دیزاین اتاق نشیمن

بازسازی و دکوراسیون اتاق نشیمن

“نکاتی در بازسازی و تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن”

اغلب ما وارد خانه هایی شدیم که اتاق نشیمن آزاد و بی قید و بندی داشته. امروزه با توجه به شلوغی و پرمشغله بودن زندگی ها، طراحی و دیزاین اتاق های پذیرایی و نشیمن خانه ها نه تنها راحت و صمیمی، بلکه باید طوری باشد که خستگی صاحبخانه و حتی مهمانان او را هم از تن بیرون کند. تصاویری که در زیر می بینید چند طرح و دکوراسیون اتاق نشمین مختلف وجود دارد که شما را دعوت به نشستن و انداختن پاها روی یکدیگر می کنند.
درخواست صاحب این خانه بازسازی خانه و دکوراسیون نشیمن به فضایی ساحلی و غربی تر و نصب تلویزیون دیواری بوده. طراح این دکوراسیون گلچینی از لوازم و منسوجات را برای ایجاد فضای غربی برای پر کردن اتاق نشیمن انتخاب کرده. میز چای و قهوه خوری که با چوب بازیافت شده تولید شده جای مناسبی برای استراحت پاهاست. یک گلیم پشمی با بافت صاف طاقت رفت و آمد و تردد زیادی را دارد. جنس مبل تک نفره از چرم است. کاناپه راحت و سبز رنگ، تابلوی نقاشی دیواری و کنسول تلویزیون سفید از چوب بلوط هماهنگی نامحسوسی دارند.

دیزاین اتاق نشیمن1

راز موفقیت دیزاین این اتاق نشیمن تعادل است. تناژها بدون افراط و با فکر و اندیشه تکرار شده اند. قرار دادن گلیم زیر مبل ها و ترکیب چند اثر هنری متفاوت در یک محیط واقعا اتحاد خاصی به این اتاق داده. یکی از رموز کاری طراحان دکوراسیون داخلی این است که سر و ته اسباب را بسته نگه نمی دارند چون معتقدند از صمیمیت فضا کم می کند. مدل قفسه های کتاب تاثیر بزرگی می گذارد. در این فضا همه اسباب و وسایل برداشته شده و بخش های جداگانه ای با المان های متفاوت مثل کتاب های عمودی و افقی، اجسامی مثل گلدان های کوچک یا کاسه، مجسمه های ایستاده و اشیاء ارگانیک و قاب های کج و ناهموار ایجاد شده، این وسایل با بی نظمی پخش شده و نتیجه آن چیزی غیر از خلاقیت نیست.

قفسه بندی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *