طراحی مسکونی

همه ما بخش زیادی از عمر خود را در فضاهای مسقف می گذرانیم لیکن کیفیت فضاهای داخلی تاثیر شگرفی بر عملکرد فیزیکی و روانی انسان  می گذارد آنچه به یک بنا روح و نشاط می بخشد طراحی داخلی آن است، دکوراسیون داخلی از عناصر مختلفی از قبیل فرم،نور،رنگ،بافت،کف دیوار،سقف و سایر عناصر کاربردی از قبیل چیدمان و مبلمان تشکیل می یابد هماهنگی و کاربرد بجای هر یک از این عناصر در کنار هم باعث ایجاد فضایی دلچسب و با آرامش برای انسان می گردد.

شرکت مهندسی آرین پاراکس  با کادر تخصصی خود در زمینه طراحی و اجرای فضاهای داخلی آماده است تا خدمات خود را به کلیه کاربریهای مسکونی،اداری تجاری،غرفه های نمایشگاهی،استودیوهای تلوزیونی و… ارائه دهد.

نمونه ها:

توجه: بیینده گرامی آنچه شما می بینید تعداد محدودی از پروژه های ماست با توجه به اینکه نمایش نمونه ها باید با اجازه کارفرما باشد لذا آرشیو بسیار متنوع تری از کارهای ما را می توانید در شرکت ملاحظه فرمائید.

کلمات کلیدی: طراح دکور ، طراحی غرفه ، غرفه های نمایشگاهی ، غرفه سازی ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون منزل ، شرکت طراحی دکوراسیون ، شرکت آرین پاراکس ، شرکت مهندسی معماری ، طراحی خانه ، طرح سقف کاذب ، طراحی اتاق خواب ، طراحی پذیرایی ، طراحی دفتر کار ، بازسازی ، طراحی دکور مغازه ، طراحی ساختمان ، طراحی لابی، دکوراسیون آشپزخانه، طراحی داخلی منزل

نظرات بسته شده است.