دکوراسیون داخلی خانه آپارتمانی

دکوراسیون داخلی خانه آپارتمانی

دکوراسیون داخلی خانه آپارتمانی که در ادامه می بینید به چند بخش مجزا تقسیم شده که هرکدام کاربری خاص خود را دارند

معماری داخلی این آپارتمان واقع در تایپه، تایوان به عهده شرکت طراحی خانه Awork بوده. مشتری این پروژه، خانواده ای بوده که آرزوی داشتن خانه ای با طراحی باز داشته تا بتوانند از نهایت فضا برای کودکان خود استفاده کنند و تا حد ممکن نور طبیعی وارد خانه کنند.
این خانه به چند بخش مجزا با اهداف مختلف تقسیم شده. به محض ورود به خانه، قفسه طبقاتی جلوبازی به چشم می خورد که دو اتاق را از هم جدا کرده، و یک نوع محل خوشامدگویی محسوب می شود که کشوی توکار مخصوص کت و کفش هم دارد.

دکوراسیون داخلی خانه آپارتمانی

بخش بعدی خانه، اتاق نشیمن و غذاخوری است. داخل دیوار چوبی پشت اتاق نشیمن، یک کمد لباس توکار و حمام مخفی وجود دارد.

طراحی داخلی خانه آپارتمانی

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه آپارتمانی فوق تلویزیون و باقی قفسه های معلق، در این دیوار طوسی قرار گرفته اند. میز غذاخوری کنار پنجره و بالکن کوچک خانه قرار دارد تا از نور طبیعی استفاده بهینه شود.

معماری داخلی خانه آپارتمانی

این بخش، محل مطالعه میباشد. یکی از نکات جالب این فضا، دایناسوری است که با نخ و کلاف درست شده. قفسه و طاقچه هایی که سرتاسر یک دیوار اتاق را پوشانده اند، محل نمایش کتاب ها، مجلات و لوازم دکوری خانه است.

طراحی خانه آپارتمانی

یکی از گوشه های اتاق نشیمن اصلی، محل بازی بچه هاست. یک کمد توکار و قفسه جلوباز هم در آن تعبیه شده. در کنار این محل بازی، چندین درب مخفی قرار دارد که از چپ به ترتیب به اتاق خواب اصلی، آشپزخانه و اتاق خواب بچه ها منتهی می شوند.

در سرتاسر خانه، چوب به کار رفته تا گرما و صمیمیت فضا را بیشتر کند. مثل تخته بالای تخت و درب کمد اتاق خواب که هردو از چوب ساخته شده اند.
داخل اتاق خواب اصلی هم یک حمام سوئیت با اتاقک مخصوص دوش قرار دارد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *