طراحی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

“پروژه طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار  توسط شرکت طراحی داخلی FutureSpace در سیدنی”

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار یک شرکت داروسازی واقع در سیدنی به عهده شرکت  FutureSpace بوده. در دنیای مدرن، فضای کاری به چیزی بیش از پشت میز نشستن در طول روز تبدیل شده ، این شرکت طراحی داخلی نیز سیستم بخش بندی منحصر به فردی ایجاد کرد که به کارمندان شرکت داروسازی اجازه می دهد با انعطاف بیشتر در زمینه های مختلف کاری خود فعالیت کنند. با دکوراسیون داخلی این شرکت داروسازی بگونه ای است که کارمندان آزادی فعالیت در چهار بخش مختلف را دارند. هر بخش به یک زمینه کاری و تعامل اختصاص داده شده. پشت میز نشستن در تمام ساعات روز باعث ایجاد خلاقیت، سلامت یا تعامل نمی شود. اگر چه بدون داشتن زیرساخت مناسب طراحی هم نمی توان به کارمندان اجازه داد در هر نقطه ای کار کنند. در اینجاست که بخش بندی دفتر کار، کاربرد دارد.

دکوراسیون داخلی دفتر کار
طراحی دفتر کار
هر بخش، متناسب با زمینه و سبک های مختلف کاری طراحی و تجهیز شده اعم از گپ و گفت دوستانه هنگام نوشیدن قهوه، جلسات گروهی همراه با دستور کار یا کارهای فردی متمرکز. این شرکت علاوه بر بخش های نوآوری، فضاهایی تعبیه کرده که حضور در آن ها باعث آرامش می شود. آرامش مذکور با استفاده از ویژگی هایی از قبیل چوب جهت ایجاد صمیمیت، حجم زیادی از نور طبیعی، گیاهان آپارتمانی و یک آشپزخانه بزرگ خانگی به دست آمده. تازه، ملایم و شاداب بودن رنگ آمیزی وسایل و بخش های مختلف اهمیت به سزایی داشت. آن ها می بایست با برند این شرکت داروسازی جهانی همخوانی پیدا می کردند. طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار شرکت داروسازی AstraZeneca ، براساس یک سری دستورالعمل های اداری جهانی انجام شده که به نمایندگی از تجارت بومی استرالیا، ویژگی های محلی پیدا کرده.

دیزاین دفتر

طراحی داخلی شرکت
پالت رنگ سبز و آبی داخل شرکت، برای هماهنگی با فضای سبز اطراف انتخاب شده. این رنگ ها، فضای بیرونی را به داخل می آورند و مرز بین داخل و خارج ساختمان را می شکنند. کل این پالت در راستای شعار شرکت تنظیم شده : “از علم پیروی کنید”.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *