دکوراسیون خانه با رنگ سفید

دکوراسیون خانه با رنگ سفید

دکوراسیون خانه با رنگ سفید طراحی شده است در بخش هال و پذیرایی سه در با پنجره های بزرگ وجود دارد که دید آن به سمت خیابان است و همچنین به نور طبیعی اجازه تابیدن به داخل خانه را می دهد .

دکوراسیون خانه با رنگ سفید

در آشپزخانه کابینت های سفید رنگ برای نگهداری وسایل آشپزخانه تعبیه شده که روی یک طرف دیوار قرار دارند و در سمت دیگر دیوار سینک، پیشخوان و اجاق گاز قرار دارد .علاوه بر اینکه آشپزخانه سفید رنگ است نوری که از پنجره بلند انتهای آشپزخانه به داخل می تابد نیز فضای آن را روشن و آزاد میکند .

دکوراسیون منزل با رنگ سفید

در اتاق خواب ،حالت یکنواخت دیوارهای سفید و سایه پنجره ها با عناصر چوبی رنگ روشن شکسته شده است ، مانند عناصر روی دیوار ، پارکت زمین و فرم تخت . در واقع با توجه به اینکه دکوراسیون خانه با رنگ سفید است این رنگ در تمامی قسمت ها تکرار شده است تا هارمونی دلپذیری داشته باشد

دکوراسیون با رنگ سفید

در دکوراسیون اتاق خواب دوم، دو تخت خواب بلند و باریک وجود دارد که از چوبهای سفید رنگ ساخته شده اند . این تخت خواب ها دارای تخت مخفی برای مهمانان نیز می باشند . یک میز کوچک در اتاق وجود دارد که فضایی را برای نوشتن در کنار پنجره فراهم می کند .

دکوراسیون خانه با رنگ سفید

در حمام ، پیشخوانی از جنس چوب با قفسه بندی باز وجود دارد که بالای هرکدام آیینه های مستطیلی بلند و دو سینک روشویی قرار دارد . دیوار شیشه ای که دور دوش کشیده شده است اجازه می دهد نوری که از پنجره عمود شکل عبور می کند به سر تا سر فضای حمام بتابد ، همچنین کاشی های سنگی حس طبیعی تری را به محل القا می کند .

طراحی خانه با رنگ سفید

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *