دکوراسیون دفتر نشریه

دکوراسیون دفتر نشریه

“نقل مکان و تغییر دکوراسیون دفتر نشریه خبری قدیمی در روسیه”

گازتا یکی از قدیمی ترین موسسات خبری در روسیه است. مالکیت آن با شرکت رسانه ای مرکزی به نام رامبلر است. دفتر تحریریه گازتا به ساختمانی که در قرن ۱۹ متعلق به یک شرکت تولیدی بود منتقل شد تا به دیگر زیرمجموعه های این گروه رسانه ای بپیوندد. مشکل بزرگ ساخت محیطی راحت و چندکاره برای تیم خبرنگاران بود که فعالیت های دیگری مثل کارهای تمرکزی، جلسات و فضاهای اجتماعی را هم پشتیبانی کند.


دفتر تحریریه طبقه سوم و چهارم ساختمان ۴ طبقه را اشغال کرده. محیط های کاری مختلفی برای افراد و تیم ها، اتاق های جلسه، لابی، کافه تریاهای کوچک و سالن غذاخوری با آشپزخانه در طبقه چهارم تعبیه شده. سالنی چندمنظوره با مدرن ترین تجهیزات صوتی و تصویری برای کنفرانس، سخنرانی، جلسه و ارائه ها در اختیار کارمندها قرار دارد. به طور رسمی این سالن متعلق به یکی دیگر از زیرمجموعه های شرکت رسانه ای مذکور است اما در هر ۲ تیم می توانند از آن استفاده کنند.

دکوراسیون دفتر نشریه

مراحل چاپ با سرعت زیادی انجام می شود پس سرعت انتقال اطلاعات و ارتباط بین بخش های مختلف اهمیت به سزایی دارد. به این دلیل میزهای کار در محیطی باز قرار داده شده. قفسه های سردبیر و دستیار او دقیقا در مرکز دفتر تحریریه قرار داده شده تا این انتقال و ارتباطات بین بخش ها با سهولت تمام انجام بگیرد.

دکوراسیون دفتر نشریه

گزارشات خبری موضوعات متنوعی را پوشش می دهند اعم از سیاسی، اخبار خودرو و سلیقه ای.  شرکت دکوراسیون داخلی مسئول این پروژه تصمیم گرفت حوزه اطلاعات گزارشات این موسسه را فقط با ۱ رنگ مشخص کند، سفید. تزئینات مشکی روی زمین و پنجره ها شبیه تصویر یک صفحه از روزنامه یا وب سایت خبری است. اغلب مبلمان استفاده شده در طراحی دفتر کار براساس طراحی های معمار پروژه در کارگاه های محلی ساخته شده.

دکوراسیون دفتر نشریه

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *