طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفیدReviewed by آرین پاراکس on Oct 30Rating: ۵.۰

” طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید و کرم ، کدام یک از رنگ های خنثی مختص سلیقه شما هستند؟”

مباحث طراحی می توانند بسیار جالب باشند : جزئیات کم در مقابل جزئیات زیاد ، سبک سنتی در مقابل سبک مدرن ، دیوارهای سفید رنگ در مقابل هر چیز دیگر . برخی طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید را به عنوان بزرگترین دارایی برای طراحی می دانند و برخی دیگر رنگ سفید را به عنوان بزرگترین نقص می بینند . این موضوع باعث شد که فکر کنم : چگونه می توان رنگ های مشابه سفید ، مانند رنگ کرم و عاجی را در طراحی استفاده کرد . بیایید فضایل و نقاط ضعف رنگ سفید و رنگ های متمایل به سفید را با هم مقایسه کنیم . به ما اجازه دهید تا بفهمیم کدام رنگ خنثی برای شما مناسب تر است .


طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید
آرامش: برای بسیاری، طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید یک نفس هوای تازه است .
یک اتاق خواب تماماً سفید رنگ همانند این اتاق، می تواند به چشم ها و ذهن شما آرامش ببخشد . و برعکس میتواند ، تماماً یک اتاق کسل کننده و نا امید کننده باشد . با اینکه فضا یکسان است ، اما دو تجربه متفاوت از آن به عمل می آید .

طراحی داخلی منزل با رنگ سفید

لذت مدرن بودن: اگر به سبک مدرن علاقه دارید این سبک می تواند با طراحی داخلی که از رنگ سفید به شکل های براق و متنوع در آن استفاده شده ، ارتباط برقرار کند . در معماری مدرن لازم نیست که رنگ سفید را کنار بگذارید ، مسلماً این رنگ یکی از معروف ترین ها و رنگ مورد علاقه اکثر معماران مشهور سبک مدرنیست به ویژه معمار معروف لوکوربوزیه بوده است . امروزه ، بسیاری از خانه های مدرن و با جزئیات کم ، همچنان برای انتخاب رنگ خانه ، به رنگ سفید با تردید نگاه می کنند .

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید

تاثیر گالری هنری : دیوارهای سفید رنگ تمایل دارند تا چیزی را بسازند که ، یک معمار معروف که متخصص رنگ است درباره اش همه چیز را در کتابی به نام تاثیر گالری هنری بیان کرده است .او می نویسد که : دیوارهای سفید توجه ویژه ای به همه اشیا دارند، بنابراین هر یک از این اشیا باید ارزشمند باشند . و ادامه میدهد ، اتاق های سفید خوب همیشه سه معیار تقاضا را برآورده می کنند : یعنی اتاق هایی با رنگ سفید دارای نور خوب ، تناسبات هماهنگ ، و تعدادی اشیا جذاب که به طور هنرمندانه چیده شده اند ، می باشند .
کابینت آشپزخانه با رنگ سفید
تمیزکاری، دوست یا دشمن؟ : یک آدم وسواسی ، حتماً از یک آشپزخانه ی سفید و روشن به خاطر تمیزی و استرلیزه بودن آن استقبال خواهد کرد . اما ممکن است یک خانواده شلوغ که کشمکش انجام کارهای خانه را دارند ، زیاد از اینکه در هر طرف لکه های کره بادام زمینی و یا ژله وجود داشته باشد خوششان نیاید .

هایلایتی با رنگ سفید : اگر میخواهید رنگ جسورانه محیطتان را کمی لایت تر کنید ، ترکیب رنگ سفید انتخاب اشتباهی است . این انتخاب ، رنگ محیط را روشن تر می کند و باعث جلب توجه بیشتر می شود . از سوی دیگر ، طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید رنگی ایده آل برای نشان دادن جزئیات معماری است . این ورودی ترکیبی از خطوط سفید روی دیوار های سبز به رنگ میز بیلیارد است که برای تعریف محل گذر (سردر ورودی) ، تقویت رنگ دیوار ، و ایجاد قالب های ظریف می باشد .

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ سفید
قالب کرم رنگ ، یک انتخاب اصلاح شده : دیوارهایی با رنگ خنثی، شرایط لازم را برای بررسی سایر رنگ ها ایجاد می کنند . در این اتاق نشیمن ، میبینیم که چطور رنگ کرم روشن روی دیوارها ، باعث گردیده رنگ آبی پرده ها ، و فرش و بالش ها به شکل بی نظیری خوانایی پیدا کنند .

معماری داخلی با رنگ سفید

تناژهای گرم : یک طراح متخصص سبک سنتی بر این باور است ، که رنگ های هم خانواده سفید ، مانند عاجی ، کرم و … بسیار مناسب تر از رنگ سفید روشن برای یک اتاق خواب هستند چرا که راحتی ، صمیمیت و احساسات گرم را به شما انتقال می دهند . هنگامی که رنگ سفید با رنگ های دیگر ترکیب می شود ، مانند ترکیب بنفش پاستیلی و سفید در این اتاق خواب ، دیوارهایی که دارای رنگ هم خانواده سفید می باشند حس بلوغ به فضا می دهند که از ، استفاده کردن از رنگ سفید روشن به مراتب بهتر است و فضای اطرافتان را روشن تر می کند .

یک تضاد نرم تر : از آنجایی که دیوار هایی با رنگ هم خانواده سفید ، دارای حسی گرم تر از دیوار با رنگ سفید هستند ، می توانند کنتراستی را که در هنگام جفت شدن عناصر سفید و سیاه در یک اتاق ایجاد می شود، نرم کنند . (نگاهی که بسیاری از مدرنیست ها دوست دارند ) . سایه های کرم رنگ می تواند به عنوان یک پل بین سیاه و سفید ، برای تضعیف کنتراست های شدید استفاده شود .

کابینت سفید

به خانه ی خود روح بیافزایید : برای هرکس که ایده ی یک آشپزخانه روشن را می پسندد اما رنگ تماماً سفید برایش کمی سرد به نظر می رسد ، رنگ های هم خانواده سفید مانند عاجی و کرم و … می توانند راه حل خوبی باشند . در واقع به آنها همان رنگ سفید پیشنهاد می شود اما به همراه اضافه کردن کمی گرما به فضا . اثر این رنگ ها هنگامی که با فلزات ترکیب می شود ، بیشتر می شود . ترکیب رنگ سفید ، وسایل فلزی ، و لوازم فولادی ضد زنگ ، حسی متفاوت و جدا از ترکیب رنگ کرم را به دست می دهد .

طراحی ویلا با رنگ سفید

کیک خودتان را داشته باشید و بخورید : خوشبختانه ، رنگ سفید در مقابل رنگ کرم نیست و هر دوتای آن ها می توانند با هم ترکیب شوند و یک اثر عالی را به وجود بیاورند . در اینجا ، مبلمان سفید رنگ و خطوط مقابل دیوار کرم رنگ باعث شده است که فضای اتاق روشن و آزاد به نظر برسد .

بالعکس این موضوع هم درست است : اگر رنگ کرم برای شما کمی سنتی و قدیمی است ، یک دیوار کاملاً سفید به همراه اضافه کردن عناصری به رنگ هم خانواده سفید و رنگ های خنثی ، به شما این اجازه را خواهد داد که کمی عمق و معنا به دیوار سفید رنگ خود بدهید .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *