چوب آینه

آینه های دکوراتیو در دکوراسیون منزل

“طرح و اندازه های گوناگون آینه برای فضاهای مختلف خانه”

چرا با وجود این همه آینه های گوناگون زیبا، آینه های تکراری و معمولی استفاده کنید؟ آینه های دیواری ساده و کابینت دارو را از جا دربیاورید و با کمترین بودجه و بدون صرف هزینه هنگفت برای دکوراسیون منزل و نمای دستشویی و حمام خود، وسایلی سرزنده تر جایگزین آن ها کنید. از آینه های بزرگ و روستایی گرفته، تا مدل های مرکب و پیچیده تر، این ۱۰ نمونه آینه به نمای دستشویی و حمام شما جان تازه ای می دهند.

۱-منبت کاری. یک آینه غیرمعمول چوبی منبت کاری شده که در مغازه های عتیقه فروشی پیدا شده به این حمام نمای کانونی داده. البته لزومی ندارد حتما یک آینه عتیقه باشد، هر آینه ای با قاب چوبی منبت کاری شده درجه یک این تاثیر را می گذارد. اگر تهویه هوای اتاق مناسب باشد نیازی نیست نگران خرابی قاب چوبی در اثر رطوبت و بخار آب باشید، اما اگر آینه شما یک عتیقه گران قیمت و واقعی هست و موجب نگرانی شما می شود، بهتر است این آینه را در اتاق آرایش به کار ببرید که رطوبت کمتری دارد. توصیه : اگر آینه پهنی دارید، برای استفاده بهینه از فضا به جای طاقچه دیواری از آویز سقفی جلوی آینه استفاده کنید. شیشه شفاف یا دودی (به جای شیشه مات) برای آویزان کردن جلوی آینه بهترین انتخاب است.

آینه دکوراتیو

۲-چوب آب خورده. ارگانیک، طبیعی و پرقدرت، یک آینه بزرگ با چوب آب خورده به طور حتم تبدیل به مرکز کانونی اتاق خواهد شد. اندازه آن باید سه چهارم عرض آینه باشد و قابی ضخیم داشته باشد. اگر ظاهری وحشی و شلخته داشته باشد بهترین تاثیر را می گذارد.

چوب آینه

۳-پنجره ای. آینه پنجره ای مد روز و ظریف برای یک حمام و دستشویی کوچک انتخابی مناسب است چون در فضای کوچک آینه ای با قاب بیش از حد بزرگ زننده است. فراموش نکنید که کنتراست هم ضرری ندارد، ترکیب ظاهر منحنی این آینه با اسباب و لوازم مدرن و ساده، محیط را متعادل می سازد.
آینه دکوراتیو

۴-برنجی روشن. قاب فلزی با رنگ گرم و روشن مثل طلایی یا برنجی در یک آینه با قاب باریک مانند شکل زیر، فضا را سرزنده و مدرن می کند. با این قاب برنجی، یک سینک بتنی و شیر آب مشکی یا برنجی ترکیب کنید تا در یک نگاه قدرت خود را نشان بدهد.
آینه برنجی

۵-برنج عتیقه. آینه هایی با قاب برنجی عتیقه به اندازه برنج های روشن مد روز نیستند اما همچنان رنگی گرم و به روز دارند. به جای سِت کردن رنگ همه وسایل با هم، این آینه ها را با وسایل مشکی رنگ مثل شیرآلاتی که در تصویر می بینید ترکیب کنید.

آینه
۶-آینه های کج با قاب فلزی، با ظاهری کاملا ساده، انگار از مغازه های لوازم قدیمی و تک فروشی پیدا شده باشند. با لوازم سنتی، مدرن یا صنعتی ترکیب کنید، این آینه های شکیل با هر اسباب و وسایلی هماهنگی دارند.

آینه
۷-یک آینه خورشیدی خوش رنگ و لعاب با قاب آفتاب سوخته برای اتاق آرایش یا حمام انتخابی عالی است. این طرح انواع مختلفی دارد، نمونه موجود در تصویر برگرفته از قرون وسطی است. طرح های دیگری مثل مد روز هنری و سنتی ترکیبی هم دارد.

آینه دکوری

۸-یکی از بهترین گزینه ها برای حمام و دستشویی، آینه ای با قاب شکل دار و برش های سَر گِرد است. برای ظاهری چشمگیر، قابی انتخاب کنید که فضای بالای آینه را پوشش بدهد اما از لبه ها فراتر نرود.

1611b445070d8763_5264-w400-h560-b0-p0-transitional-bathroomarianparax

۹-آینه های ملوانی. آینه های گرد ساده که با طناب از سقف آویزان شده اند، پنجره های کشتی را به یاد آدم می آورند. برای یک فضای مدرن و ساده یا خانه های نزدیک دریا بسیار مناسب است. برای فضای بالای ۲ سینک، یک یا هر دو آینه به یک اندازه جذابیت دارند.

beach-style-bathroomarianparax

۱۰- دسته ناهماهنگ. اگر به دنبال راهی اقتصادی و خلاقانه برای پر کردن فضای بزرگ و خالی بالای آینه عریض خود هستید، کلکسیونی از آینه های ریز و درشت جمع آوری کنید و مثل دیوار هنری یک سالون بچینید. قاب و آینه هایی با اندازه و طرح های متنوع انتخاب کنید، هر فضا و نقطه خالی را با آینه کوچکی پر کنید.

e231fd82009c7afb_1829-w400-h560-b0-p0-eclectic-bathroomarianparax

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *