طراحی ویلا با چوب

خانه ای که زیبایی بومی آن با طراحی مدرن، و شادابی و طراوت روح خانه و مهارت دستی با مبلمان مد روز ترکیب شده.

طراحی ویلا با چوب یک فضای دلباز، پرنور و دنج را فراهم آورده است.

طراحی ویلا با چوب

عناصر دکوری بازیگوشانه محیط مثل تاب و مجسمه گوسفندی که در اتاق نشیمن قرار دارند، از نوعی بافت و تار و پود بومی تنیده شده که با ساختار چوبی زیبای محیط هماهنگی کامل دارد. ترکیب رنگی این قسمت هم به صمیمیت محیط اضافه کرده، در زیر ساختار چوبی که رنگ طبیعی چوب دارد و دورتادور آن را فیتینگ های مشکی و طوسی تیره پوشانده، تنالیته های پاستلی استفاده شده است.

قطعات سفارشی و عناصر چوبی داخل فضا، مبلمان مدرن و طرح و نقش های نفیس و آثار هنری تحریک کننده را جبران می کنند. این تعادل، فضایی مفرح و پرانرژی ایجاد کرده که سبک خاص خودش را دارد. پالت مصالح این خانه متشکل از تخته چوب، فلز، شیشه، سطوح نرم و مصالح مدرنی است که همگی یک فضای دنج و صمیمی به وجود آورده اند.

ترکیب بندی فضای آشپزخانه هم بسیار چشمگیر است. فیتینگ های چوبی و قفسه سفارشی نوشیدنی با مبلمان و تجهیزات فوق مدرن، فضای زیر پنجره قوس دار، حباب های نازک چراغ های شیشه ای کروی و طراحی خیره کننده ترکیب شده اند.
سبکی و طراحی ویلا با چوب، صمیمیت و آرامش خاصی به فضا داده. در سرتاسر خانه سلیقه به کار رفته، و یک تصویر متعادل از دکوراسیون سراسری به چشم می خورد که به محیط آرامش می بخشد و تجربه ای لذتبخش فراهم می کند.

دکوراسیون ویلا با چوب  

جای تلوزیون با چوب

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *