عکس

ایده هایی برای دکور اتاق بچه

تزئین اتاق بچه ها بسیار سرگرم کننده است. هنگام بازسازی ساختمان خود، حتما به اتاق فرزندان توجه کنید. عملا هیچ محدودیتی برای طراحی دکوراسیون اتاق بچه وجود ندارد که بخواهید کار را متوقف کنید. لذت بخش ترین قسمت ، طراحی دیوار است که می توان آن را مانند یک بوم نقاشی دانست و حتی از رنگ های جسورانه و هیجان آور استفاده کرد. به پالت رنگ و نقاشی کودکان توجه کنید، اینها خود ایده هایی مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک هستند.

1

۱. این برچسب های شکل پروانه، به سادگی در دسترس هستند ولی می شود از برش مقوا ها و کاغذ های رنگی نیز استفاده کرد.

2۲. این نوع دیوار کلاژ شده از طرح های حیوانات، نوعی خلاقیت در طراحیست که باعث آشنایی کودک با حیوانات می شود. حتی می توان برای کلاژ از سلیقه کودک الهام گرفت و از گل و گلبرگها و چیزهای جذابی که کودکان خارج از منزل می یابند، استفاده کرد.

4

۳. این اتاق با استفاده از ۲ رنگ به عنوان زمینه ، روی دیوار باعث نشاط اتاق می شود.

5

۴. از تضادهای رنگی بدون نگرانی در اتاق کودک استفاده کنید زیرا با معیارهای کودک هیجان انگیزند. ردیف خانه ها به عنوان حاشیه قسمت بالای دیوار، تم رنگارنگی را ایجاد کرده.

6

۵. تخته سیاه در اتاق کودک باعث افزایش خلاقیت کودک می شود. استفاده از تخته سه لا و سوار کردن ایمنی تخته روی دیوار به عنوان طرح، بسیار جذاب است.

7

۶. این دیوار چندین بخش قابل توجه دارد: رنگ سفید آجر نماها ، نقاشی بزرگ پری به صورت کاریکاتور و نیز طبقه های دیواری از خلاقیت های این طرح است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *