلپذیر تر شدن فضایتان خواهد بود:
۱. سبز کمرنگ:

سبزکمرنگ

برای احساس سکوت و زمینی بودن می توان از این رنگ استفاده کنید، این رنگ روحیه شما را آرام می کند و به اندازه کافی راحتی را به فضا می بخشد و نیز حس مردانه ای به دکوراسیون داخلی القا می کند.

۲. خردلی:

خردلی

اگر می خواهید فضایی به روز تر و دلپذیر تر داشته باشید ، از این رنگ استفاده کنید.

۳. ارغوانی متمایل به زرد:

ارغوانی متمایل به زرد

رنگ ارغوانی رنگی است که در سراسر بهار می تواند استفاده شود . این رنگ برای تغییر چهره اتاق خوابتان پیشنهاد می شود زیرا قابلیت ست شدن با رنگ های مختلف را دارد.

۴. سبز دریایی روشن:

سبز دریایی روشن

این رنگ باعث ایجاد تعادل در فضا می شود و نیز درباره زنده کردن و روشن کردن فضا از ویژگی های این رنگ است. شما نیز می توانید آنرا به عنوان مرزی بین دیوار ها انتخاب کنید.

۵. خاکستری مات:

خاکستری مات

این رنگ می تواند فضا را آرام و بی سر و صدا و مبهم جلوه دهد، فقط نگاه کردن به این فضا با این رنگ به تغییر رنگ اتاقتان می ارزد.

۶. فیروزه ای سبز:

فیروزه ای سیر

فیروزه ای سبز یکی از جذابترین رنگ ها در چرخه رنگ است و نوعی آبی روشن در چرخه رنگی است. این سایه ی رنگی باعث نشاط در بازسازی منزل تان می شود.

۷. قرمز نارنجی:

قرمز نارنجی

اگر شما رنگی می خواهید که هم بسیار جلب توجه کند و هم باعث نو شدن دکوراسیون داخلی منزل تان شود، بهتر است این رنگ را امتحان کنید. اگر شما می خواهید دیوار تکیه گاه در تقابل با دیگر دیوارها به نظر برسد، این رنگ ایده آل است

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *