آشپزخانه ممبران

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل جذاب

نکاتی که باید برای داشتن یک آشپزخانه رویایی بدانید

دکوراسیون آشپزخانه رویایی چیزی است که معمولا در اولویت خواسته های صاحبخانه قرار دارد. چه شما بخواهید آشپزخانه جدیدی بسازید و چه آن را تغییر دکوراسیون داخلی دهید، خواهید توانست تا چیزی را که همیشه می خواستید خلق کنید. در حالی که سبک و سلیقه در افراد متفاوت است، در زیر تعدادی فاکتور آورده شده که در میان همه آشپزخانه های رویایی مشترک هستند.


یک طراحی باحال
سنتی، مدرن،معاصر و یا ترکیبی فرقی ندارد، یک طراحی جذاب و کاربردی برای آشپزخانه کلیدی است. در طراحی آشپزخانه رویایی تنها عامل محدود کننده شما بودجه است اما در کنار هم گذاشتن وسایل نیز عاملی حیاتی در طراحی داخلی آشپزخانه است واین ربطی به میزان وقت وئ هزینه ای که شما صرف می کنید نخواهد داشت.

آشپزخانه ممبران

طراحی فوق که یک طرح سنتی فرانسوی است نیز می تواند با تکنولوژی های روز همراه باشد.

آشپزخانه فرانسوی

آشپزخانه های امروزی، مثل چیزی که در عکس فوق می بینیدتمام تجهیزات را در خود دارند و بدین سان سبب ایجاد راحتی و آسایش در آشپزخانه می شوند.

آشپزخانه لوکس

این آشپزخانه جزیره ای لوکس به همرا وسایل موجود و یک گاز صفحه شیشه ای که در تصویر می بینید.

آشپزخانه جزیره ای

طرح مینیمال این کانتر و آشپزخانه پنهان در این طراحی از Martini
آخرین فناوری های گازهای رومیزی
اجاق های گازی یا الکتریکی فرقی ندارد، امروزه سبک های مدرن و جدیدی در مورداجاق های خوراک پزی موجود است. اجاق های رومیزی و یا جزیره ای وجود دارد که شما می توانید آنها را در کانتر آشپزخانه نصب نمایید. اجاق های الکتریکی نیز امکاناتی از قبیل شعله های نامرئی،دستگیره های متحرک و مواد جدید استفاده شده در صفحه دارند. اجاق های گازی نیز از شعله هایی با طرح جدید و ویژگی های مرسوم برخوردارند.

آشپزخانه اجاق گاز

اجاق الکتریکی آران که شعلههایی صیقلی و مدرن دارد.

گتوو اجاق الکتریکی دارد که صفحهای صاف داشته و دستگیره ندارد.
بینووا ورژن دیگری از اجاق های نامرئی خود را به بازار داده که شبیه به یک جزیره مرمرین است.

اجاق گاز

اجاق گازی اسمگ چراغ های اال ای دی و شعله های دایره ای شکل با شمایلی عجیب دارد.
مولفه های پنهان آشپزخانه
در قیاس با آشپزخانه حرفه ای سرآشپزها که دیوارهای آن از ابزار و وسایل پر است، تمایل به آشپزخانه ها با وسایل پنهان رو به افزایش است.این طراحی ها تمام نیازهای شما را برآورده می کند اما وسایل موجود در آن در کابینت ها قرار می گیرند و حداقل وسایل ممکن در دید است.سازندگان وسایل به روز ترین ابزارها با تکنولوژی بدون دستگیره و یا سطوح صیقلی می سازند که فضا تا حد زیادی مینیمال و خلوت باشد.

aran-kitchen-hidden-furniture-arianparax
آران طراحی فوق را با کابینت های چوبی زیباعرضه کرده است که در آن بسیاری از وسایل آشپزخانه در دید نیستند و ساختار عمودی منحصر بفردی دارد.

تی اجاق های گازی هم می توانند در صورت داشتنروکش صیقلی در طراحی آشپزخانه مخفی باشند.طرح از ارنستو مدا

طرح کانتر آشپزخانه

لابراتوریو ماتونی کانتری با کنترل از راه دور طراحی کرده که تمام مولفه های آن قابل پنهان شدن هستند.
محل ذخیره سازی و نگهداری
هیچ آشپزخانه ای بدون فضای نگهداری و ذخیره کارآمد و کافی به مکانی رویایی تبدیل نمی شود.این که این فضاها به چه شکل باشند به شما بستگی دارد. می تواند کابینت هایی مدرن و صیقلی با درهای شیشه ای و قفسه هایی روباز باشد و یا ترکیبی از انواع مختلف کابینت و جاظرفی باشد.

کشوهای نورپردازی شده در آشپزخانه های امروزی یک نیاز است. این طراحی توسط آرکس انجام شده است.

جداسازی فضاها و نورپردازی به نظم و ترتیب فضا کمک می کند.
فضای کار بسیار کارآمد
در آشپزخانه حتی کوچک ترین فضا هم کاربرد و هدفی دارد فضای آشپزخانه ها به شکل فزاینده ای به سمت چند نقشی شدن پیش می روند. محلی که می تواند به منظور پذیرایی از میهمانان استفاده شود، یک فضای کار چندمنظوره است و ابزارها و وسایل مورد نیاز در آن به خوبی چیده و منظم شده اند. کوچک یا بزرگ باشد،آشپزخانه ای که به خوبی طراحی شده باشد نیازهای صاحب خود را برآورده خواهد کرد.

456456

کانتر طراحی شده توسط آرکلینا که شامل اجاق،سینک ظرفشویی و کاربردهای اضافی زیادی است.
سینک ظرفشویی مرسوم و متداول
هر آشپزخانه ای باید یک سینک ظرفشویی داشته باشد. اما در یک آشپزخانه رویایی سینک باید از لحاظ طراحی، اندازه و ساختار شیر آب آن شخصی سازی شود. زمانی که فضای یک سینک ظرفشویی طراحی می شود، باید در نظر بگیرید که یک یا دو سینک وشیرآب می خواهید. میخواهید این شیرها در کجای سینک نصب شود و بهتر است که از چه موادی ساخته شوند.

565665

این سینک تکی بزرگ با شیرآب بسار بلند توسط آرکس طراحی شده است.

65655
فضایی چندکاره برای غذاخوری و کار
همه افراد خانواده دوست دارند که در آشپزخانه دور همدیگر جمع شوند.مهم نیست که افراد خانواده باشند و یا مهمان، فضایی با عملکرد دوگانه غذاخوری وکار می تواند برای جمع شدن مناسب باشد. بعضی از خانه ها به قدری بزرگ هستند که می تواندد برای هرکاری فضای مشخصی داشته باشند اما برای کسانی که می خواهند از فضای آشپزخانه رویایی خود حداکثر استفاده را ببرند،راهکارهای زیادی وجود دارد.

biefbi-counter-extension-for-kitchen
گسترش عمودی کانتر راهی بسیار خوب برای افزایش فضای غذاخوری در آشپزخانه ای است که قرار است محل کار کردن نیز باشد. طرح از بیفبی می باشد.

doimo-kitchen-island-extension

در طراحی داخلی آشپزخانه با افزایش سطح جزیره آشپزخانه خود می توانید فضای کار کردن را تا دو برابر افزایش دهید،همانطور که در طرحی از دویمو می بینید.
spagnol-counter-bar-design-arianparax
کانتر با دو سطح در ارتفاع مختلف برای غذاخوردن و پذیرایی که توسط اسپانگول طراحی شده برای افزایش فضا ایده مناسبی است.
دیوار متمایز در آشپزخانه
هدف اصلی از قرار دادن دیوارهای متمایز کننده در آشپزخانه جداسازی قسمت هایی است که دائما در معرض پاشیدن مواد غذایی می باشند. این دیوارهای متمایز کننده فضایی را ایجاد می کنند که به راحتی قابل تمیز شدن است.در یک آشپزخانه ای رویایی شما می توانید دیوار مورد نظر را با نورپردازی، جاظرفی های کوچک و یا مواد منحصربفرد مشخص نمایید.
نورپردازی نمایشی
حتی اگر از عهده هزینه وسایل لوکس در آشپزخانه رویایی خود بر نمی آیید، یکنورپردازی هماهنگ با بودجه شما می تواند زیبایی فوق العاده ای در آشپزخانه تان پدید آورد. مثل یک الماس زیبا آشپزخانه خود را با نورها درخشان و چشم نواز کنید.

fghfgh22

این توپ های سقفی نورانی بالای کانتر فضا را دارای انرژی زیادی کرده است،طرح از دویمو می باشد.
وسایل نوآورانه در آشپزخانه
برای نگهداری غذاها در محیطی سرد انتخابی از یخچال ها و فریزر های معمولی تا سیستم های طراحی شده اختصاصی برای سرد نگهداشتن غذاها وجود دارد. بیشتر آشپزخانه های رویایی دارای وسایل تخصصی هستند که به آشپزی شما رنگ و بومی دهد، این وسایل شامل گریل ها، فرها و انبار های نگهداری نوشیدنی و گوشت دودی هستند.

62656

سیستم آشپزخانه ترمادور صاف و نوآورانه است.
این مخزن نگهداری نوشیدنی که شامل فضایی برای سرو نیز هست توسط مییل طراحی شده است.
وسایل جداکننده در آشپزخانه
بسیاری از افراد به وسایل و دستگیره ها در کابینت های خود اهمیتی نمی دهند اما در طراحی کابینت آشپزخانه دستگیره ها چون جواهری به زیبایی آشپزخانه جلوه می دهند.برای تغییر دیزاین آشپزخانه حتی اگر دستگیره کابینت ها را عوض کنید این کار به کلی چهره آشپزخانه تان را تغییر می دهد.

655jghj

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *