پنج نکته برای بازسازی مطب دندانپزشکی(قسمت دوم)

در قسمت قبل درخصوص دکوراسیون مطب دندان‌پزشکی و اتاق انتظار پیشنهادهایی ارائه دادیم. در این قسمت، سه مورد دیگر را برایتان شرح می‌دهیم:

۳- دیوارها را با آثار هنری آرام و روشن یا عکس‌هایی که متمم سبک دفتر کارتان است، بیارایید. از زدن پوسترهایی که در مرور زمان محو و کم‌رنگ می‌شوند، اجتناب کنید و به جای آن از تیکه پارچه‌های نقاشی هنری یا مجموعه‌ای از نقاشی‌های دیواری روی دیوار استفاده کنید، همچنین اجازه دهید شخصیت شما در این میان بدرخشد. اگر شما یک کوهنورد مشتاق هستید روی صحنه‌هایی از طبیعت تمرکز کنید. اگر به باغ و باغبانی علاقه‌مندید، روی منظره‌های گل‌ها و گیاهان زیبا تعمق کنید.
آیا شما از ورزش‌های آبی لذت می‌برید؟ روی چشم‌اندازهای تسکین‌دهنده ساحلی تفکر کنید. نمایش آثار هنری که علایق شخصی شما را منعکس کند، شروع بزرگ و خوبی برای گفت‌وگو با بیماران است.
۴- گیاهان طبیعی یا گل‌ها، یک حس ذاتی و عالی ایجاد می‌کنند:


گیاهان یک مکمل بسیار عالی برای دکوراسیون هر فضایی هستندو مطالعات نشان داده است که گیاهان می‌توانند در دکوراسیون مطب دندانپزشکی و اتاق‌های انتظاری که احساس سرد و خشک دارند، احساس شور و نشاط و هیجان به وجود آورند. از گیاهان و گل‌هایتان مراقبت کنید. ظاهر و سلامتی آنها، جایگاه مهمی از عملکرد شما می‌سازد. گیاهان سالم و پررونق این پیام را انتقال می‌دهند که دکتر و تیم پزشکی، افراد مراقب و متوجهی هستند. همچنین از گل‌ها و گیاهان مصنوعی یا دائمی که تمایل به جذب گرد و خاک دارند پرهیز کنید.
۵- امکانات فراهم شده در بازسازی مطب دندانپزشکی برای بیماران، توجه و مراقبت پزشک را نشان می‌دهد.
اطمینان حاصل کنید که آسایش و نیازهای بیماران خود را هنگام نوسازی اتاق پذیرشتان به وسیله اضافه کردن امکانات بیمارپسند در نظر گرفته‌اید و به آن توجه کرده‌اید، امکاناتی مانند ایستگاه کامل نوشیدنی‌ها، قفسه کت، جعبه دستمال‌کاغذی، و ضدعفونی‌کننده دست‌ها. همچنین اطمینان حاصل کنید که یک مجموعه وسیع از کتاب‌ها ومجله‌های خواندنی به روز را برای بیماران تهیه کرده‌اید. با توجه به این نکات می توانید در بازسازی مطب دندانپزشکی غوغا کنید و فضایی آرام و امن ایجاد کنید.

دندان4 دندان6

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *