حال و هوای رویایی با دکوراسیون لوکس

نشاط  اتاق‌های رویایی، ذهن و قوه خیال پردازی  را برمی‌انگیزد و در شما شوقی برای فرونشاندن عطش طراحی تان ایجاد می کند. شاید شما از آن دسته از افراد باشید که طرفدار پارچه های کنفی، نقش های قدیمی و گدار عصر ملکه ویکتوریا هستید ، شاید علاقه مند  فضای آسوده ای با زندگی عصر حاضر  با چاشنی «نوستالژی»  هستید !
طراحی رویاگونه در دکوراسیون داخلی لوکس شما را دعوت می کند تا رویاپردازی های  خود را به واقعیتی گرم، صمیمانه  و به دور از غم مبدل کنید. هنگام انتخاب عناصر طراحی، از برگزیدن  هر چیز عادی ، از پیش تعیین شده و نسنجیده  برای دکوراسیون داخلی منزل ، دوری کنید و به جای آن  از ابتکارات پر نشاط ،  همرا با عناصر عاطفی بی حد،  بهره ببرید.
راز  هماهنگی فضای رویایی چیست؟ فضای  پیرامون خود را با اشیاء بسیار  ظریف مورد پسندتان که خیال‌انگیز و خاص هستند  یا با مجموعه‌ها و اشیاء  قیمتی و نفیس، رنگ‌های ملایم، پارچه‌های زیبا و اسباب خاطره برانگیز دوران‌های مختلف آذین کنید.
برای داشتن دکوراسیون و فضایی پر نشاط، از اسباب سنگین و اثاثیه ای  با رنگ تیره خودداری کنید و به جای آن از چوب‌های کم‌رنگ، لوازم حصیربافت و صندلی‌هایی که به زیبایی کنده‌کاری شده‌اند، بهره ببرید، همچنین می‌توانید کاناپه‌ها و مبل‌هایی را انتخاب کنید که در آن غرق شوید.


امروزه سازندگان مشهور با بازگشت به حال و هوای رویایی ،  با ادغام  تازه‌ای از لوازم قرن نوزدهم از قبیل  (رخت‌آویزهای قدیمی)، کاناپه‌هایی با روکش پارچه‌ای دامن‌دار و کاناپه‌های برنزی میراث آبا و اجدادی ، برای ایجاد فضایی رویایی رقابت می‌کنند. در دکوراسیون داخلی با حال و هوای رویایی، نقش رنگ‌ها بسیار  پررنگ است: رنگ‌های ملایم (پاستل) یا سفید خالص، پارچه‌هایی  گلدار، پارچه‌های موجدار و پارچه های لینن ،  برای ایجاد حال و هوایی رویایی بسیار مناسبند.
تورهای قابل شست‌وشوی امروزی و پارچه‌های آراسته‌ای که مراقبت از آنها سهل و ساده است، بر امتیازهای دکوراسیونی با حال و هوای رویایی می‌افزاید. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ و روغن یا به شیوه رنگ‌آمیزی با اسفنج ، برخلاف سطوح رنگ شده ساده و صاف، پس‌زمینه‌ای متغیر و منحصر در این نوع سبک از دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کنند. توجه مشهود  به جزئیات، حال و هوای دکوراسیون رویایی را افزایش و به شما اجازه می‌دهد به طرح‌های اتاق خود هویت ببخشید. قرار گرفتن مجموعه‌های دکوری مانند عکس‌های خانوادگی با قاب‌های نقره‌ای در بالای یک میز  با رومیزی با طرح توری ، قرار گرفتن یک سری ظروف چینی قدیمی بر طاقچه ، قاب‌هایی از تصاویر گیاهان در اشکالی فریبنده‌ای و ترکیبی از اکسسوری های  کلاسیک به دیوارها در ایجاد حال و هوایی رویایی غوغا می کنند و فضایی فریبنده برایتان خلق می کنند. هوای  اتاق خود را با رایحه گل‌های تازه و رزهای خشک کرده معطر کنید و فضایی شگفت انگیز بسازید. برای داشتن یک پوشش مناسب برای  پنجره‌ها از سایبان‌های پلیسه، پریسیلاس و سایه‌بان‌های اتریشی بادکنکی شکل بزرگ کتانی بهره بگیرید.

دکوراسیون رویایی.jpeg1

دکوراسیون رویایی.jpeg2.jpg2

دکوراسیون رویایی.jpeg4

      دکوراسیون رویایی.jpeg6

 

 

دکوراسیون رویایی.jpeg3

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *