دکور غیر متعارف

ایده‌هایی برای هر سبک از دکوراسیون

مهم نیست حس شخصی‌تان درخصوص هر سبک چیست، شما اتاق نشیمنی دارید که به عنوان مکانی برای جمع شدن شما، فامیلتان، دوستانتان و میهمانانتان به کار می‌رود.
این فضا برای شما بسیار اهمیت دارد و فضای بسیار مهمی در دکوراسیون منزل شما به شمار می‌آید؛ زیرا نوع چیدمان آن سبک منزل شما را به نمایش می‌گذارد، اینکه شما به چه سبکی تمایل دارید، مدرن، مینیمال، سنتی، غیرمتعارف یا سبک گلچین‌گرایی، این مقاله تعداد زیادی ایده برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما ارائه می‌دهد.
اتاق نشیمن غیرمتعارف
در دکوراسیون اتاق نشیمن به روش غیرمتعارف، رنگ‌های برجسته ،  بافت‌ها و الگوهای گوناگون و متفاوت ، کاربرد دارد. ترکیب خوشایند رنگ‌های گرم و سرد همیشه عنصر منحصربه‌فردی برای استقبال و مکان‌های دوستانه است. همچنین استراتژی استفاده از دکوراسیون غیرمتعارف، مانند آویزان کردن آثار هنری بالاتر از سطح نرمال یا استفاده از کاغذ دیواری روی یک دیوار پر از نقاشی به خلق یک فضای غیرمتعارف، با طراوت، سرزنده و دوستانه کمک می‌کند.

دکور غیر متعارف

دکوراسیون نامتعارف

   دکور نامتعارف

اتاق نشیمن ساحلی

آوردن رنگ‌های ساحلی به دکوراسیون منزل ، سخت نیست، اما استفاده از آنها به صورت راهبردی در اتاق نشیمن ساحلی، نیاز به ایجاد نگاه و حسی دارد که حس این طبیعت را القا  کند. اشیاء طبیعی مانند تخته چوب‌های رها در ساحل می‌تواند به جای مجسمه و آثار هنری در دکوراسیون داخلی ساحلی به کار رود. بسیاری از رنگ‌های الهام‌بخش ساحلی می‌تواند اثرات آرامش‌بخشی را از آبی دریا خلق کند.  قرار دادن مبلمان یا یک صندلی راحتی را در گوشه‌ای از اتاق نشیمن در کنار پنجره فراموش نکنید، این منظره باعث لذت و تحسین دیدگان می‌شود.

دکور ساحلی دکور ساحلی

اتاق نشیمن معاصر

رنگ‌های خنثی و محیط منظم، اساس و پایه‌ای برای ایجاد و خلق  دکوراسیون اتاق نشیمن معاصر است. مبلمان در این سبک باید ساده و در سمت و زاویه راست چیدمان شده باشد. مجموعه‌های منظم و آثار هنری کم‌حجم با مقیاس بزرگی از رنگ سفید، می‌تواند خالق دکوراسیون به سبک معاصر در خانه شما باشد.

دکور معاصر دکور معاصر
اتاق نشیمن به سبک روستایی

اتاق نشیمن با سبک روستایی (برای یک کلبه پرنیانی هلویی، به سوی جزئیات طبیعی روشن متمایل باشید، مانند دیوارها با دیوارپوش سفید و رومبلی‌های مخملی سفید و پرده‌های حریر . می‌توانید به سمت ترکیب و طراحی داخلی رنگی و ساده نیز تغییر ایده دهید.)
راهی برای دستیابی به فضای بیرونی و طبیعت است. مانند مبلمان با چوب‌های ساحلی و بالشتی با روکش گل‌ها و گیاهان. سبک روستایی سبکی است که نام آرامش‌دهنده و تسکین‌بخش را به خود اختصاص داده است.

دکور روستایی دکور روستایی

اتاق نشیمن با سبک گلچین‌گرایی

دکور التقاطی در یک اتاق نشیمن دراز و باریک، حریم‌های بسیاری را برای شما فراهم می‌کند، بدون آنکه در آن مکان احساس شلوغی کنید. برای مثال در چیدمان اسباب مانند مبلمان، صندلی راحتی، یک عثمانی بزرگ موهردار و یک قاب زیبا و دلنشین به دور آینه در یک مقیاس و نسبت مناسب، این خلق را ایجاد می‌کند. قطعه‌ها را با جزئیات شبیه به هم آذین کنید؛ مانند پرزدار کردن مبلمان چستر فیلد و مبلمان عثمانی بدون اینکه بینشان پیوستگی و انسجامی وجود داشته باشد.

گلچین گرایی
اتاق نشیمن فرانسوی

اسباب و اثاثیه و مبلمان در اتاق نشیمن فرانسوی تمایل به ترکیب تلفیقی از رنگ‌های جسورانه و رام، خنثی و نقش‌ها دارد. مبلمان با پشتی‌ها و پایه‌های منحنی، تعادلی از قطعه‌هایی باشکوه در این سبک از دکوراسیون هستند. انتخاب بالشتک‌ها و کوسن‌های چروک و موجدار یا انتخاب قطعه‌های چوبی متفاوت را در نظر داشته باشید و از قرار دادن دو مبلمان در یک زاویه نترسید.

دکور فرانسوی دکور فرنسوی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *