دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی

دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی

“چهار ایده در طراحی دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی”

دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی اقیانوسی ، از آن دست رنگ هایی است که توجه زیادی را جلب نمی کند (جیغ نیست ) ، این رنگ بسیار کار آمد است و بسته به این که چطور از آن استفاده کنید و یا آن را با چه عناصری ترکیب کنید می توان از آن دامنه ای از رنگ های تیره و ظریف به همراه رنگ های شاد و مفرح داشت .در نوشته ۴ روش برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد تا بتوانید اتاق آبی رویایی یتان را بسازید .


۱. دیوار ها را رنگ کنید

اگر واقعا می خواهید به طرح آبی اقیانوسی متعهد باشید ، قلمو رنگ را برداشته و دیوار ها را رنگ کنید .در نهایت شما یک اثر چشم گیر ایجاد خواهید کرد و قادر به ایجاد یک ظاهر مدرن و به روز خواهید بود که در آخر مبلمان و وسایل مورد نظرتان به فضا اضافه خواهد شد .

دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی

 ۲. صندلی / کاناپه

اگر به دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی اقیانوسی علاقه مند هستید اما کاملاً برای رنگ کردن دیوار ها آمادگی ندارید ، اضافه کردن یک مبل آبی رنگ را امتحان کنید . مبل ها بزرگ ترین تکه اثاث و مبلمان یک خانه هستند پس قطعاً این کار موثر خواهد بود ، اما مطمعناً به اندازه رنگ کردن دیوارها حس دراماتیک نخواهد داشت .

دکوراسیون منزل با رنگ آبی

طراحی خانه با رنگ آبی

دکوراسیون خانه با رنگ آبی اقیانوسی

۳. استفاده از عنصر آبی رنگ در قالب قطعات کوچک در خانه

صندلی ها ، فرش ها ، و پرده ها بهترین راه برای آبی کردن خانه بدون انجام کارهای عجیب و دور از انتظار است . تکه های کوچک اثاثیه به شما کمک میکند تا یک ظاهر منسجم بدون استفاده مستقیم از رنگ را ایجاد کنید .

طراحی داخلی با رنگ آبی

  ۴. دکوراسیون

یک روش نا محسوس برای تزیین خانه به رنگ آبی ، استفاده از این رنگ ها در دوز های کم است . پرد ها ، بخشی از فرش ، گوشه ای از کوسن ها ، نقاشی های روی دیوار ، اینها همگی راه های راحت و کوچکی برای اضافه کردن حس هایی از رنگ آبی به فضایتان ، بدون استفاده غالب و بیش از حد از رنگ در فضا میباشد .

دکوراسیون آبی

دکوراسیون خانه آبی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *