دکور کافی شاپ

طراحی دکوراسیون کافی شاپ با ایده های جدید

در این مطلب به معرفی یک کافی شاپ در هنگ کنگ می پردازیم در طراحی دکوراسیون کافی شاپ از چوب های کاج در دو رنگ ،گیاهان ، لامپ های صنعتی کارخانه که عتیقه هستند استفاده گردیده ، همچنین دکوراسیون مدرن این مکان را تبدیل به یک کافی شاپ منحصر به فرد برای نوشیدن یک فنجان قهوه می کند .
ورودی جلوی کافی شاپ به خیابان باز میشود و به وسیله یک در دو طرفه مشکی که توسط یک فرم چوبی احاطه میشود تعریف می گردد .

صندلی های سفارشی طرحی شده چوبی با کوسن های نارنجی رنگ زیر یک آرم چوبی سه بعدی قرار گرفته است .یک بونسای سبز رنگ با کمی کوکتی(نام گیاه) حسی از رنگ طبیعت را به شمایل این صندلی ها در این حیات خلوت داخلی خارجی می دهد .

دکوراسیون کافی شاپ
در کنار صندلی ها در نیمه جلویی ،سرویس بار وجود دارد .آجرهای مشکی و پیشخوان سفید  رنگ توسط فرم های مشکی که با ورودی کافی شاپ هماهنگ هستند احاطه شده است .در دیگر انتهای بار و مخالف جهت نیمکت های استراحت ،دو عدد میز چوبی با نیمکت وجود دارد .

طراح کافی شاپ

ادامه مطلب در مورد این کافی شاپ ،خطوط چوبی در بالای سر و آجرهای مشکی بار کافی شاپ است در حالی که ،میزهای چوبی چندگانه با صندلی های چوبی ،و همان کوسن های نارنجی رنگ جاهای نشستن بیشتری را در زیر وسایل روشنایی عتیقه و نورهای مخفی شده در داخل دیوار فراهم میکند .بالای بار کافی شاپ یک قفسه چوبی به همراه لامپ ها تعبیه شده که فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم میکند .

کافی شاپ با چوب

فضای بیرون باغ عرشه است . یک دیوار سبز زنده برای شاداب و زنده کردن فضای بیرون ایجاد شده است .یک رشته زیگ زاگی از لامپ ها بالای جاهای نشستن یاد آور پاسیو خانه میباشد .

طراحی داخلی کافی شاپ

قبل از برگشتن به داخل ،مجموعه ای از دستشویی های کوچک تزیین شده روی یک دیوار مشکی همراه درهای کشویی چوبی قرار دارند. بخش های داخلی پر از چوب های سبک ، یک پیشخوان مشکی و همراه با سینک دستشویی ، و دو آیینه گرد با فرم های مشکی که در بلای سر قرار گرفته شده اند .

 بین دیوارهای چوبی و مشکی ، مجموعه ای از پله های چوبی قرار دارند که روی آنها استمپ زده شده است و این جمله ها نوشته شده است : (خوب باش) ،(آرام اش) که این پله ها شما را به سمت طبقه های بالای این کافی شاپ هدایت می کنند .

پله با چوب

طبقه بالاتر جاهای نشستن بیشتری در اتاق نشیمن وجود د ارد که همراه با میزهای چند گانه کافی شاپ ،نیمکت ها ،و یک قفسه کتاب با نورهای مخفی ،که کمک میکند حس نوشیدن یک فنجان قهوه خانگی در خانه را داشته باشید . گیاهان سبز بیرون از فضا که مشاهده می شوند ، اثاث و صندلی های چرم و  رنگ ها یک جلوه زیبا به اتاق می دهد.

دیزاین کافی شاپ

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *